Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, LACH napisał:

k***a nać!!! Dzisiaj obchodzimy jakiś dzień boleści???

Jak nie rupie w dupie, to głowa boli, tudzież w kolanie piergoli, szyja swędzi, wszystkich mędzi

Ok. Przykładam kompresik: :cmok:

Myślę(nieczęsto!), że kompresik jest tym, co tygryski lubią najbardziej:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poskarżam się znowu :haha: Niechciej mnie opanował...i to ogromny :mur: Nie chce mi się pisać, nie chce mi się gadać, nie chce mi się pracować, ale za to chce mi się spać :donos: A tu jeszcze godzinę trzeba czekać do przyobleczenia stroju wieczorowego :oops:

Noo...faktycznie ....pochlastać się idzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwiaciarni wczoraj przy kasie stojąc  ręce oba zajęte...prosze wróbelka żeby mi nie spierdol...l I sam na ulice nie wychodził....bruk śliski.. ona drepta pomalutku i już oczyma wyobraźni widzę jak te kosteczki mogą się połamać ...no dobra kładę pieniądze obracam głowę i widzę że mnie babka spierdziela..łapie centa reszty  dziękuję  sruuu łapie babkę pod reke...babeczka w kwiaciarni sama ze strachem się babce przyglądala czy aby jakis kwiatek jej nie przygniecie..

Jest bardzo drobna 

Nie nie nie ja sama- słyszę od niej

Ok - ja na to , ale moje aufgabe to nie dac się jej połamać 

No dobra- powiedziała ..I tak że dreptalysmy z bukietem do auta

W domu już po kolacji mówię że MUSI CZEKAC aż będę obok bo ja jestem jej bodygardem..A ona na to..że nigdy ochrony nie miala:szydera:...

Chyba kupię smycz z szelkami bo z obroża głupio by wyglądała i GPS zamontuje...W uchu:szydera:

Przy tym całym zapominaniu  urocze są jej miny..

I znamienne " chciałam coś powiedzieć...Ale zapomniałam co":haha:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,moze w pochwalijkach powinnam?

Drugi raz w zyciu zniszczylam w praniu cudza rzecz:$

Corka pop prosila abym wrzucila do pralki jej welniane rzeczy, tylko osobno ,aby sie nie pofarbowaly

(ostantio sama ufarbowala sobie mase ciuchow na rozowo)

No i upralam w programie ,,fein-seide. 30 stopni.

Ostala sie kurteczko mantylka jadowicie zielona,wiec upralam osobno.

Wyjmuje i nogi ugiely sie.:kopara:

Z duzego mantyla zrobila sie marynareczka .

Nie wiem,jakim cudem, moze trza bylo wlaczyc na ,,wolle,,??????

Glupio mi strasznie.

Niby bury nie zebralam,ale obciach jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Dwukrotnie zdarzyło mi się doprowadzić sweterki PDP do rozmiarów na pluszowego misiaczka:)Wypadek przy pracy,zdarza się:)Od tej pory takie podejrzane ciuchy wolę ręcznie wyprać i suszyć też ręcznie,nie w suszarce.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@sayonara 52 Dwukrotnie zdarzyło mi się doprowadzić sweterki PDP do rozmiarów na pluszowego misiaczka:)Wypadek przy pracy,zdarza się:)Od tej pory takie podejrzane ciuchy wolę ręcznie wyprać i suszyć też ręcznie,nie w suszarce.

Tak doprowadziłam sweterek luzny i nowy dla Słodziaka, teraz jest na dzidzię:szydera: wysuszyłam w suszarce,,jakieś gowno chyba ,,w składzie,,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 nawet na praniu trzeba doktorat zrobić,:szydera: niech sami sobie piorą, ale się dziwię,są te szmatki do prania aby się inne rzeczy nie zafarbowały, to działa, ja jak piorę kolory to koniecznie muszę tą szmatkę wrzucić,bo niby nic nie farbuje a potem widzę szmatkę zabrudzoną, to jednak coś  brudzi,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Nie wiem,moze w pochwalijkach powinnam?

Drugi raz w zyciu zniszczylam w praniu cudza rzecz:$

Corka pop prosila abym wrzucila do pralki jej welniane rzeczy, tylko osobno ,aby sie nie pofarbowaly

(ostantio sama ufarbowala sobie mase ciuchow na rozowo)

No i upralam w programie ,,fein-seide. 30 stopni.

Ostala sie kurteczko mantylka jadowicie zielona,wiec upralam osobno.

Wyjmuje i nogi ugiely sie.:kopara:

Z duzego mantyla zrobila sie marynareczka .

Nie wiem,jakim cudem, moze trza bylo wlaczyc na ,,wolle,,??????

Glupio mi strasznie.

Niby bury nie zebralam,ale obciach jest.

 

Niestety wełniane i kaszmirowe rzeczy są trudne do pielęgnacji :oops: Moja domowa pralka nie ma rozgraniczenia na wełnę i jedwab, tylko zakresy temperatur. Wełnę lepiej prać w opcji "zimna woda" używając stosownego płynu, czy proszku.  I ważna jest również ilość obrotów. Im mniej tym lepiej. A przypadki mogą się zdarzyć każdemu...szkoda tylko fajnego wdzianka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo tak...

Ugotowałam sobie jajka sztuk 3..będę miała na jutro....Tak myslalam

Talerze do kolacji naszykowalam A mnie tu kurna chata na wizytę starsze piskle wróbelka wlazlo....nie dość że mnie jajka zabrała to jeszcze mój obiadowy salat  zabrała com se go chciała jutro do moich rostii przytulic...wrrrr

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucinda napisał:

No bo tak...

Ugotowałam sobie jajka sztuk 3..będę miała na jutro....Tak myslalam

Talerze do kolacji naszykowalam A mnie tu kurna chata na wizytę starsze piskle wróbelka wlazlo....nie dość że mnie jajka zabrała to jeszcze mój obiadowy salat  zabrała com se go chciała jutro do moich rostii przytulic...wrrrr

To nie Wróbelek, tylko sroka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...