Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się poskarżyć ,że dziadki mnie wkurzają i to mega .Chwalą mnie do agencji pod "niebiosy " a swoje robią .Na szczęście nie próbują "poklepywać mnie po plecach " >:( chyba wyczuli ,że bardzo tego nie lubię .Z pokoju zawsze wycofuje się rakiem bo boję się odwrócić do nich plecami ,żeby mi "noża w plecy nie wbili ":smutek:.Mogłabym na nich kogoś "nasłać" ale niestety nie mam nikogo co by za mnie wykonywał "brudną robotę"

Chyba jestem dla nich "Solą w oku"? co o tym myślicie ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy sama nie wiem o co chodzi .Różne "pomysły"przychodzą mi do głowy bo jak zwykle próbuje ich jakoś zrozumieć ale efekty są niestety marne :(

Jestem kolejną opiekunką nie pierwszą i niestety pewnie nie ostatnią .Dla mnie to też jest "obcy "dom i "obcy "ludzie .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy oboje >:( Tu nie chodzi o nieufność tylko niestety delikatnie mówiąc o "wrogie nastawienie" i ciągłe próby udowadniania mi ,że to oni "są rasą panów " .Nie udaje im się i wypadają przy mnie racze" blado " i chyba to ich jeszcze bardziej "nakręca"  Przyznam się,że potrafią "rozgrzać mnie do czerwoności "krytykując i robiąc "przytyczki"dosłownie do wszystkiego .Najgorzej jest z rana po południu na szczęście dla mnie i jeszcze większe dla nich chyba "opadają z sił "i stają się "trochę mniej "uciążliwi .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ  następnym razem jak zaczną krytykować spróbuj im powiedzieć coś w stylu " oczywiście ma pan,pani rację.Proszę zrobić to samemu bo jak widać ja robię to inaczej.A ja w tym czasie zrobię  to czy tamto.U mnie to działa.Jak się połapią,że nie warto krytykować,bo muszą sami robić to przestaną się czepiać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy tak robię ale wiesz jakie to wkurzające .Okazuje się,że ja nawet babce narządów intymnych nie potrafię właściwie umyć:szok: jak mówię ,żeby to zrobiła sama to mówi ,że to do mnie należy po to ona ma opiekunkę i jestem w kropce .Staje się niestety złośliwa bo wczoraj jej już powiedziałam ,że może by jednak zacząć używać jakiegoś łagodnego płynu lub mydła do mycia tych części ciała a było to po tym jak zarzuciła mi ,że jak ja ją myje to potem od niej śmierdzi :szok:.Jestem w kropce .Jak nie ma dobrej woli z obydwu stron to nic nie jesteś w stanie zdziałać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Z pokoju zawsze wycofuje się rakiem bo boję się odwrócić do nich plecami ,żeby mi "noża w plecy nie wbili ":smutek:.Mogłabym na nich kogoś "nasłać" ale niestety nie mam nikogo co by za mnie wykonywał "brudną robotę"

Chyba jestem dla nich "Solą w oku"? co o tym myślicie ?

 

Możesz rozwinąć, ewentualnie wytłumaczyć, co poeta miał na myśli, bo nie rozumiem, co chciałaś powiedzieć :(.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@Joy to cały post więc nie jest wyrwany z kontekstu moim zdaniem nie ma ze strony tego użytkownika ani odrobiny "dobrej woli" Na tym kończę temat bo tego typu posty są niestety na porządku dziennym :|

Nie bardzo chcę wdawać się w tego typu dyskusje.Ale doczytałam i chodziło o pryszcz Baba Jagusi :) .Ten wątek uważam za zamknięty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@salazar pytaj bo moim zdaniem może nie szczegółowo  ale dobitnie zobrazowałam sytuację panującą na tym zleceniu .Nie chciałabym pisać na temat zmienniczek ale ta osoba ,którą zmieniałam była tak "znerwicowana",że prawie nie było z nią kontaktu .

Już zapytałam. Prosiłam o wytłumaczenie fragmentu Twojej wypowiedzi, bo kompletnie go nie rozumiem.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy  o nic tylko chciałabym ,żeby wreszcie był spokój na forum bez podtekstów i podchodów .Zawsze mi na tym zależało i zależy no ale trudno nic na to nie poradzę jak innym nie zależy  i właściwie to w ogóle mnie nie obchodzi co one piszę chyba dorosłe są to wiedzą co robią :)

Idę zapalić i kolację zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, INEZ napisał:

@Joy tak robię ale wiesz jakie to wkurzające .Okazuje się,że ja nawet babce narządów intymnych nie potrafię właściwie umyć:szok: jak mówię ,żeby to zrobiła sama to mówi ,że to do mnie należy po to ona ma opiekunkę i jestem w kropce .Staje się niestety złośliwa bo wczoraj jej już powiedziałam ,że może by jednak zacząć używać jakiegoś łagodnego płynu lub mydła do mycia tych części ciała a było to po tym jak zarzuciła mi ,że jak ja ją myje to potem od niej śmierdzi :szok:.Jestem w kropce .Jak nie ma dobrej woli z obydwu stron to nic nie jesteś w stanie zdziałać.

Miałam taki problem na jednym zleceniu.Zmienniczka nauczyła PDP ,ze to ona jej parter myje,a babcia rączki zdrowe miała,że hej.I ode mnie tego wymagała.A ja jej na to,że jeśli może papierosa utrzymac to może i na dole się umyć ,a poza tym ja się boję ,że jej krzywdę zrobię bo mam dłonie duże.I PDP sama się pucowała,z obawy chyba że jej co uszkodzę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@salazar ale czego nie rozumiesz ? Tego ,że dziadki próbują mnie terroryzować ?Napisałam w jakim stanie zastałam zmienniczkę .Ja sobie dają radę ale wyobraź sobie jak przyślą tu osobę,która pierwszy raz przyjedzie do opieki przyjedzie a taką przyślą na 100% bo agencja już mi powiedziała,że brakuje opiekunek i każda"jest na wagę złota"oni taką osobę "zagnębią"Jeżeli masz zamiar napisać ,żebym się nie martwiła o zmienniczkę to wstrzymaj się od pisania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...