Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, salazar napisał:

W przyjaźni z pypciem xd

No, doktor też tak powiedział :d :d :d , że skoro mam go 2 lata, to tydzien dłuzej tez pozyję, tyle ze mnie się terminy nie składają wiecznie, bo to juz nie pierwsze moje podejscie. A ić pani w PIS-du. Zapytał jeszcze dlaczego dopiero teraz przychodzę, skoro od 2 lat urodę mi psuje pypec ten, to odpowiedziałam, że no bo dopiero teraz się oświadczył, ten co to slub mam z nim brac. Ze tez się nie udusiłam ze smiechu, to się dziwię :d :d :d :d .

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława a może dowiedz się ile kosztuje usunięcie "cycka" prywatnie? Nie sądzę aby to była astronomiczne kwota. Mam znajomą, która twierdziła, że nie po to płaci składki zdrowotne, aby leczyć się prywatnie. No i w oczekiwaniu na swoją kolejkę-straciła czas, potrzebny w leczeniu onkologicznym. 

I żeby była jasność: szkoda mi mojego czasu na kolejki. I pracując w tzw. lecznictwie otwartym(przychodnie), zawsze chodziłam prywatnie. Ostatnio synuś potrzebował zrobić rezonans magnetyczny kolana i czas oczekiwania był..... "o ja p........". No i po zapłaceniu 450 zł-po tygodniu było badanie. Wizyty u fizjo-też płatne. I nie żałuję żadnej wydanej na to złotówki. Na szmaty czy inne duperele-byłoby mi żal.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Dodzisława a może dowiedz się ile kosztuje usunięcie "cycka" prywatnie? Nie sądzę aby to była astronomiczne kwota. Mam znajomą, która twierdziła, że nie po to płaci składki zdrowotne, aby leczyć się prywatnie. No i w oczekiwaniu na swoją kolejkę-straciła czas, potrzebny w leczeniu onkologicznym. 

I żeby była jasność: szkoda mi mojego czasu na kolejki. I pracując w tzw. lecznictwie otwartym(przychodnie), zawsze chodziłam prywatnie. Ostatnio synuś potrzebował zrobić rezonans magnetyczny kolana i czas oczekiwania był..... "o ja p........". No i po zapłaceniu 450 zł-po tygodniu było badanie. Wizyty u fizjo-też płatne. I nie żałuję żadnej wydanej na to złotówki. Na szmaty czy inne duperele-byłoby mi żal.

A po cóż  cycka usuwać ....cycki to się powiększa , pomniejsza ....podciąga , żeby sobie fajnie stojały ....ale , żeby zaraz usuwać ...oczipiałaś ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A po cóż  cycka usuwać ....cycki to się powiększa , pomniejsza ....podciąga , żeby sobie fajnie stojały ....ale , żeby zaraz usuwać ...oczipiałaś ?:szydera:

... akurat! Powiększać....  Właśnie wczoraj mi wyskoczył cycek - w sensie-herpes:smutek:. I co? Mam se go powiększyć?! :grzmotnąć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A po cóż  cycka usuwać ....cycki to się powiększa , pomniejsza ....podciąga , żeby sobie fajnie stojały ....ale , żeby zaraz usuwać ...oczipiałaś ?:szydera:

Żeby stojały, to nie trzeba podciągać, pomniejszać, czy powiększać...wystarczy paść na kolana i podłogę myć :haha: Tanio i bezboleśnie, a satysfakcja gwarantowana :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia Babo Jagusiu, to zwykły włókniaczek , juz dawno zdiagnozowany jako zwykły i tylko zwiastujący nieuchronnie zbliżającą się starość :d. Nie myśl sobie też, że prywatnie to nie ma kolejek Skarbie. Są i to długie, przynajmniej na moim terenie. U mnie to nawet do prywatnego endokrynologa czeka się 2 miesiące, więc wiesz.......

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dodzisława napisał:

@BabaJagusia Babo Jagusiu, to zwykły włókniaczek , juz dawno zdiagnozowany jako zwykły i tylko zwiastujący nieuchronnie zbliżającą się starość :d. Nie myśl sobie też, że prywatnie to nie ma kolejek Skarbie. Są i to długie, przynajmniej na moim terenie. U mnie to nawet do prywatnego endokrynologa czeka się 2 miesiące, więc wiesz.......

Nie tylko na twoim terenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bratek napisał:

Dostałam    naganę od pani  sprzątającej  że  wc.  babcine było brudne i pani musiała  umyć:o  Bierze  15  euro  za godzinę .Dowiedziałam się również że to ja tu jestem od sprzątania  , generalnie  bardzo pani  sprzątająca  jest  zdenerwowana   ponieważ  ja  uparcie odmawiam wykonywania za nią  czynności za którą ona bierze  pieniążki. Chyba pora  powiedzieć rodzinie że  sama  ogarnę   dom . Przynajmniej mniej stresu a  jak wiadomo stres zabija. Każdy chce być cwany i cudzym kosztem jak najlepiej sobie pożyć.Nie mam zamiaru pracować dla wszystkich i za wszystkich .

@Bratekzapomnialas jezyka?

Powiedz jej cos grzecznie i do rozumu....

O ile nie jest pupilka pop  ;)))

Moze siedzi i cwierka jak nasza pucfrauka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ma knebel do jutra :haha:

A Ty jaka dzisiaj blondyna,,,:szydera: chyba  dla tego jednego zdrajcy tak się odsztachnęłas,,aby chodz spojrzal  dzisiaj na Ciebie:szydera: bo jak nie to daj znac, zlożymy się i kupimy mu denka aby wszystko zauważał:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dodzisława napisał:

No, doktor też tak powiedział :d :d :d , że skoro mam go 2 lata, to tydzien dłuzej tez pozyję, tyle ze mnie się terminy nie składają wiecznie, bo to juz nie pierwsze moje podejscie. A ić pani w PIS-du. Zapytał jeszcze dlaczego dopiero teraz przychodzę, skoro od 2 lat urodę mi psuje pypec ten, to odpowiedziałam, że no bo dopiero teraz się oświadczył, ten co to slub mam z nim brac. Ze tez się nie udusiłam ze smiechu, to się dziwię :d :d :d :d .

:szydera: jesteś niemożliwa,,:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Dodzisława  no to we Wrocku na prywatne wizyty lekarskie nie czeka się aż tyle. Widocznie jest większe zagęszczenie lekarzy na m2 :tak2:

U mnie ortopeda jest na telefon,,dzwonie i doktor przyjezdza do prywatnego gabinetu,,ale to ortopeda,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BabaJagusia Wrocek to się rządzi swoimi prawami. Kocham to miasto, odkąd pierwszy raz przybyłam, mając lat 15 :d . Na moim terenie Babo Jagusiu to prywatni lekarze kochana tacy sami ,,przyjemni,, jak ci państwowi. w dupach im się po prostu poprzewracało, a przyczyną tego stanu rzeczy jest to, że państwowa służba na moim terenie prawie nie istnieje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...