Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Patrycja781 napisał:

Wku...w mnie nosi!Ale tym razem pójdę za poradą zmienniczki(w końcu otrzymałam kontakt do niej)i poczekam aż dotrę na miejsce...

A tak poza tym to które agencje nie kłamią co do stanu pacjenta?

Ja znam tylko jedną :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patrycja781 napisał:

@Mirelka1965 Prosektorium?Tam już raczej nikt nie kłamie co do stanu pacjenta...

Wyobraź sobie, że jest taka jedna agencja, która nie kłamie :oklaski: Miałam okazję parę razy z nią współpracować. To prawdziwy rarytas, chociaż właścicielką jest Polka :szydera: Ma mało zleceń, ale każde miejsce jest dokładnie sprawdzone i każda opiekunka jest regularnie odwiedzana. Perełka wśród agencji, a Szefowa jest rewelacyjna :oklaski: I dodam, że nie jest to niebo, ale raj na ziemi :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tygodnie prosiłam o kontakt do zmienniczki(po dzisiejszej rozmowie z nią okazało się że ona też prosiła o kontakt do mnie)ale firma zasłaniała się RODO.Teraz już wiem że stan zmienniczki jest odmienny od tego,dzięki któremu zdecydowałam się na wyjazd...Jadę,i albo od razu wrócę albo ponegocjuję stawkę...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wyobraź sobie, że jest taka jedna agencja, która nie kłamie :oklaski: Miałam okazję parę razy z nią współpracować. To prawdziwy rarytas, chociaż właścicielką jest Polka :szydera: Ma mało zleceń, ale każde miejsce jest dokładnie sprawdzone i każda opiekunka jest regularnie odwiedzana. Perełka wśród agencji, a Szefowa jest rewelacyjna :oklaski: I dodam, że nie jest to niebo, ale raj na ziemi :szydera: 

... tylko jest jedno "ale" - umowa niemiecka, która nie wszystkim odpowiada:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Patrycja781 napisał:

stan zmienniczki

Hi hi hi,aż strach pytać wjakim stanie jest zmienniczka?:):):)

Ale widzisz,jak firma się przed kontaktem broni ,to zawsze jakieś g....na wierzch w praniu wypływa.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Patrycja781 napisał:

4 tygodnie prosiłam o kontakt do zmienniczki(po dzisiejszej rozmowie z nią okazało się że ona też prosiła o kontakt do mnie)ale firma zasłaniała się RODO.Teraz już wiem że stan zmienniczki jest odmienny od tego,dzięki któremu zdecydowałam się na wyjazd...Jadę,i albo od razu wrócę albo ponegocjuję stawkę...

Jeżeli mogę cos doradzić , to negocjuj stawkę przed wyjazdem . Jak rozpoczniesz zlecenie , to będzie " po ptokach " i pozostanie Ci tylko zjazd do domu . Szkoda czasu i nerwów na bezsensowną podróż , chyba , że liczyć na to , że zmienniczka trochę przesadziła z czarnym opisem lub wiesz , że dasz radę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Patrycja781 napisał:

@violka no właśnie nie wiem jak to rozegrać:już przed wyjazdem czy po przyjeździe i"rozeznaniu się"w stanie faktycznym...

Tylko i wyłącznie negocjujemy przed podpisaniem umowy . Po pierwsze dlatego , że prawnie nie praktykuje się negocjacji podczas trwania umowy . Po  drugie / teraz agencji bardzo zależy nad znalezieniem opiekunki na tą Stelę , przy czym wiedzą , że mają małe szanse na obłożenie tego miejsca pracy , dlatego będą bardziej ulegli .

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Tylko i wyłącznie negocjujemy przed podpisaniem umowy . Po pierwsze dlatego , że prawnie nie praktykuje się negocjacji podczas trwania umowy . Po  drugie / teraz agencji bardzo zależy nad znalezieniem opiekunki na to miejsce , przy czym wiedzą , że mają małe szanse na obłożenie tego miejsca pracy , dlatego będą bardziej ulegli .

Dokładnie tak :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patrycja781 napisał:

@violka umowa podpisana,tylko dopiero dzisiaj od zmienniczki dowiedziałam się jaki jest faktyczny stan podopiecznej...

Jest jeszcze czas , aby umowę skorygować . Zadzwoń do agencji i powiedz otwarcie , że dowiedziałaś się o faktycznym stanie podopiecznej i uważasz , że stawka za to zlecenie jest stanowczo za mała . Jeżeli się nie zgodzą , to możesz jeszcze umowę rozwiązać . W tym okresie agencje biją się o opiekunkę , więc możesz przebierać w zleceniach , chyba że to była umowa ze zjazdem przed Świętami , bo o takie jet teraz ciężko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Wku...w mnie nosi!Ale tym razem pójdę za poradą zmienniczki(w końcu otrzymałam kontakt do niej)i poczekam aż dotrę na miejsce...

A tak poza tym to które agencje nie kłamią co do stanu pacjenta?

Śmiem powiedzieć że chyba takich nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...