Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Nie neguję działania ale mam wątpliwości : można się zaksztusić, chyba że wystarcza niewielka ilość

No ....dlatego niewielka ilość . Napisałam , że przyjemne to nie jest ....natychmiast wodą popijałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.10.2019 at 13:18, Mirelka1965 napisał:

Nie ma co pokazywać...póki co :haha: Poprzednią  bytnością przywiozła mi @lucinda....uwaga...uwaga....CZTERY sztuki i kazała odebrać, a ja, durna :mur:, gnałam na drugi koniec Berlina po odbiór obiecanej mnogości :przekleństwa: Teraz nie ma "zmiłuj"....ma przytargać czterdzieści i szluss :szydera: 

Mam już 10

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.10.2019 at 13:14, Patrycja781 napisał:

Dawno nie pisałam(ach te pobyty w Polsce)Ale się zjeżyłam przed chwilą.( 9 listopada jadę na nową sztelę...no właśnie...9 listopada...Przed chwilą dzwoni pan z rekrutacji czy mogę wyjechać dzień prędzej bo rodzina zgłosiła taki wymóg(w tej firmie są już 3 lata)Ano nie mogę.Pan dzwoniący to rozumie "ale wie Pani jak to jest jak dzwoni stały klient"Na usta pocisnęło mi się że firma włazi takiemu w ....Pośladki bez mydła,ale panu powiedziałam że ciśnie mi się na usta wyjątkowo niegrzeczne określenie takiej sytuacji"no on nie może nic głośno powiedzieć..."Zastanawiam się jak to będzie ,bo prosiłam o kontakt do zmienniczki która tam jest,a firma zasłania się RODO.Mówię że mają ją spytać o zgodę na udostępnienie,a oni że nie będą pytać.Bać się,czy tylko wilk nie taki straszny jak go malują...?

A!Na wyjazd zgodziłam się nie wcześniej jak na noc z 8 na 9 listopada.Ja mam też swoje zobowiązania zapięte czasowo na ostatni guzik...

Tobie każą szybciej przyjechać mi kazali z ciągu godziny spier..C że zlecenia

Nie daj sie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.10.2019 at 22:44, Mirelka1965 napisał:

To i ja się poskarżę :przekleństwa:  Mój Synek ulubiony odmawia spożywania darów lasu :smutek: Przyrządzam na różne sposoby, doprawiam każdorazowo inaczej, serwuję przeróżne gatunki w najróżniejszych konfiguracjach, a on....o chce NORMALNE jedzenie :przekleństwa: Ja się tak DLA NIEGO poświęcam....jeżdżę w lasy, targam ciężkie kosze, czyszczę, gotuję, smażę...i taka wdzięczność?! :przekleństwa: Zastanawiam się coraz poważniej nad wydziedziczeniem Jedynaka :donos: :haha:

Ty targasz kosze z grzybami  A ja twoje kamienie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..mięśnie czuje tam gdzie ich być nie powinno:szydera:

Kamieni na szaniec  przybywa...dobrze że  autem bo kurna w busie byłoby dziwnie..polka z niemcowni z  kamieniami 

Wczoraj Szogun kupił sobie ichni ser..kto pamięta szwajcarski ser śmierdzący??? I jego odor??

No to tak mniej lub więcej wanialo w aucie...nie dało się jechać..zapakowalam w torby torebki i pojemnik  ..lodówka przetrzyma

Generalnie ma ktoś kawę przypadkiem?? Wstawać się chce bo z letka to i owo pobolewa po skakaniu  po drabinie :płacz:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.10.2019 at 11:15, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965bozszsz, toz kolezanka ruptury moze dostac,od targania glazow.

I czym to przewiezie?

Zamow TIR-a skocz na Rugie i zaopatrzysz sie na wszystkie czasy.

PS >pokaz je na fotce?

20191027_060235.thumb.jpg.e4e0b1ad08c2c152fec79d7d85ef55dc.jpg

Zmniejszone zdjęcie i efektu nie ma ale prezentują się naprawdę ładnie. Morela chce je z ogrodem skojarzyć ale dla mnie są ozdobą same w sobie 

Następny wypad ale to chyba juz po nowym roku na kredowe klify 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...