Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, salazar napisał:

Ha, ha, pewnie zjecie mnie na śniadanie i cały dzień będę się Wam kwasiorem odbijać, ale powiedzcie mi, czy naprawdę z przetarciem blatów, kafelków oraz podłogi w kuchni czekacie na Putzfrau :d?

Tydzień czy dwa tygodnie na nią czekacie gotując w brudnej kuchni?

I jeszcze to napięcie, normalnie lepsze niż thriller w telewizorze, wytrze tym razem te lepiące się płytki czy muchy i inne stworzonka zaczną się do nich kleić :cool:

Dobranoc Opiekunkowo, może we śnie kuchnie zaczną się same sprzątać, czego Wam i sobie życzę z całego serca :).

 

 

Trudno się z Tobą nie zgodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, salazar napisał:

Ha, ha, pewnie zjecie mnie na śniadanie i cały dzień będę się Wam kwasiorem odbijać, ale powiedzcie mi, czy naprawdę z przetarciem blatów, kafelków oraz podłogi w kuchni czekacie na Putzfrau :d?

Tydzień czy dwa tygodnie na nią czekacie gotując w brudnej kuchni?

I jeszcze to napięcie, normalnie lepsze niż thriller w telewizorze, wytrze tym razem te lepiące się płytki czy muchy i inne stworzonka zaczną się do nich kleić :cool:

Dobranoc Opiekunkowo, może we śnie kuchnie zaczną się same sprzątać, czego Wam i sobie życzę z całego serca :).

 

 

@salazarjasne,ze sprzatam i sama ta kuchnie, bo przeciez sama tez tam naswinie.

Ale:kafelki jej zostawilam celowo, chcac sprawdzic czy zrobi.

Zastalam brudne, zmienniczka zostawila czyste.

Ona wczoraj i nic

tylko po prostu siedzi w telefonie.

Gotowalam obiad,

podalam

zmylam gary,naczynia do zmywarki,a blaty do gruntownego mycia,jej zostawilam jak i kruszyny pod tosterem ze sniadania.

zlew nie ruszony,choc potrafi go doprowadzic do blysku.

Nie gotuje w brudnej kuchni, tylko to co zostalo wczoraj nabalaganione zostawilam jej.

Chyba moglam???

I nic zero.

O sprzataniu pod zlewem szafki i myciu kosza na odpadki nie wspomne,

2.5 roku NIGDY tego nie zrobila,

Wiec za co bierze kase?

Nie czekam az zrobi, bo ,,waschraum,, by brudem zarosl,nie zaglada tam

Sama w poczatkach mojej emigracji sprzatalam: i wiem  jak sie sprzata dokladnoe,

Za taka robote po tygodniu bym wyleciala,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżam się, że Stary Ukochany nie chce mnie zawieźć do lasu. Tydzień temu byliśmy, 6 dni temu byliśmy, cztery dni temu byliśmy, w niedzielę byliśmy, wczoraj byliśmy... Co poszło nie tak!? Zbiesił się i odmówił współpracy!? Dziwnie na mnie patrzy, miny jakieś robi, mamrocze cóś pod nosem... Może on chory!? :szok:... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Afryka napisał:

Poskarżam się, że Stary Ukochany nie chce mnie zawieźć do lasu. Tydzień temu byliśmy, 6 dni temu byliśmy, cztery dni temu byliśmy, w niedzielę byliśmy, wczoraj byliśmy... Co poszło nie tak!? Zbiesił się i odmówił współpracy!? Dziwnie na mnie patrzy, miny jakieś robi, mamrocze cóś pod nosem... Może on chory!? :szok:... :szydera:

Może on by chciał w końcu w domu. 

Tak w ciepłym i suchym, na tapczanie, łóżku, albo dywanie, blisko łazienki..., a nie tak ciągle w lesie. 

Jeszcze wilka złapiecie , albo jaką inną francę. :szydera::haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MisiekFfm napisał:

Może on by chciał w końcu w domu. 

Tak w ciepłym i suchym, na tapczanie, łóżku, albo dywanie, blisko łazienki..., a nie tak ciągle w lesie. 

Jeszcze wilka złapiecie , albo jaką inną francę. :szydera::haha:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MisiekFfm napisał:

Może on by chciał w końcu w domu. 

Tak w ciepłym i suchym, na tapczanie, łóżku, albo dywanie, blisko łazienki..., a nie tak ciągle w lesie. 

Jeszcze wilka złapiecie , albo jaką inną francę. :szydera::haha:

A ja myślałam, że to o częstotliwość chodzi, a Ty mi ćwieka zadałeś O.o . Mówisz, że podłoże i warunki mają znaczenie!? Może faktycznie... w krzyżu łupie, wiatry w dupie, siątki na karku. :szydera: :szydera: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Poskarżam się, że Stary Ukochany nie chce mnie zawieźć do lasu. Tydzień temu byliśmy, 6 dni temu byliśmy, cztery dni temu byliśmy, w niedzielę byliśmy, wczoraj byliśmy... Co poszło nie tak!? Zbiesił się i odmówił współpracy!? Dziwnie na mnie patrzy, miny jakieś robi, mamrocze cóś pod nosem... Może on chory!? :szok:... :szydera:

Czy Ty po tym grzybobraniu nie każesz mu przypadkiem pomagać tych grzybów czyścić ??? Mój syn po ostatnim grzybobraniu z córką zostawił u niej połowę tych darów natury bo on nie wiedział, że to aż tyle roboty przy ich obrabianiu :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NNNdanuta napisał:

Czy Ty po tym grzybobraniu nie każesz mu przypadkiem pomagać tych grzybów czyścić ??? Mój syn po ostatnim grzybobraniu z córką zostawił u niej połowę tych darów natury bo on nie wiedział, że to aż tyle roboty przy ich obrabianiu :szydera:

Przypadkiem mu nie każę, ja nawet czyścić lubię... Chociaż w tym roku jakby mniej :haha:. Toteż porozdawałam uchyniętym którzy lubią jeść, a nie lubią zbierać :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Afryka napisał:

Przypadkiem mu nie każę, ja nawet czyścić lubię... Chociaż w tym roku jakby mniej :haha:. Toteż porozdawałam uchyniętym którzy lubią jeść, a nie lubią zbierać :szok:

U mnie to się lubi zbierać i to nawet bardzo, ale nie bardzo lubi się jeść :haha:To też jakieś uchynięcie :haha:Przy tym jeszcze trzeba narobić się przy obróbce żeby wszystko poszło grzecznie do ludzi bo do ludzi idą gotowcexd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

U mnie to się lubi zbierać i to nawet bardzo, ale nie bardzo lubi się jeść :haha:To też jakieś uchynięcie :haha:Przy tym jeszcze trzeba narobić się przy obróbce żeby wszystko poszło grzecznie do ludzi bo do ludzi idą gotowcexd

Ja ludziom daję wędkę... A ulubionym rybkę. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Ja ludziom daję wędkę... A ulubionym rybkę. :haha:

To niby tak właściwie, ale te ludzie od grzybków to serdeczni znajomi lub jedząca grzybki rodzina :d Teściowa i mama moja zawsze dostawały suszone grzyby do wigilijnych uszek i na pierogi z kapustą i grzybami, żeby same kupować nie musiały :d I ja się doczekałam, choć w tym roku na grzybach nie byłam to spory woreczek suszonych grzybów dostałam od mojej córki :haha:Mam taką fobie kleszczową, że nie wiem czy jeszcze odpowiem na zew lasu O.o:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta mimo tego, że jestem lepem na kleszcze - nie boję się lasu. Te dziadowskie pajęczaki czają się na nas w trawie a nie na drzewach. 

A teraz z innej beczki: masz przedniego specjalistę wysokiej klasy:haha:. Patrz i ucz się jak należy "szanować pracę". Jak powszechnie wiadomo:pośpiech wskazany jest jedynie przy łapaniu pcheł:tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta mimo tego, że jestem lepem na kleszcze - nie boję się lasu. Te dziadowskie pajęczaki czają się na nas w trawie a nie na drzewach. 

A teraz z innej beczki: masz przedniego specjalistę wysokiej klasy:haha:. Patrz i ucz się jak należy "szanować pracę". Jak powszechnie wiadomo:pośpiech wskazany jest jedynie przy łapaniu pcheł:tak2:

W trawie mnie żadna franca z rodziny kleszczy nie dopadła, a pod drzewami i owszem :( I to jest kwestia ostatnich pięciu lat bo wcześniej mogłam sobie siedzieć i w trawie i w krzaczorach i w lesie, i nic takiego się do mnie nie garnęło. Ostatnie grzybobranie moje też skończyło się tym, że przyszłam z takim pasożytem w prawym biodrze, pomimo, że byłam wypsikana jakimś antykleszczem od stóp do głów :( Ale pierwszego z tej okropnej serii to wyrywałam z cewki moczowej.., ciekawam czy po takim wkleszczeniu byłabyś dalej taka odważna ... Moja fobia niestety rośnie, im dalej od tego zdarzenia tym gorzej na to robactwo reaguję :smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta  a widziałaś moją nózię po uchamraniu przez kleszcza?! ;)

 

Nóżkę widziałam i jestem przekonana, że sama jej pomogłaś tak wyglądać ;) Nie wiem jak byś się czuła jak by to wtedy była cewka moczowa ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się poskarżę :przekleństwa:  Mój Synek ulubiony odmawia spożywania darów lasu :smutek: Przyrządzam na różne sposoby, doprawiam każdorazowo inaczej, serwuję przeróżne gatunki w najróżniejszych konfiguracjach, a on....o chce NORMALNE jedzenie :przekleństwa: Ja się tak DLA NIEGO poświęcam....jeżdżę w lasy, targam ciężkie kosze, czyszczę, gotuję, smażę...i taka wdzięczność?! :przekleństwa: Zastanawiam się coraz poważniej nad wydziedziczeniem Jedynaka :donos: :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To i ja się poskarżę :przekleństwa:  Mój Synek ulubiony odmawia spożywania darów lasu :smutek: Przyrządzam na różne sposoby, doprawiam każdorazowo inaczej, serwuję przeróżne gatunki w najróżniejszych konfiguracjach, a on....o chce NORMALNE jedzenie :przekleństwa: Ja się tak DLA NIEGO poświęcam....jeżdżę w lasy, targam ciężkie kosze, czyszczę, gotuję, smażę...i taka wdzięczność?! :przekleństwa: Zastanawiam się coraz poważniej nad wydziedziczeniem Jedynaka :donos: :haha:

Oddaj go w dobre rece, np. dziewczyny:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...