Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są ludzie, co się chyba nie myją,bo tak śmierdzą potem :szydera: młoda bo nie stara z 40 lat, ale trochę masy ciała ma,przyjechała na imprezę z domu już tak śmierdząca,sama mówi do mnie,,śmierdze jak świnia",a ja ten smród czułam od razu, jej dwie córki też malutki wysiłek i wali od nich jeden potowy smród,Ja wiem,,że mam dobry nos który ,aż za dużo wywącha. ,ale nic nie zrobić aby zachować trochę higieny? ale nie tylko ja poczułam ten smród,dwa dni temu na kręglach smród walił na całej sali,tłuste mokre  włosy i pot-a fujj ,zaraz obrzydzenie mnie wezmie,,nie dziwię się ,ze jest sama z córkami, brat jej następny brudas i śmierdziel,rodzina śmierdziaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

Są ludzie, co się chyba nie myją,bo tak śmierdzą potem :szydera: młoda bo nie stara z 40 lat, ale trochę masy ciała ma,przyjechała na imprezę z domu już tak śmierdząca,sama mówi do mnie,,śmierdze jak świnia",a ja ten smród czułam od razu, jej dwie córki też malutki wysiłek i wali od nich jeden potowy smród,Ja wiem,,że mam dobry nos który ,aż za dużo wywącha. ,ale nic nie zrobić aby zachować trochę higieny? ale nie tylko ja poczułam ten smród,dwa dni temu na kręglach smród walił na całej sali,tłuste mokre  włosy i pot-a fujj ,zaraz obrzydzenie mnie wezmie,,nie dziwię się ,ze jest sama z córkami, brat jej następny brudas i śmierdziel,rodzina śmierdziaczy

Trudno ...nikogo siłą do mycia się nie zmusisz , ale zawsze można ominąć , nie spotykać się i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskarżę się na reklamy wyskakujące po milion razy na stronie forum.Pół strony to reklama ,na samym dole strona forum,Pod nią zaś reklamy i z prawej strony takoż.No,urwicy idzie dostać !!!I tak codziennie:(I polskie i niemieckie na zmianę:( Strasznie mnie to wkurza!

Poza tym celebruję dzień lenia.Rosołku se nagotowałam lekuchnego i robię nic:)

Takie przedszkole to na każdej szteli powinno być ,chociaż 1x w tygodniu :)

Co do dyskusji -powiem tak:dopóki się w jakiejś konkretnej sytuacji człowiek nie znajdzie ,to może jedynie teoretyzować ,co by zrobił.....a w praktyce najczęściej robi coś zupełnie odwrotnego.

Idę podrzemać:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenuję cierpliwość :( "Se" dziś wymyśliłam ... Wreszcie dotarłam na moje włości, wcześniej spakowałam walizkę i plecak też, i jeszcze w drugą rączkę opakowanie z łazienkowym stojakiem na papier toaletowy (takie 2 w 1) zakupionym w Normie i doszłam do wniosku, że nie będę brała nowego lapka tylko wezmę stary, ale przecież jeszcze na zupełnym chodzie i sobie go tu zostawię bo i tak muszę krążyć od siebie do mamy... Odpaliłam go po kilku miesiącach i dopiero przypomniało mi się, że choć na chodzie to on jest z tych szybkich inaczej... :smutek:Nie wiem jak ja mogłam tyle lat czekać, aż on przewinie.., otworzy... :szok: Teraz dopiero widzę, że nadaje się tylko do kosza na śmieci :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda do bani, łeb mi pęka, a do tego Pflegedienst przyszła chora i kazałam jej zamykać gdzie ptaki zimują, bo mi jeszcze chorubsko jakie zapoda. 

No i zostałam dziś bez zmiany z Andżelą, trzymajcie mnie dziś wszyscy święci

Edytowane przez ❤️Wenusia ❤️
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Pogoda do bani, łeb mi pęka, a do tego Pflegedienst przyszła chora i kazałam jej zamykać gdzie ptaki zimują, bo mi jeszcze chorubsko jakie zapoda. 

No i zostałam dziś bez zmiany z Andżelą, trzymajcie mnie dziś wszyscy święci

Masz rację ...goń w kibini mater te pflegówy z choróbskiem . Nie daj się . Choróbsko już miałaś ....niedawno :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Pogoda do bani, łeb mi pęka, a do tego Pflegedienst przyszła chora i kazałam jej zamykać gdzie ptaki zimują, bo mi jeszcze chorubsko jakie zapoda. 

No i zostałam dziś bez zmiany z Andżelą, trzymajcie mnie dziś wszyscy święci

Mogę ją Cię podtrzymać chociaż na docho??? :cmok:

Trochę nie ortograficzne mi się napisało ale podstawówka do czegoś zobowiązuje a niepełne podstawowe :$to już daje mi pełna swobodę popełniania bledof :cmok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Mogę ją Cię podtrzymać chociaż na docho??? :cmok:

Trochę nie ortograficzne mi się napisało ale podstawówka do czegoś zobowiązuje a niepełne podstawowe :$to już daje mi pełna swobodę popełniania bledof :cmok:

Ahahaaa czy ty oby napewno masz polskojęzyczną klawiaturę  

Potrzym potrzym  byleby nie Cu fill :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Masz rację ...goń w kibini mater te pflegówy z choróbskiem . Nie daj się . Choróbsko już miałaś ....niedawno :d

Ano jo, trza gonić ile się da w diabły  

Eeeetam choróbsko  ekem złego diabli nie biorą

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

A ja się muszę poskarżyć, Czy u Was też wieje tak, że głowę by chciało urwać:855_interrobang::przekleństwa:

https://wiadomosci.wp.pl/pogoda-deszcz-i-potezny-wiatr-nad-polska-w-porywach-do-140-kmh-6429656440428673a

U mnie nie wieje/FnM/,ale okolice Bolesławca tak i to  mocno.Nad morzem  natomiast nie.Albo jeszcze nie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/pogoda-deszcz-i-potezny-wiatr-nad-polska-w-porywach-do-140-kmh-6429656440428673a

U mnie nie wieje/FnM/,ale okolice Bolesławca tak i to  mocno.Nad morzem  natomiast nie.Albo jeszcze nie.

Ja jestem 70 km od FnM

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę i ja się poskarżyć.....codziennie jak się budzę to mnie coś boli....jak nie plecy to głowa....jak nie głowa to ramię....jak nie ramię to kolano.....itd.....i nie wiem czy się cieszyć bo jak po 60-tce budzisz się i nic cię nie boli tzn że nie żyjesz.....:szydera: no to lecę do pochwalijek.....:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Kto cię w błąd wprowadził z tą 60-tką?! :haha: Ta teza zaczyna się już po czterdziestce :szydera:

Zwariowałaś cyco:szok:?!

Po czterdziestce to dopiero zaczyna się życie a po 60-tce ,jego celebracja.Tak se wymyśliłam i będę się tego trzymać pazurami i zębem:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Zwariowałaś cyco:szok:?!

Po czterdziestce to dopiero zaczyna się życie a po 60-tce ,jego celebracja.Tak se wymyśliłam i będę się tego trzymać pazurami i zębem:trele:

To, że życie się zacina, tfu...zaczyna po czterdziestce, to prawda znana i lubiana :szydera: To, że celebracja zaczyna się po sześćdziesiątce, to dla mnie, póki co, teoria...ale wierzę na słowo :szydera: Ale jak rano wstajesz i nic cię nie boli, to co to oznacza w twojej nomenklaturze? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...