Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może zdążę się poskarżyć, puki wk.rw mnie trzyma bo później nie będzie już takie autentyczne xd Dziś ostatnie sprzątanie góry, czyli "moich" włości. Spoko zaczęłam jak zwykle od wytarcia zewnętrznych i wewnętrznych parapetów, a później odkurzacz poszedł w ruch … Po odkurzaniu mała, obowiązkowa przerwa na dymka … I jak tak już ze trzeci raz się z przyjemnością zaciągnęłam to słyszę wołanie :o No nic.., wygasiłam i idę za głosem choć chyba nie był to głos serca xd A moja pdp, w niby mojej łazience, w które ponoć mogę robić co mi się chce, zrywa listek papieru toaletowego, podnosi korek od pierwszej umywalki i … zonk. Ale dalej, z determinacją, podnosi korek od drugiej umywalki.., no i uzbierała trochę rdzy ze śrubki od korka. Ja już wyglądam tak >:(, a ona ładuje mi się do kabiny prysznicowej i jeszcze sprawdza sitko tym kawałkiem papieru toaletowego >:( Zmyła się niepyszna... Ja nie jestem jakaś porządnialska, ale miała pecha bo ja się nie pierniczę i tak raz na tydzień to lecę umywalki normalnym płynem do mycia kibli, bo co innej wymagają czystości ???, i przy okazji myję też te korki... Ten raz na tydzień akurat wypadł wczoraj :haha:Dalsza część roboty poszła mi migiem bo krew mi wrzała, choć sama nie wiem dlaczego, ale powód był bo mi bez powodu krew nie kipi :tak2:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, NNNdanuta napisał:

Może zdążę się poskarżyć, puki wk.rw mnie trzyma bo później nie będzie już takie autentyczne xd Dziś ostatnie sprzątanie góry, czyli "moich" włości. Spoko zaczęłam jak zwykle od wytarcia zewnętrznych i wewnętrznych parapetów, a później odkurzacz poszedł w ruch … Po odkurzaniu mała, obowiązkowa przerwa na dymka … I jak tak już ze trzeci raz się z przyjemnością zaciągnęłam to słyszę wołanie :o No nic.., wygasiłam i idę za głosem choć chyba nie był to głos serca xd A moja pdp, w niby mojej łazience, w które ponoć mogę robić co mi się chce, zrywa listek papieru toaletowego, podnosi korek od pierwszej umywalki i … zonk. Ale dalej, z determinacją, podnosi korek od drugiej umywalki.., no i uzbierała trochę rdzy ze śrubki od korka. Ja już wyglądam tak >:(, a ona ładuje mi się do kabiny prysznicowej i jeszcze sprawdza sitko tym kawałkiem papieru toaletowego >:( Zmyła się niepyszna... Ja nie jestem jakaś porządnialska, ale miała pecha bo ja się nie pierniczę i tak raz na tydzień to lecę umywalki normalnym płynem do mycia kibli, bo co innej wymagają czystości ???, i przy okazji myję też te korki... Ten raz na tydzień akurat wypadł wczoraj :haha:Dalsza część roboty poszła mi migiem bo krew mi wrzała, choć sama nie wiem dlaczego, ale powód był bo mi bez powodu krew nie kipi :tak2:

Babka chciała Ci pomóc w robocie , a Ty nie doceniasz :haha: Sama widzisz jak szybko wszystko ogarnęłaś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się kimnąć , ale to się kurna nie da >:( Cały miesiąc w sąsiednim mieszkaniu odbywa się remont z chronicznym używaniem wiertarki udarowej . 2 dni był spokój , to dzisiaj jest nalot ogrodników , sztuk kilka . W ruch poszły wszystkie wycinarki , wyrzynarki , kosiarki i dmuchawy :mur: Chamy jedne nie wiedzą , że od wczoraj cierpię na paskudny ból głowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta za to powinnaś mieć dziką satysfakcję że wcześniej to pomyłaś. :haha:Zakichana Perfekcyjna Pani Domu tylko zamiast białej rękawiczki papier toaletowy. Takie atrybuty jaka pani domu. 

Jak czepia się bele gówna, to tylko z toaletnym papirem. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się jeszcze poskarżam , że od jakiegoś czasu odzywa mi się rwa kulszowa . Od pośladka do pięty przeszywają mnie takie prądy , że tylu woltów nawet podczas najwyższego szczytowania nie czułam :haha:To jest efekt uboczny spędzania tylu godzin na zadku >:( Mam nadzieję , że samo wlazło i samo wyjdzie , bo kolejny raz nie będę odmawiać mojemu konowałowi zastrzyków z b12 . Nie dość , że bolesne jak diabli , to jeszcze straszą jakimiś skutkami ubocznymi ... Wiem , że marudzę , ale rodzina nie chce już ze mną rozmawiać , a internet przyjmuje wszystko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MisiekFfm napisał:

Mam już kilka lat. Jest super. 

Poczytałam i brzmi niezle . Jak nie znajdę konkretnych , negatywnych opinii , to chyba się skuszę . Jak nie pomoże na kręgosłup , to może chociaż mięśnie rozluzni , bo obecnie wszystko mam tak napięte , że już bardziej się nie da . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz juz mialam leciec do pochwalijek, a tu ...

Mialam pochwalic, ze pop od 2 tygodni chodzi jak w zegarku, nie rzuca sie przed przebraniem na noc.

Wtedy miala dluga rozmowe z corka i zieciem.

Chyba zapamietala dobrze, bo byl spokoj,lagodnie odzywala sie.

Wie,ze jesli ja odejde, to ona laduje w heimie.

Tak ma zapowiedziane.

wiec poskramiala swoje zapedy.

No i masz,,

Yeblo.....

Wydarla morde bo inaczej nie okresle, o zly recznik, ktory polozylam do manicuru.:przekleństwa:

Pani od paznokci, tylko popatrzyla przeciagle.

Z pewnoscia powie wszystko corce.pop.

Ja u rodzonej matki nie toleruje podniesionego glosu, a co mowic u obcej baby,

Jestem zla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta za to powinnaś mieć dziką satysfakcję że wcześniej to pomyłaś. :haha:Zakichana Perfekcyjna Pani Domu tylko zamiast białej rękawiczki papier toaletowy. Takie atrybuty jaka pani domu. 

Dokładnie :haha:Ale i tak cud się stał, bo ja normalnie korzystam z jednej umywalki, więc to drugą to się nie przejmuje a wczoraj jakoś tak za jednym zamachem  zajrzałam pod korek tej drugiej i korek był trochę zapyziały więc w ferworze machnęłam i to …  inaczej by mnie przydybała xd Myślę, że była bardzo rozczarowana bo przecież szła z tym papierem toaletowym na pewniaka xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta Twoją babkę chyba szlak trafia jak widzi w Tobie full radosci z wyjazdu do domu,,, :szydera: czemu ludzie są aż tacy wredni,,wredota siedzi w głowach i złosć, jak jest taka sprytna to niech radzi sobie sama i nie zatrudnia opiekunki, takie wredoty do Heimu. :hura: chciała pokazać kto w tym domu rządzi, jak jest taka czysciocha to niech sama poćwiczy ze szmatą,,:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Juz juz mialam leciec do pochwalijek, a tu ...

Mialam pochwalic, ze pop od 2 tygodni chodzi jak w zegarku, nie rzuca sie przed przebraniem na noc.

Wtedy miala dluga rozmowe z corka i zieciem.

Chyba zapamietala dobrze, bo byl spokoj,lagodnie odzywala sie.

Wie,ze jesli ja odejde, to ona laduje w heimie.

Tak ma zapowiedziane.

wiec poskramiala swoje zapedy.

No i masz,,

Yeblo.....

Wydarla morde bo inaczej nie okresle, o zly recznik, ktory polozylam do manicuru.:przekleństwa:

Pani od paznokci, tylko popatrzyla przeciagle.

Z pewnoscia powie wszystko corce.pop.

Ja u rodzonej matki nie toleruje podniesionego glosu, a co mowic u obcej baby,

Jestem zla.

 

A Twoja PDP  to bije wszystkich na łeb, następna artystka do Heimu, w tym heimie to same wzorce nadęte siedzą, :szydera: jeden na drugiego buczy    

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

A Twoja PDP  to bije wszystkich na łeb, następna artystka do Heimu, w tym heimie to same wzorce nadęte siedzą, :szydera: jeden na drugiego buczy    

Ty Blondasie przystopuj:przekleństwa:w hemie też pracują ludzie:szydera: W kosmos takie hetery,w kosmos:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...