Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Blondi napisał:

@megy Ty już chyba w drodze do domu, nie zapomnij tutaj wpaśc  i szrajbnąc co nie co, napewno już nie w Poskarżyjkach tylko w Pochwalijkach:tak2: Mam jak zwykle pytanko, czy nowa opiekunka wie dokładnie jak tam jest ? 

Ja Ci odpowiem ...

Najprawdopodobniej nie wie , bo @megy wyjechała stamtąd przed przybyciem " nowej " . Megy pisała o wyrażeniu przez agencję zgody na wcześniejszy jej wyjazd ...córka babci też zgodę wyraziła . Wiadomo ...przyjedzie nowa i nie będzie nikogo , kto by ją odpowiednio ustawił . Przyjedzie tak , jakby przyjechała na dziewiczą sztelę ...i wszyscy będą szczęśliwi ...oprócz opiekunki oczywiście , ale jak wiemy opiekunka na szarym końcu ....kto by się nią przejmował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja Ci odpowiem ...

Najprawdopodobniej nie wie , bo @megy wyjechała stamtąd przed przybyciem " nowej " . Megy pisała o wyrażeniu przez agencję zgody na wcześniejszy jej wyjazd ...córka babci też zgodę wyraziła . Wiadomo ...przyjedzie nowa i nie będzie nikogo , kto by ją odpowiednio ustawił . Przyjedzie tak , jakby przyjechała na dziewiczą sztelę ...i wszyscy będą szczęśliwi ...oprócz opiekunki oczywiście , ale jak wiemy opiekunka na szarym końcu ....kto by się nią przejmował ?

Masz rację, ,,:tak: ja pierdziu ,,:przekleństwa: aby nikt i nic nie wiedzial, masakra jedna wielka,:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Masz rację, ,,:tak: ja pierdziu ,,:przekleństwa: aby nikt i nic nie wiedzial, masakra jedna wielka,:grzmotnąć:

A czy to pierwszy raz ?

Doktorowej córce nie przypasowała od pierwszego wejścia moja ostatnia zmienniczka a to dlatego , że ja dziewczynę uprzedziłam jak wygląda tam praca ,  Elki kuchnia ...Kobitka już podczas rozmowy telefonicznej ze mną poprosiła , żebym uprzedziła Elkę , że ona inaczej , zdrowo jada . Jeszcze jej na oczy nie widząc Elka trącała doopą , bo przecież ona sama najlepiej gotuje . Wtedy nie miała wyjścia , bo ja za 3 dni zjeżdżałam i chciał , nie chciał nowa opiekunka potrzebna była ...Tyle , że pod koniec " turnusu " , kiedy A. gadała z babką z agencji i powiedziała , że ciężko , ale doktora tez polubiła i jeszcze jeden raz na wymianę , po dwóch miesiącach urlopu może wrócić ...I dowiedziała się , że pani Elizabeth X. poprosiła ( ja już powiadomiłam , że nie wracam ! ) poprosiła agencję o DWIE na zmiany NOWE opiekunki . Wolała zapłacić znów za nowe ( za dwie ok. 1400 jednorazowo ) , żeby tylko znów się opiekunki wzajemnie nie podpuszczały podczas wymiany :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się o to jest takich cwaniaków więcej, Niemcy też chcą nową i nie wiedzącą o niczym i dawaj nią rządzić, :szok: agencji też na rękę, nową wyszukać na super ofertę, tak kółko się kręci, 

Się kręci... Jak gówno w przeręblu. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się o to jest takich cwaniaków więcej, Niemcy też chcą nową i nie wiedzącą o niczym i dawaj nią rządzić, :szok: agencji też na rękę, nową wyszukać na super ofertę, tak kółko się kręci, 

No tak . Tym bardziej , że " ta " agencja pobiera odpłatność raz za nową . Jeżeli wymieniamy się bez zgrzytów i któraś nie zrezygnuje to już nic z tego nie mają . Dlatego chcą , żebyśmy to my pierwsze powiadamiały o rezygnacji z adresu , żeby rodziny , opiekunowie prawni nie myśleli , że to agencja kombinuje , żeby jeszcze raz zarobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:szok: no teraz mnie powaliłas ,,co???? nie kumam i nie skumam, :przekleństwa:

Sorki , ale trudno ...skoro nie kumasz to już mi się nie chce tłumaczyć . Tylko tyle , że agencja załatwia działalność , meldunki itp . Blondasku , przejdź w wątki mniej skomplikowane ...szkoda Twojej główki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Sorki , ale trudno ...skoro nie kumasz to już mi się nie chce tłumaczyć . Tylko tyle , że agencja załatwia działalność , meldunki itp . Blondasku , przejdź w wątki mniej skomplikowane ...szkoda Twojej główki :szydera:

Teraz kumam, za co biorą kasę, :oklaski: krótko i na temat,,rozumna jestem jeszcze troszkę, :święty: nie spotkalam się tylko z tym,że agencja bierze dodatkową kasę za nową opiekunkę, , i nie wysyłaj mnie nigdzie do innych  wątków:grzmotnąć::przekleństwa: bo ? się zdenerwuję na noc:szydera: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Teraz kumam, za co biorą kasę, :oklaski: krótko i na temat,,rozumna jestem jeszcze troszkę, :święty: nie spotkalam się tylko z tym,że agencja bierze dodatkową kasę za nową opiekunkę, , i nie wysyłaj mnie nigdzie do innych  wątków:grzmotnąć::przekleństwa: bo ? się zdenerwuję na noc:szydera: 

Bo to jest praca na działalność i jeżeli opiekunka rezygnuje to logiczne , że rodzina prosi o nową . Niemcom na pewno takie coś pasi , bo korzystając z usług innych agencji płacą co miesiąc . Dybra ...kończę , bo już mi się nie chce . Chodź w inny wątek ....tak lepiej ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo to jest praca na działalność i jeżeli opiekunka rezygnuje to logiczne , że rodzina prosi o nową . Niemcom na pewno takie coś pasi , bo korzystając z usług innych agencji płacą co miesiąc . Dybra ...kończę , bo już mi się nie chce . Chodź w inny wątek ....tak lepiej ? :szydera:

Wszystko kumam na 100% ,,:szydera: :sorry: że  zajęłam Ci full cennego czasu:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 serio:szok:?! 

Wklepałam sobie w telefon nazwę wiochy, w której jestem i mam "nówkę" pogodę-extra dla mnie:haha:. No i z niej wynika, że następny tydzień też będzie upalny! :|  Oczywiś, cię wolę Twoją wersję:oklaski:

W coś trzeba wierzyć :haha: Niestety pogoda jest dynamiczna....żyje własnym życiem, a ja chcę, by się prognozy sprawdziły :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią , że " babie nie dogodzisz " i coś w tym musi być O.o

Rano martwiłam się , że kordonek znika mi stanowczo za szybko i nie będę miała czym łap zająć przed wyjazdem . Przed chwilą sprułam 4 godziny pracy , ponieważ walnęłam poważnego byka . Oczywiście nerwa mam giganta , a powinnam się cieszyć , bo jakby na to nie patrząc odzyskałam kordonek na kolejne godziny .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

Mówią , że " babie nie dogodzisz " i coś w tym musi być O.o

Rano martwiłam się , że kordonek znika mi stanowczo za szybko i nie będę miała czym łap zająć przed wyjazdem . Przed chwilą sprułam 4 godziny pracy , ponieważ walnęłam poważnego byka . Oczywiście nerwa mam giganta , a powinnam się cieszyć , bo jakby na to nie patrząc odzyskałam kordonek na kolejne godziny .:szydera:

No....nie dogodzisz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 serio:szok:?! 

Wklepałam sobie w telefon nazwę wiochy, w której jestem i mam "nówkę" pogodę-extra dla mnie:haha:. No i z niej wynika, że następny tydzień też będzie upalny! :|  Oczywiś, cię wolę Twoją wersję:oklaski:

Niestety ale moja wersja pokrywa się z Twoją>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...