Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wreszcie bede mogla sie pochwalic?

Pop zakaszlala sie(ona ma cos z plucami)

No i biale spodnie do prania, bluzka tez, obrusO.o

Mnie poucza,ze trzeba 32 razy przezuc pokarm,a sama lyka wielkie kesy jak krokodyl

@Heidibez obrazy;)))

Tak wiec niedziela pod znakiem prania.

Oby gorzej nie bylo i nie ,,uderzylo,, z drugiej strony.

U nie najczesciej idzie to w parze.:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sayonara 52 napisał:

Kiedy wreszcie bede mogla sie pochwalic?

Pop zakaszlala sie(ona ma cos z plucami)

No i biale spodnie do prania, bluzka tez, obrusO.o

Mnie poucza,ze trzeba 32 razy przezuc pokarm,a sama lyka wielkie kesy jak krokodyl

@Heidibez obrazy;)))

Tak wiec niedziela pod znakiem prania.

Oby gorzej nie bylo i nie ,,uderzylo,, z drugiej strony.

U nie najczesciej idzie to w parze.:smutek:

A ja to co robię ? też sobie piorę, wyjdę na taras powiesić jak nikt nie będzie widział:szydera: bo to przecież niedziela i broń panie coś robić, ale ja jestem u siebie ,szlifierki nie biorę w łapki dzisiaj,,:tak2: takze @sayonara 52 nie jesteś sama ,,w pralni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak weszłam do łazienki i e zorientowałam się, że prania jest na 3 razy to poczułam się trochę jak pracownik pralni :(

Co było robić 1 sze już rozwieszone i schnie na tarasie. 

2 gie się pierze :oklaski:

3-cia tura czeka na swoją kolej 

Dobrze, że pogoda ładna i dzisiaj się z tym uporam. 

Od poniedziałku 100 spraw do załatwienia. Kalendarz z terminami cały zabazgrany, żeby czegos nie przegapić. 

Nie wiem czy te 2 tygodnie, które mi zostały wystarcza żeby wszystko pozałatwiać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam w Rewe, nie kupiłam metki:grzmotnąć: bo napoczęta wyglądala mi staro, w ogóle  całe inne świeże mięso było z zamrażarki wyciągnięte,to ja poznam, dzisiaj poniedziałek i żadnych świeżych dostaw na stoisku masarniczym, dlatego nieraz wolę kupić zapakowane w Rewe ,to sobie poskarżyłam,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

Dzisiaj w banku dowiedziałam się, że przewalutowali mi moje euro na ich euro :szok:

Złożyłam reklamację:przekleństwa:

jak masz polskie konto złotówkowe i wpłacasz euro na nie , to zawsze bank przeliczy euro po swoim kursie na złotówki, jak masz euro konto to wpada wypłata i jest tyle euro ile powinno być , ja nie mam problemu, :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

jak masz polskie konto złotówkowe i wpłacasz euro na nie , to zawsze bank przeliczy euro po swoim kursie na złotówki, jak masz euro konto to wpada wypłata i jest tyle euro ile powinno być , ja nie mam problemu, :szok:

Właśnie o to chodzi, że mam walutowe i z tego konta mąż robił mi przelew euro a oni te euro przewalutowali na swoje euro, które ja wypłaciłam w Niemczech >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Właśnie o to chodzi, że mam walutowe i z tego konta mąż robił mi przelew euro a oni te euro przewalutowali na swoje euro, które ja wypłaciłam w Niemczech >:(

Noż ja mam konto walutowe i mam kartę do tego konta i płacę jak chcę w sklepie , jakie przelewy , ja jestem teraz w Santander ,bo wczesniej bylam w BZWBK ,ale teraz mam tak samo, 

Wez zobacz bo może zle był z robiony przelew, albo Twój  bank bierze sporą prowizję ,przelew też kosztuje, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Noż ja mam konto walutowe i mam kartę do tego konta i płacę jak chcę w sklepie , jakie przelewy , ja jestem teraz w Santander ,bo wczesniej bylam w BZWBK ,ale teraz mam tak samo, 

Wez zobacz bo może zle był z robiony przelew, albo Twój  bank bierze sporą prowizję ,przelew też kosztuje, 

Też zawsze place karta ale tym razem wzięłam trochę gotówki no i rodzina oddała mi 200 euro za podróż więc myślałam, że mi starczy. Jednak nie starczyło i poprosiłam męża o wysłanie pieniędzy. Nie wiem jak oni to zrobili ale mam nadzieję, że się dowiem. Wyszło tak jak wyszło. Zobaczymy co mi odpowiedzą. Humoru mi to na szczęście nie zapsulo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, INEZ napisał:

Też zawsze place karta ale tym razem wzięłam trochę gotówki no i rodzina oddała mi 200 euro za podróż więc myślałam, że mi starczy. Jednak nie starczyło i poprosiłam męża o wysłanie pieniędzy. Nie wiem jak oni to zrobili ale mam nadzieję, że się dowiem. Wyszło tak jak wyszło. Zobaczymy co mi odpowiedzą. Humoru mi to na szczęście nie zapsulo ;)

To na co Ty wydajesz tyle kasy ? w De? przecież w Pl jest wszystko i za połowę ceny?  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

To na co Ty wydajesz tyle kasy ? w De? przecież w Pl jest wszystko i za połowę ceny?  

:$:smutek:sama nie wiem. Staram się ograniczać ale jakoś kiepsko mi to idzie. Na tym zleceniu jeszcze na domiar złego trafiłam na synowa,ktora już w dniu mojego przyjazdu wyciągnęła mnie na zakupy ;)

Ciekawostka jest to, że dziadka synowa nie dość, że ładna i zgrabna to jeszcze ładnie i gustownie ubrana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sayonara 52 napisał:

Nie wiem co jest,ale moze i internet ma dosc upalu?

Caly czas muli strasznie lapek i pokazuje ,,brak internetu,, sprawdzam -net jest

Co u licha moze byc?

Ruter nowiuski .smiga.:mur:

Wyłącz go i wlącz , glówkuj polską glówką, no co!!!  kombinować trzeba na 3 fronty, aby się ze światem połączyć:przekleństwa:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...