Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marta B

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

Na pewno czekał :haha:Bo przecież to normalna w Niemczech informacja, u nas może by się choć trochę zdziwili :szydera:

Już do końca życia będzie dręczyło mnie pytanie , czy dziadzio czekał , czy  w panice  blokował drzwi do swojej sypialni :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

@Marta B

Już do końca życia będzie dręczyło mnie pytanie , czy dziadzio czekał , czy  w panice  blokował drzwi do swojej sypialni :haha:

Ty też jesteś niemożliwa,,a jak myślisz? śliznotka pcha się w łózko,,dziadek zwariował:szydera: ze szczęscia

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@Marta B

Już do końca życia będzie dręczyło mnie pytanie , czy dziadzio czekał , czy  w panice  blokował drzwi do swojej sypialni :haha:

Na pewno grzecznie czekał ..,  przynajmniej tą pierwszą noc :haha:, a później to pewnie się domyślił... Ja tez z tym gehen i kommen miałam wsypę. Mój pdp ,właśnie koło Coburga, jak mnie wołał to ja z kolei mówiłam - ich schon gehe !!!, ale on mnie dość szybko poprawił :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

A komu to przeszkadza!? Kali dobrze się opiekować, Kali dobrze gotować i z Kalego być zadowoleni. :p

I jeszcze Kali mało mówić ,ale wszystko rozumieć:)

Z tym wiekiem to jednak coś jest na rzeczy.Moja przyjaciółka rówieśniczka jest w Anglii ok 8 lat.Dwie szkoły językowe zaliczone,a angielski nijak jej do głowy nie wchodzi:( Czego się nauczy, zapomina z prędkością światła:( I żadne metody nie działają:(Biedna jest, bo nawet do gina musi z mężem chodzić:(Nawet jak z Anglikami pracowała, to  cieniutko było:( Straszne kalectwo jest ,kiedy w obcym kraju człowiek "niecytaty,niepisaty" :

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Na pewno grzecznie czekał ..,  przynajmniej tą pierwszą noc :haha:, a później to pewnie się domyślił... Ja tez z tym gehen i kommen miałam wsypę. Mój pdp ,właśnie koło Coburga, jak mnie wołał to ja z kolei mówiłam - ich schon gehe !!!, ale on mnie dość szybko poprawił :szydera:

Uczymy się , całe życie się uczymy,,a z podstawowym jezykiem wyjechac i dać radę w pracy to :zwyciezca:  nie jednej opiekunce można przypisać, brawo:tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.08.2019 at 19:34, Afryka napisał:

@Teresadd I teraz choćby przestała się Ciebie czepiać słownie i tak będziesz na cenzurowanym, a w takiej atmosferze nie da się normalnie pracować. Mirelka ma rację, znajdź sobie coś innego bez zjazdu, a do nich niech wraca ta tfu... Lelija Idealna. >:(

No i połowa turnusu tu ,druga na nowej steli.Przejazd 10 km. na inne miejsce.Tak za trzy , cztery tygodnie.Nawet dwa miejsca dostałam do wyboru.Lelija idealna tu  wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

No i połowa turnusu tu ,druga na nowej steli.Przejazd 10 km. na inne miejsce.Tak za trzy , cztery tygodnie.Nawet dwa miejsca dostałam do wyboru.Lelija idealna tu  wraca.

No i bardzo dobrze :cmok:... Jakoś te tygodnie przemęczysz i najlepiej z wredny uśmiechem na twarzy jak tylko synowa się pojawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

No i połowa turnusu tu ,druga na nowej steli.Przejazd 10 km. na inne miejsce.Tak za trzy , cztery tygodnie.Nawet dwa miejsca dostałam do wyboru.Lelija idealna tu  wraca.

I jeszcze plus że całkiem blisko do mnie będzie.:oklaski:20 minut autkiem i będę u Terenii

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

Też się cieszę.I większa cywilizacja będzie.

nooo masz na głównej Strasse ..Apotheke, Bäckerei, NKD, Erstings Familly, Rossmann, Kik, Edeka, Lidl, Netto, Sparkasse.i inne  i taką fajna Ewę w pobliżu...i włoska knajpka na narożniku..iiiii żadnego wspinania się na górę...wszystko flach..:oklaski:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarlett napisał:

nooo masz na głównej Strasse ..Apotheke, NKD, Erstings Familly, Rossmann, Kik, Edeka, Lidl, Sparkasse.i inne  i taka fajna Ewa w pobliżu...i włoska knajpka na narożniku..iiiii żadnego wspinania się na górę...wszystko flach..:oklaski:

Wszystko przejazdem tylko widziałam, chociaż w Rossmanie tam  byłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się poskarżę,w koszu na papier patrzę a tam same moje puste paczki po fajkach:szok: to ja parę paczek w torebkę papierową,aby nikomu serce nie stanęło, masakra,,to ja tyle wypaliłam? samej mi trudno uwierzyć,:przekleństwa: daj boże ,że jeszcze nie usłyszałam,że za dużo palę:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...