Skocz do zawartości

Poskarżyjki.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wigilia to taki magiczny czas, ale...no właśnie...ewoluuje wraz z dorastaniem naszych Skarbów. Historia kołem się toczy. I my przyprawialiśmy Rodzicom takich samych trosk, a teraz to koło się odwróciło. I trzeba zaadoptować się do nowych warunków. Młodsza Latorośl pojedzie "tam", a ty wsiądź w autko i gnaj do mnie...będzie nas dużo przy stole, ale miejsca nie zabraknie dla Ciebie i Tomasza :cmok: 

wiem kochana i za to dziekuje wiem..:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet zawsze powinien być na szteli. Ja też jak raz wyjechałam, wszyscy - nawet agencja mówiła że Internet jest, a nie było! I nie założyli! Nie rozumiem zupełnie... 2 miesiące rozłąki z rodziną. I nawet Internet trzeba było swój zapłacić, żeby móc się z nimi choć na chwilę zobaczyć... :-(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, halinaspadzka napisał:

Internet zawsze powinien być na szteli. Ja też jak raz wyjechałam, wszyscy - nawet agencja mówiła że Internet jest, a nie było! I nie założyli! Nie rozumiem zupełnie... 2 miesiące rozłąki z rodziną. I nawet Internet trzeba było swój zapłacić, żeby móc się z nimi choć na chwilę zobaczyć... :-(

Masz rację.Mnie by chyba rozniosło na milion kawałków jakby mi internetu nie zapewnili.Wpierw mnie a później ja agencję.Nie mam wielkich wymagań ale net jest poza wszelką dyskusją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co,ale  się dzisiaj wkurzyłąm delikatnie mówiąc.Mam PdP. u którego byłam trzy razy po dwa miesiące i teraz w styczniu jadę czwarty raz.Pojechałam dzisiaj do agencjii podpisać umowę i co słyszę?Nowa !! opiekunka z którą uzgodniłam wcześniej i z agencją,że przyjeżdża na 2 m-ce i możemy się ewentualnie wymieniać 2/2.-opiekunka  mówi tak-jestem bardzo zadowolona i chciałabym zostać cztery miesiące.Normalnie chciała mnie wyrolować. Na razie  się  jej   nie udało.I niestety,gdyby z rodziną się dogadała,że np. zostaje 6 m-cy,to myślę,że by się zgodzili,mimo,że z tego co widzę są ze mnie zadowoleni.PLAK POLAKOWI...Chciałam się poskarżyć.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Teresadd napisał:

Dzieci w szoku i lekko obrażone ,ale pora pępowinę odciąć.

Mialam tak 3 lata temu, wiem ile mnie to kosztowało, ale już teraz jest normalnie, córka pogodzila się z tym, niektóre dzieci by chciały miec nas na własnośc i na zawołanie, ale też powiedziałam dośc, czas pomyślec o sobie i tyle, i tak cały czas myślę,, Teraz wspominam święta ,które zawsze były u mnie, cała rodzina u mnie , wszystko się rozsypalo, odeszli , wyjechali ,no jest teraz inaczej, nigdy nie wróci już ta cudowna atmosfera co była kiedyś, ale ale ,,może jeszcze wróci, nie powinnam pisac nigdy, może wrócić  gdzie do babci wnuczki przyjdą ze swoimi chłopakami, :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jolanta1313 napisał:

Wiecie co,ale  się dzisiaj wkurzyłąm delikatnie mówiąc.Mam PdP. u którego byłam trzy razy po dwa miesiące i teraz w styczniu jadę czwarty raz.Pojechałam dzisiaj do agencjii podpisać umowę i co słyszę?Nowa !! opiekunka z którą uzgodniłam wcześniej i z agencją,że przyjeżdża na 2 m-ce i możemy się ewentualnie wymieniać 2/2.-opiekunka  mówi tak-jestem bardzo zadowolona i chciałabym zostać cztery miesiące.Normalnie chciała mnie wyrolować. Na razie  się  jej   nie udało.I niestety,gdyby z rodziną się dogadała,że np. zostaje 6 m-cy,to myślę,że by się zgodzili,mimo,że z tego co widzę są ze mnie zadowoleni.PLAK POLAKOWI...Chciałam się poskarżyć.

Tu wiele zależy od agencji,jeśli dobrze się prowadzi to dba o swoich pracowników i nie pozwala na wprowadzanie chaosu w uporządkowany stan szteli,jeśli agencja byle jaka to właśnie tak się dzieje,że pani zmienniczce podoba się inaczej niż było ustalone i stała opiekunka musi sobie nowego miejsca szukać. Oby nie dogadała się z rodziną.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jolanta1313 a ja bym tą zadowoloną opiekunkę zostawiła tam ,,,a pojechala na nowe miejsce, po co mi jakieś  problemy, ale tak to jest, kiedyś sama decydowalam ,ile chcę pracowac, pasowało mi nawet, ale to było kiedyś, teraz bym takie sytuacje omijała, bo to dobrze nie wróży,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim miejscu gdzie byłam oddali babcię do heimu,bo skomplikowała się sprawa ze zmienniczką,ponoć babcia upadła i nowa opiekunka nie zareagowała tak jak sobie rodzina życzyła.Szkoda mi kobiety ,bo już zjechała do Polski,a liczyła na pracę do początku stycznia.Jak szybko heim załatwili,i kazali jej w ciągu dwóch dni wracać do domu.No masakra jakaś.Że ja tam wytrzymałam 8 tygodni ,to chyba sukces jakiś.hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

W ostatnim miejscu gdzie byłam oddali babcię do heimu,bo skomplikowała się sprawa ze zmienniczką,ponoć babcia upadła i nowa opiekunka nie zareagowała tak jak sobie rodzina życzyła.Szkoda mi kobiety ,bo już zjechała do Polski,a liczyła na pracę do początku stycznia.Jak szybko heim załatwili,i kazali jej w ciągu dwóch dni wracać do domu.No masakra jakaś.Że ja tam wytrzymałam 8 tygodni ,to chyba sukces jakiś.hehehe

Przypuszczam , że mieli to miejsce już wcześniej zaklepane , ale siedzieli cicho , żeby mieć opiekunkę do tego czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Przypuszczam , że mieli to miejsce już wcześniej zaklepane , ale siedzieli cicho , żeby mieć opiekunkę do tego czasu .

Możliwe,bo ja pierwotnie miałam być do 8 grudnia.Czyli kalkulacja dobra .A rodzina jakieś rozmowy czyniła ,bo sama słyszałam co nie co.Kurczę ,czyli tylko myśleć o swojej doopie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...