Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

W domu.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie też opanował demon lenistwa , jeśli o diety i ćwiczenia biega . A dieta NŻD ...albo ŻP ...w ogóle  do mnie nie przemawia :szydera:

Ja czekam z niecierpliwością na wymyślenie diety cukrowej :haha: W latach 20-tych ubiegłego wieku Janusz Kusociński stosował...ale...no właśnie...komu to przeszkadzało? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 -pewnie nikomu. 

Jeśli chodzi o jakiekolwiek diety,to mam mieszane uczucia.Przykładem może być mój Tata:takie ilości "niezdrowych"tłuścioszków,ciast i innych pyszności powinny były zabić go w 50-tym roku życia.Dożył 90. Odwrotnością jest bliska kuzynka.Wyniki ma b.złe.

Innymi słowy:jem to na co mam ochotę nie robiąc sobie wyrzutów.

No to po... ciasteczku:oklaski:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 -pewnie nikomu. 

Jeśli chodzi o jakiekolwiek diety,to mam mieszane uczucia.Przykładem może być mój Tata:takie ilości "niezdrowych"tłuścioszków,ciast i innych pyszności powinny były zabić go w 50-tym roku życia.Dożył 90. Odwrotnością jest bliska kuzynka.Wyniki ma b.złe.

Innymi słowy:jem to na co mam ochotę nie robiąc sobie wyrzutów.

No to po... ciasteczku:oklaski:

Dieta cukrowa rulez :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski ludziska wieczorową porą:)Najważniejsze czyli uszka/120/ i pierogi./ 50/ mam zrobione:):)Kręgosłup kaput:(Jeszcze mi farszu zostało to jutro naleśniki chyba machnę.Robiłam na takiej metalowej formie ,szybko poszło.

Poza tym to u nas się chyba za dziki wzięli bo cały dzien strzelają.Pies przerażony w domu siedzi ,w najciemniejszym zakątku:( 

Mrozu niet,jakies zero stopni.

Słoninkę dla sikorek powiesiłam ,ale one jakieś niekumate i nawet nie zauważyły,gamonice:(

Jutro do kuchni wstępu nie mam,tyle co zupę nastawię i won!:)Cóż,znajdę sobie jakieś milsze zajęcie:)Prasowanie obrusów albo co:)hi hi hi

Miłego wieczorku:)

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszka 1 kg kupiony w Lidlu,tamże barszcz w kartonie i dwa w prochu.Ciast żadnych.Może jeszcze karp filet ,cordon blu gotowiec z Biedronki,i stamtąd ryba po grecku .To tak na wszelki wypadek.W niedzielę jadę raniuteńko nad morze i święta tam będą.Pobyt jest na pół gwizdka .Tzn.nocleg owszem,ale nic nie wiadomo jak to z żarełkiem będzie.Bo w pażdzierniku nie wiedzieli ,co  będzie otwarte ,a co zamknięte.(knajpy znaczy się).Na miejscu się przeorganizuję .I resztę ewentualnie dokupię.Polak poradzi ,Polak potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Na święta zostawiłam mieszkańców w domui niech sobie razą . Ja mam wypas w innym domu. I luzzzzzzzzzz......:oklaski:.

 

Szkoda ,że ja w gości na wypas pojechać nie mogę.Jak se nie ugotuję,to tylko albo kupić gotowca,albo do knajpy.Tak prawie całe dorosłe życie miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski z domowych pieleszy:)Niby pierwszy dzień astronomicznej zimy a tu prawie 10 gradusków/Jak tak dalej pójdzie to lato będzie obfite w komary i inne paskudy dokuczliwe.

Pojeździłam sobie dziś na rowerku.Bo co tu robić w taki ciepły dzień:)Kuchenne rewolucje świateczne w zasadzie dopiero w niedzielę zacznę.Zakupy porobione,chatka ogarnięta,pełen luzik:)Bez spinki:)

Tym co w stronę domu życzę szerokości,tym co w domu i w pracy spokojności:)Jeszcze tylko 5 dni i będzie po swiętach:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Witaski z domowych pieleszy:)Niby pierwszy dzień astronomicznej zimy a tu prawie 10 gradusków/Jak tak dalej pójdzie to lato będzie obfite w komary i inne paskudy dokuczliwe.

Pojeździłam sobie dziś na rowerku.Bo co tu robić w taki ciepły dzień:)Kuchenne rewolucje świateczne w zasadzie dopiero w niedzielę zacznę.Zakupy porobione,chatka ogarnięta,pełen luzik:)Bez spinki:)

Tym co w stronę domu życzę szerokości,tym co w domu i w pracy spokojności:)Jeszcze tylko 5 dni i będzie po swiętach:)

Masz rację....za parę dni będziemy się "martwić" gdzie zamrozić pozostałości po szaleństwie świątecznym :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór przedświątecznie:)Przygotowania na pełnym luzie ,wszystko zgodnie z rozpiską:).Pogoda okropna,leje i wieje:(Nosa z domu nie wychylałam dziś.

Gdyby zmienniczka nie chciała świętować w D od wczoraj byłabym juz w robocie..Tym bardziej cieszy mnie domowy czas:)

A teraz na wesoło:)

Wysłałam w jednej kopercie kartkę do Kulki i do mojej zmienniczki,w kartkę Uli włożyłam opłatek.List otworzyła Kulka i wyciepała opłatek do kosza , bo myslała,że to jakiś plastik!Na szczęście kosz był pusty,opłatek odratowany:)Dodatkowo zmienniczka dałą się z zaskoczenia wrobić w pierogi z kapustą...Ja tam zawsze mówię ,że u nas to pierogi tylko bardzo wiekowe gospodynie potrafią robić ,hi hi hi.A jak przywożę swoje, to też się do własnoręcznego lepienia nie przyznaję:)

Mieliśmy w planie dziś choinkę ubierać ,ale z powodu deszczu nie dało się jej z ogrodu do domu przenieść,Jutro ma być mniej deszczowo,więc jutro.

Pies codziennie w stresie, bo polowania na dziki na dobre się rozpoczęły,jak zaczną strzelać przed piąta, to koło północy cichną dopiero.

Spokojnego wieczoru :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wo domu jak w domu..

drzewko stoi oswiecone - blekit i czerwien.....czekam na dekoracji ciag dalszy ale moje starsze dziecie mowi ze samo w sobie drzewko wyglada cudnie i swiedelka juz nie sa potrzebne

sie obaczy..

dzisiaj obrusiki prasowac bede bo nie obrusy -  stolu sie pozbywszy jeszcze w sierpniu . "zmeczony" byl uplywem czasu :szydera: ...jest lawa a  w zasadzie kufer na ktorym postawie to co uda sie nam razem zjesc symbolicznie." barszcz , pierozki kawa i ciastko....calosc potrwa moze z godzinke i rozjezdzamy sie kazdy w swoja strone....

okna...temat drazliwy ale mam ciemnosc przed oczami  i nie widze...zostawiam na potem....przeciez mam urlop wiec chyba jakos sie ogarne:haha:

tabuny ludzi w biedronce kasy zawalone marudami nie tylko...wspolczuje tym ktorzy stoja w kolejkach ale jeszcze bardziej tym ktorzy siedza na kasie i nabijaja towar...dzisiaj jutro...bedzie sie dzialo...oj bedzie bo niby narod biedny ale i tak torbami zakupy wynosza....pomijajm ich zawartosc....

obiecuje sobie rower bo niby brudno mokro itd ale wiatru nie ma ....czasu na rower brak ...byc moze po swietach??

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

003.thumb.jpg.74c2ab8336438c79465d290240ece1c6.jpgMam i ja:)Roboty kuchenne zakończone na 90%.Jutro tylko barszczyk i rybka do przygotowania.Pogoda jesienna,leje drugi dzień:( 

Jutro raczej czasu nie będzie więc już dziś życzę wszystkim spokojnych świąt:)A także imieninowe dla kazdej forumowej Ewy i Adama:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mycha napisał:

Święta, święta i po świętach. No prawie już .... Pozdrowionka z domu :cześć:

Co racja to racja:)Teraz przed nami wielkie zadanie-do Sylwka trzeba pozjadać wszystkie świąteczne potrawy,żeby się nie zmarnowały:):):)hi hi hi A w sobotę i niedzielę upichcić menu sylwestrowe:)Potem zeżreć je do Trzech Króli ....itd itd ha ha ha 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.....niby nic a jednak..lodowka po swietach zawsze pelna..wiec w planach dojadanie przerabianie i...trawienie

chodza za mna nalesniki ...ale chyba krokiety trzasne..bedzie na zas....a jeszcze barszczyk czerwoy wiec sie nie zmarnuje

powiem wam...poranki we wlasnym wyrku sa cudne

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...