Skocz do zawartości
Reklama:

• oferty_pracy.jpg katalog_firm.jpg mapa_opiekunow.jpg opieka_niemcy.jpg kawa.jpg dyskusje.jpg

hernikus

Wasze ulubione Samochody!

Rekomendowane posty

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych agencyjnych lub prywatnych ofertach pracy, poradnikach i postach?

Zarejestruj się

0robson0    0

Wszyscy wypisują luksusowe autka o niezwykłej cenie. Chyba wszyscy będą zaskoczeni moim postem. Jako dzieciak bardzo marzyłem by w przyszłości kupić sobie... Trabanta...

Tak Trabanta :) Marzyłem o bawieniu się we własnoręczne tuningowanie i upiększanie mojego wozu. Jak widziałem stojącego gdzieś trabanta to zawsze podchodziłem i wyobrażałem sobie co bym w nim zmienił...

Rzeczywistość jednak przyniosła zupełnie co innego, wykształciłem się w informatyce i nie myślę o tuningu...

Co myślicie o własnoręcznym stworzeniu swojego wymarzonego autka? Kupić coś taniego i stuningować, warto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
R700    0

Mi jakoś najbardziej przypadają do gustu BMW. Świetnie się nimi jeździ tylko szkoda że sa takie drogie i takk duzo kosztuje ich utrzymanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Blondi    2286

Ja jestem miłośniczką Mercedesów,,podobają mi się stare typy-limuzyny ,stare egzemplarze jak i te najnowocześniejsze,coś mają w sobie ,że lubię i nimi jeżdzić i się dobrze w nich czuję,one płyną, nie którzy mówią ,że to są duże samochody a ja nigdy nawet tego nie zauważyłam,może dla mnie normalna wielkośc,,, ,zawsze mam benzyniaki - diesli nie lubię,

w ogóle teraz jak byłam w Monachium w BMW i tam w salonie jezdziły elektryczne autka -to dopiero cicho jedzie,ciekawe ,ciekawe -Salon piękny i piękne  tam stały cukiereczki -śliczniutkie ,,,lubię samochody -bym mogła pracować w salonie samochodowym ,,,

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się