Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Dzień doberek cieplutkoi słonecznie:)Dziś mam dzień leniuszka,zajmę się wyłącznie sobą:)

Spokojności:)

Foczko to jak już odeśpisz,zrobisz SPA i te inne przyjemności to siądź wreszcie i zapodaj nam te wisienki.Plissss:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Wczoraj zrobiłam sobie bardzo długi wieczór ( noc ) filmowy. Na szczęście mogę tutaj sobie pospać bo wstaję jak wstaję i już. :haha:

Pierwszy wstał dzień. Kolejny ładny dzień. I oby takich dni jeszcze było wiele bo lubię te nasze wypady na cmentarz, spacerki i lubię Kasieńkę. Was też lubię. :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wczoraj zrobiłam sobie bardzo długi wieczór ( noc ) filmowy. Na szczęście mogę tutaj sobie pospać bo wstaję jak wstaję i już. :haha:

Pierwszy wstał dzień. Kolejny ładny dzień. I oby takich dni jeszcze było wiele bo lubię te nasze wypady na cmentarz, spacerki i lubię Kasieńkę. Was też lubię. :d

A temperaturę sobie zmierzyłaś? :haha: Może ty chora jesteś, że tak od rana słodzisz? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wczoraj zrobiłam sobie bardzo długi wieczór ( noc ) filmowy. Na szczęście mogę tutaj sobie pospać bo wstaję jak wstaję i już. :haha:

Pierwszy wstał dzień. Kolejny ładny dzień. I oby takich dni jeszcze było wiele bo lubię te nasze wypady na cmentarz, spacerki i lubię Kasieńkę. Was też lubię. :d

A Was lubią Ciebie i jak to mówi Baśka.....gitara :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko oraz miłego dnia życzę :całus:

Nie udało mi się zaspać bo chłopak z Caritasu przyszedł babkę duszować, a że ich łazienka przylega do mojej sypialni to mnie obudzili.

Zatem zapraszam na kawę a @1bozka na śniadanie. 

received_419539118450248.jpeg

received_302799480523291.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wczoraj zrobiłam sobie bardzo długi wieczór ( noc ) filmowy. Na szczęście mogę tutaj sobie pospać bo wstaję jak wstaję i już. :haha:

Pierwszy wstał dzień. Kolejny ładny dzień. I oby takich dni jeszcze było wiele bo lubię te nasze wypady na cmentarz, spacerki i lubię Kasieńkę. Was też lubię. :d

Ja ...Was ...M+J ....też :cmok::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałam psa ( to znaczy dzieci miały ) to lubiłam z nim wychodzić raniutko na spacerki. Fajnie tak z rana się przelecieć.

W zeszłym roku mając autko do dyspozycji i tak szłam z buta codziennie rano 1,5 km po bułeczki. Był tam kot ale przecież kota na smyczy nie będę prowadzić. :haha: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak miałam psa ( to znaczy dzieci miały ) to lubiłam z nim wychodzić raniutko na spacerki. Fajnie tak z rana się przelecieć.

W zeszłym roku mając autko do dyspozycji i tak szłam z buta codziennie rano 1,5 km po bułeczki. Był tam kot ale przecież kota na smyczy nie będę prowadzić. :haha: 

Ty jakaś dziwna jesteś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Joy napisał:

@Barbara48 pozwól chapnąć plasterekbo inaczej na głodniaka polecę.Wprawdzie nie samolotem tylko z psem ale tak czy siak śniadanie dopiero po 11.Nie zdążę już zrobić :( 

Już robię na szybciora, jak to bez śniadania w drogę? 

Dla piesa też coś machnę :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maras1 napisał:

witam,już czas wracać do domu,szkoda ,że lucyna.beata jeszcze nie dojechała ,bo wpadłbym na pogaduchy:d

Szerokiej drogi @maras1, jak trochę nadrobisz kilometrów to nad morzem pogadasz z @lucyna.beata.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maras1 napisał:

witam,już czas wracać do domu,szkoda ,że lucyna.beata jeszcze nie dojechała ,bo wpadłbym na pogaduchy:d

Szczęśliwej drogi :cmok:....Ciiiiii...to tak dla zmylenia przeciwnika :haha:....Na żywo jeszcze raz będę życzyć ...Tobie..mu ...To tak , jak żeśmy się umówili ....czekaj na mnie w połowie drogi ...i będziemy se życzyć wzajemnie ....tej drogi szczęśliwej ;)

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie bądź wiśnia i pisz ...Przecież to nie chodzi o wisienki w likierze ...ino ...o tą na torcie ....znaczy sanatorium :haha:

Bloga sanatoryjnego uzupełniłam i zakonczyłam.Blogi są niewidoczne na stronie głównej ,ani nawetodnośnik więc zagląda tam tylko ten kto poszuka.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...