Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:przekleństwa: :smutek: Wrocilam z lotniska w Kolonii w nadziei, że odbiorę mój  zapodziany kufer. Niestety. Informacje na samym lotnisku są bardzo rozbieżne. Jedni twierdzą, że zagubiony bagaż jest do odbioru przez 5 dni. Potem idzie do magazynu  i tu:   na 2 miesiące, na 3 miesiące, 4 miesiące, max na 6 miesiecy. Po czym idzie do magazynu centralnego i tam przedmioty są wybierane i wystawiane na aukcje. W kufrze byly moje dokumenty z adresem, z nr telefonu. Dla mnie jest  to wykorzystywanie ruchomości klientów celem osiągniecia korzysci finansowych . Mam taką złość, że w Wacku (z powyższego wątku   ) sie nie mieści.  Była agentka wsiadła z krzykiem na osobę, która chciala mi pomóc (córka obecnej podopiecznej). Ot zachowanie byłej agencji. Nic dodać, nic ująć. Z tamtego wyjazdu pozostał tylko pył i złe wspomnienie:przekleństwa:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MeryKy napisał:

Aż się boje :haha: Często opisywałaś jak trafiasz. Może być z deszczu pod rynnę.

Jestem trzecia , pierwsza zwiala, druga zaprowadzila porzadek i mam jej szteli nie popsuc.Ona wprowadzila ustalony porzadek dnia(chwala jej za to:tak:) i  zakres obowiazkow, wiec dzisiaj jak pdp probowala mnie wkrecic do podlania ogrodu, to powiedzialam, ze wczoraj padal deszcz i jest dosc mokro:haha:

Staram sie, oj staram:haha:

Pdp jest zakrecona tak bardzo, ze mam sluzby przychodzace 3 razy dziennie by podac tabletki. A i tak ma zmartwienie czy je wziela:grzmotnąć:

Inne rzeczy robi sama i to jest ten plus.

Ma fiola na punkcie psa, czyli psina rozpuszczona jak dziadowski bicz. Na razie jeszcze nie podniosl mi cisnienia na tyle, zebym go przeszkolila, ale ...co sie odwlecze, to nie uciecze. Dostanie po lapkach:haha:

Nie wiem tylko czy cierpliwosci nie bedzie mi ubywac za szybko:(

Chce zarobic, wiec musze sie jakos trzymac.

Mery, a Ty nie powinnas miec tygodnia wolnego, platnego i siedziec tam jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hawana napisał:

Jestem trzecia , pierwsza zwiala, druga zaprowadzila porzadek i mam jej szteli nie popsuc.Ona wprowadzila ustalony porzadek dnia(chwala jej za to:tak:) i  zakres obowiazkow, wiec dzisiaj jak pdp probowala mnie wkrecic do podlania ogrodu, to powiedzialam, ze wczoraj padal deszcz i jest dosc mokro:haha:

Staram sie, oj staram:haha:

Pdp jest zakrecona tak bardzo, ze mam sluzby przychodzace 3 razy dziennie by podac tabletki. A i tak ma zmartwienie czy je wziela:grzmotnąć:

Inne rzeczy robi sama i to jest ten plus.

Ma fiola na punkcie psa, czyli psina rozpuszczona jak dziadowski bicz. Na razie jeszcze nie podniosl mi cisnienia na tyle, zebym go przeszkolila, ale ...co sie odwlecze, to nie uciecze. Dostanie po lapkach:haha:

Nie wiem tylko czy cierpliwosci nie bedzie mi ubywac za szybko:(

Chce zarobic, wiec musze sie jakos trzymac.

Mery, a Ty nie powinnas miec tygodnia wolnego, platnego i siedziec tam jeszcze?

Nawet się nie waż bić pieska :ostrzegam: Babcie możesz troszkę tresować , dobre wychowanie wskazane jest w każdym wieku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nawet się nie waż bić pieska :ostrzegam: Babcie możesz troszkę tresować , dobre wychowanie wskazane jest w każdym wieku :haha:

Alez skad, bila nie bede, ale troche musze go przykrocic, dla dobra nas wszystkich. Pies jest wielkosci owczarka niemieckiego, silny i jak kazdy pies  zrywa sie na widok innego psa , kota  albo biegajacych dzieci. Taka natura.

Nie mam wiec wyboru, bo bede zeby zbierac z chodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Alez skad, bila nie bede, ale troche musze go przykrocic, dla dobra nas wszystkich. Pies jest wielkosci owczarka niemieckiego, silny i jak kazdy pies  zrywa sie na widok innego psa , kota  albo biegajacych dzieci. Taka natura.

Nie mam wiec wyboru, bo bede zeby zbierac z chodnika.

:szydera: To powodzenia :d Spróbuj go troszkę potresować w domu , takie zwykłe siad , waruj , daj łapę ...i nagradzaj . Jak nabierze do ciebie szacunku , to będzie bardziej posłuszny . Spacerków współczuję i raczej nie wierzę , żeby sie uspokoił , to wymaga dobrego behawiorysty i czasu . Poszukaj bezludnych tras albo psiego parku , żeby mógł się wyszaleć . Jeszcze niedawno zazdrościłam @Joy że ma piesa na Steli ale po Twoich perypetiach zastanowiłabym się nad takim zleceniem O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, violka napisał:

:szydera: To powodzenia :d Spróbuj go troszkę potresować w domu , takie zwykłe siad , waruj , daj łapę ...i nagradzaj . Jak nabierze do ciebie szacunku , to będzie bardziej posłuszny . Spacerków współczuję i raczej nie wierzę , żeby sie uspokoił , to wymaga dobrego behawiorysty i czasu . Poszukaj bezludnych tras albo psiego parku , żeby mógł się wyszaleć . Jeszcze niedawno zazdrościłam @Joy że ma piesa na Steli ale po Twoich perypetiach zastanowiłabym się nad takim zleceniem O.o

Dobrze mieć jakiś przysmak w kieszeni na spacerze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...