Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dorobota napisał:

Dzień doberek - dzień jak co dzień . Nie wiem gdzie to napisać, czy to jest sentencja, czy dowcip ? Naszła mnie taka myśl " nie ma sytuacji bez wyjścia .Wyjście jest nawet  z maszynki do mięsa !!!! I to dużo wyjść .... :hura:

Przez tą maszynkę  , to raczej nie chciałabym wychodzić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

I porcelanka poooooleciała....:szydera:

Znów poleciała porcelanka  w siną dal:szydera:chyba masz w szufladzie cały arsenał haha tylko zastanawiam się jak Ty je dopasowujesz:szydera: każda Twoja  babcia ma inny hmm kolor co nie??:szydera:Ale nie bój nic mam znajomego i bardzo przystojnego stomatologa hahaha  jedno słówko i zrobi Ci takie implanty że nie będziesz się musiała martwić że zgubisz :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Znów poleciała porcelanka  w siną dal:szydera:chyba masz w szufladzie cały arsenał haha tylko zastanawiam się jak Ty je dopasowujesz:szydera: każda Twoja  babcia ma inny hmm kolor co nie??:szydera:Ale nie bój nic mam znajomego i bardzo przystojnego stomatologa hahaha  jedno słówko i zrobi Ci takie implanty że nie będziesz się musiała martwić że zgubisz :cmok:

Czep się wiatru...:trele: Moja cudna, pancerna, po przodkach odziedziczona jest niczym bumerang....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Czep się wiatru...:trele: Moja cudna, pancerna, po przodkach odziedziczona jest niczym bumerang....:szydera:

Niestety wiatr jest za wolny :szydera:i nie jest w stanie mi dorównać:szydera: chciałam pomóc ale nie to nie męcz się dalej hihi i dziękuj przodkom:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...