Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Mam pytanie, czy tylko ja dostałam na priv elaboracik z Republiki Kosci Słoniowej  i obietnice, że po śmierci nadawcy otrzymam w spadku 500 tyś euro? :d :d :d 

nie mam spadku ani calej reszty.Widocznie bezrobotnym nie proponuja :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ORIM napisał:

nie mam spadku ani calej reszty.Widocznie bezrobotnym nie proponuja :haha:

No nie wiem, ale ja dostałam jakiś dziwny ogromniasty list, tłumaczony translatorem na moją prywatną pocztę forumową. Pytam więc, czy ten przywilej tylko mnie spotkał, czy kogoś innego tez? Jak sprawdziłam, ta osoba jest juz zablokowana, ale dalej nie rozumiem czemu to ja zostałam obdarowana tym szcześciem :d :d :d jakim niewątpliwie jest promesa na 500 tyś ojro :d :d :d i własnie zastanawiam się czy podać nr swojego konta do przelewu :d :d :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Dodzisława napisał:

Jak sprawdziłam, ta osoba jest juz zablokowana

Dzięki Waszym zgłoszeniom. A dokładniej dwóm :(

9 minut temu, Dodzisława napisał:

i własnie zastanawiam się czy podać nr swojego konta do przelewu

Myśleliśmy, że to my zgarniemy tę kwotę, ale jak widać chętnych jest więcej :) Rozumiemy to i nie będziemy ich blokować. 

9 minut temu, Dodzisława napisał:

ale dalej nie rozumiem czemu to ja zostałam obdarowana tym szcześciem

Spam jakich wiele, ale ten udało się przemycić. Spokojnie, to nie jest FB i jest nam łatwiej skutecznie zadziałać. Automat spamujący rozesłał wiadomość osobom zalogowanym w danej chwili na forum.

Dla jasności - nie odpisujcie, wykasujcie.

Przypominamy też, że możecie ignorować wybranych Forumowiczów (do wyboru np: ich posty lub wiadomości).

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Moderator napisał:

Dzięki Waszym zgłoszeniom. A dokładniej dwóm :(

Myśleliśmy, że to my zgarniemy tę kwotę, ale jak widać chętnych jest więcej :) Rozumiemy to o nie będziemy ich blokować. 

Spam jakich wiele, ale ten udało się przemycić. Spokojnie, to nie jest FB i jest nam łatwiej skutecznie zadziałać. Automat spamujący rozesłał wiadomość osobom zalogowanym w danej chwili na forum.

Dla jasności - nie odpisujcie, wykasujcie.

Pozdrawiamy!

Nawet nie wiedziałam, że sama sobie w kolano strzelam...:haha: Nici z emerytury na Karaibach...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nawet nie wiedziałam, że sama sobie w kolano strzelam...:haha: Nici z emerytury na Karaibach...:szydera:

To była ustawka. Chcieliśmy sprawdzić kto na forum jest najbardziej zachłanny. I wiecie co? @Mirelka1965 wysłała maila dwukrotnie :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jesteś szósta w kolejce do tronu...:szydera:

No to mnie uspokoilas, bo myslałam ze tylko ja będę obdarowana, a przecież zupełnie nie wiadziałabym, co z taką kasą zrobić :d :d :d  W sumie, to chyba bym wykupiła rezydenturę w Klinice Pod Tężniami w Ciechocinku :d :d :d i rezydowała tam bez końca :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

To była ustawka. Chcieliśmy sprawdzić kto na forum jest najbardziej zachłanny. I wiecie co? @Mirelka1965 wysłała maila dwukrotnie :)

Przestrzeliłam sobie oba kolana? :szok::szydera: Poproszę o wózek inwalidzki...elektryczny, automatyczny, kabrio z dachem....zrzutkę proszę na forum ogłosić...:szydera: Przyjmę każdą kwotę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moderator napisał:

Nam wisi za Stelomierz i jeszcze chce mały przy profilu. Dodaliśmy ją do ignorowanych i mamy spokój. Nie to samo forum. Sielanka.

Aż musiałam zerknąć w kalendarz,czy przypadkiem dzisiaj nie mamy pierwszego kwietnia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Moderator napisał:

Dzięki Waszym zgłoszeniom. A dokładniej dwóm :(

Myśleliśmy, że to my zgarniemy tę kwotę, ale jak widać chętnych jest więcej :) Rozumiemy to i nie będziemy ich blokować. 

Spam jakich wiele, ale ten udało się przemycić. Spokojnie, to nie jest FB i jest nam łatwiej skutecznie zadziałać. Automat spamujący rozesłał wiadomość osobom zalogowanym w danej chwili na forum.

Dla jasności - nie odpisujcie, wykasujcie.

Przypominamy też, że możecie ignorować wybranych Forumowiczów (do wyboru np: ich posty lub wiadomości).

Pozdrawiamy!

Ja odpiszę, żeby nie było, ze tylko @Mirelka1965 jest zachłanna.  Ja też, ale się spóźniłam, mieliśmy mały wypadek w pracy .:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki.

Czy ktos wie, dlaczego w Niemcach nie ma  NORMALNYCH ogorkow?

Toz to jakas masakra.

Te wezowe nawet ,,bio,, smierdza,, i nie maja tego prawdziwego smaku ogorka.

W soboty mam tu obok targ,ale prawdziwych ogorkow nie uswiadczy,

Nawet tych malych ..kurwiszonkow,,:mur:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

:cmok:. Jak tam prace w ogrodzie ? Wszystko rozplanowane ? 

Podobnie jak Ty: w moim ogrodzie nie ma zbyt wiele kwiatów jednorocznych, ani takich, które zajmują dużo czasu i fatygi przy pielęgnacji. Są przycinane żywopłoty z bukszpanów ( fantazja kształtów pozwala na kreowanie ogrodu wg własnej wizji i upodobań). Hortensje są wdzięczne,lecz wymagaja mokrego stanowiska i średniego nasłonecznienia (tu kremowe są wyjątkiem). Lawenda sama sobie sterem, żeglarzem, niczym okręt po rabacie płynie. Ostatnio też uderzyłam w kolorowe trawy. Funkie i skalniaki oczywiście. 

Fantazję , szpadle i grabie w dłoń !!!  Nie trzeba czasem wiele, żeby było pięknie i bez nadmiernej pracy. Wieloletnie rośliny górą . Czasem gdzieś... tam... opadal... na lato posadzę dla koloru miniaturowe begonie (jak mnie nie ma w czas w PL, to same zgniją :) ) pod wpływem niskiej temperatury.  Czasem turki(odstraszają robale). 

@Heidi, skoro masz ogrod ,to moze masz (mialas) kreta?

Jak sie pozbyc rozkosznego stworzonka, ktore przerylo juz pol trawnika?

Czytalam,ze czosnku nie lubi.

Ugotowalam kilka glowek czosnku, zalalam pierszych 5 kopcow.

Czosnek powtykalam w kopce.

I ...kretus wyp@#$%&yl czosnek na zewnatrz.

I dalej robi krecia robote.

Podobno tez mozna probowac kupa.

Ale nie ma chetnych na grzmotniecie kupska na kretowiskoO.o

Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sayonara 52 napisał:

A ja z innej beczki.

Czy ktos wie, dlaczego w Niemcach nie ma  NORMALNYCH ogorkow?

Toz to jakas masakra.

Te wezowe nawet ,,bio,, smierdza,, i nie maja tego prawdziwego smaku ogorka.

W soboty mam tu obok targ,ale prawdziwych ogorkow nie uswiadczy,

Nawet tych malych ..kurwiszonkow,,:mur:

 

Są normalne ogórki w Niemczech, nawet chrzan jest i koper dazu. Przynajmniej w bylym DDR. Kurwiszonki tez są i można sobie samodzielnie zakisić. Zobacz w Real-u.

Edytowane przez Dodzisława
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...