Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LACH napisał:

To taka lUDZKA twarz :szydera:

:smutek:chyba ze świńskim ryjkiem mi się bardziej kojarzy :oops:przepraszam to nie ten temat :haha:a i jeszcze z przekupką na targu z koszem jaj też mi się kojarzy :oops:Może @LACH jednak do skojarzeń Cię zaproszę bo tu to mi się jakoś tak dziwnie Wszystko kojarzy :smutek::haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Jak będziesz miała kiedyś czas to poczytaj sobie wczorajszą rozmowę przy kawie i wtedy napisz co o tym myślisz .Jestem ciekawa Twojego zdania .Ploty? niedomówienia ? wyśmiewanie?Czy tylko dobra zabawa czyimś kosztem ?

zerknelam sobie na te dziesiatki stron jakie zdazyliscie zapisac..nie chce wracac do tego inezko...tego jest za duzo.......domyslam sie ze ktos albo wyszedl przed szereg albo ktos na kogos napisal do moderacji....i pooooooszlo...

nie lubie zabaw emocjami, nie lubie nieszczerosci falszu i obludy zwlaszcza dwulicowosci...nielojanlosci tzw...bycia nie w porzadku z samym soba...

 jestesmy nawredniejszym zwierzeciem na tej ziemi....robimy sobie sami i nazwajem rozne paskudne rzeczy...SWIADOMIE....

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

zerknelam sobie na te dziesiatki stron jakie zdazyliscie zapisac..nie chce wracac do tego inezko...tego jest za duzo.......domyslam sie ze ktos albo wyszedl przed szereg albo ktos na kogos napisal do moderacji....i pooooooszlo...

nie lubie zabaw emocjami, nie lubie nieszczerosci falszu i obludy zwlaszcza dwulicowosci...nielojanlosci tzw...bycia nie w porzadku z samym soba...

 jestesmy nawredniejszym zwierzeciem na tej ziemi....robimy sobie sami i nazwajem rozne paskudne rzeczy...SWIADOMIE....

 

Zgadzam się z Tobą a od siebie tylko dodam "Ulica nie zapomina":tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

:smutek:chyba ze świńskim ryjkiem mi się bardziej kojarzy :oops:przepraszam to nie ten temat :haha:a i jeszcze z przekupką na targu z koszem jaj też mi się kojarzy :oops:Może @LACH jednak do skojarzeń Cię zaproszę bo tu to mi się jakoś tak dziwnie Wszystko kojarzy :smutek::haha:

Zapomnij, wybacz jak mądra Królowa i żyj ciesząc się innymi:hura::szydera::hura:!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytalam .... W sumie to nie wiem o co chodzie,ale chyba nie o kase?????

;)));))));)))));)))))

Po moich dlugoletnich doswiadczeniach forumowych (nie tutaj),stwierdzam ,ze  nabralam dystansu do swiata wirtualnego.

Przestalam  brac wszystko do siebie,przestalam przenosic  niesnacki forumowe na swoj prywatny ogrodek. Przestalam sie przejmowac. Lepiej od tego czasu sypiam:-)

Terapie szokowa przeszlam i wiecie co?????????

WYZDROWIALAM !!!!   polecam :-):-):-)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Szkoda ...może i szkoda ....albo nie .....Szczerze to Wam napiszę , że mam teraz frajdę...taką jakby polewkę ...Bo ....nie zapomnę nigdy jak z jednego , takiego naszego " wariatuńcia " robiono klona i ....niestety , ale kolega " R " ....możliwe , że ktoś jeszcze , czyli jego "plus " pisali mądre , mało co a gorszące posty w stylu " jak tak można ....i inne pierdy "....Nooo....a później wiedziano doskonale ....kiedy okazało się , że " wariatuńcio "plus jego wybranka to nie klony z multikontami , tylko dwie odrębne osoby ....to trafiono w czuły punkt , czyli podku...zdenerwowano " wariatuńcia " , bo ...ci , co go znali wiedzieli , że w przypływie wk...nerwa ten w/ w pojedzie równiutko po bandzie i po drodze złamie wszystkie przepisy ...znaki zakazu i nakazu ....i ...już go tutaj nie ma... na zawsze ....Pamiętam doskonale , że @Radek50....był bardzo , ale to bardzo zgorszony zachowaniem " wariatuńcia " ......Noo....i co Wy teraz na to ....ci , którym tak bardzo zależało na pozbyciu się " niewygodnych "?.....Ja ...ja mam polewkę i rżę jak głupia ( głupia ....to akurat nic dziwnego w moim wydaniu  :-) )....a jak se uprzytomnię jak dziewczyny " radusiowały " ....właziły prawie w to co przeważnie  ekspresem ...zamkiem błyskawicznym się zamyka ......to dopiero rżę :szydera:.....A w ogóle to brawo ....ironiczne brawo Radeczku  ....plus jeszcze ktoś .....Miałeś fajną zabawę w robieniu wszystkich w konia ???.....Teraz mamy my z ciebie .....ciebie przez małe " c " .

Basiu , trochę wiary w inteligencję innych . To , że Radek był  Łukaszem , to podejrzewałam prawie od początku . Od miesiąca miałam pewność , tak samo jak wiedziałam , że Inez była kiedyś Jolantą . Jeżeli ktoś na forum kogoś cmoka , to nie jest włażenie do tyłka , tylko takie sobie podkręcanie sytuacji i czekanie , co z tego wyniknie ;) Cmokać można  również z sympatii i też tak czynię . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Zapomnij, wybacz jak mądra Królowa i żyj ciesząc się innymi:hura::szydera::hura:!!!

:haha:Dzień dobry Wszystkim :cześć:zapomniałam się przywitać  ze Wszystkimi  po za tym tak się zaczytałam od rana w tą ciekawą lekturę :)obiecuję od jutra się poprawię bo i zadań domowych w nocy nie będę musiała odrabiać już więcej :haha:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wróciłam z zakupów a tu dalej "młocka" . Napisze niegrzecznie @Moderator bierze kasę za sprawowanie opieki i wie co robić .  U nas pada deszcz i się ochłodziło . Myślę co tu na obiad zrobić,  mam przecież jeden krok skoczę i zobaczę co gotujecie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, INEZ napisał:

"Elementów " Ci na tym forum dostatek .Czasami tak się zastanawiam ,który do którego pasuje takie one ładne jak puzelki są jeden w jeden ,dziurka w dziurkę .Uff ależ się rozpisałam :).Mam pytanie czy Ty masz problem z zamiennikiem słowa Wszyscy ,wszystkich ? czy tak z przyzwyczajenia ciągle używasz i wypowiadasz się za Wszystkich ?Właściwie Wszyscy nie protestują to ja też nie jak Wszyscy to Wszyscy :)

To ma nawet swoją nazwę: pozycjonowanie w stadzie :szydera::szydera::szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Basiu , trochę wiary w inteligencję innych . To , że Radek był  Łukaszem , to podejrzewałam prawie od początku . Od miesiąca miałam pewność , tak samo jak wiedziałam , że Inez była kiedyś Jolantą . Jeżeli ktoś na forum kogoś cmoka , to nie jest włażenie do tyłka , tylko takie sobie podkręcanie sytuacji i czekanie , co z tego wyniknie ;) Cmokać można  również z sympatii i też tak czynię . 

:cmok:

???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

To pisz jawnym tekstem albo zgłoś do moderacji. 

Chyba już jestem zmęczona tym zamieszaniem. Chciałam skomentować ale chyba nie. Każde słówko zostanie rozebrane na czynniki pierwsze i każdy odczyta to co zechce. Ja bym tylko chciała by było normalnie. Uczciwie.

 

Chciałam za punktować, niestety muszę cytować, bo nie "wchodzi" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...