Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Kawka dopita, pranie wstawione, ostatnie odliczanie zaczęte. Forum czytam z doskoku i jak zwykle nie ogarniam o co biega, ale czy to ważne? To jest tylko internet i trzeba się zachowywać z umiarem. W realu nie opowiadamy o sobie za dużo świeżo poznanym osobom, a na forum czasami puszczają hamulce. Nie mam nic złego na myśli, ale wstawianie np. prywatnych zdjęć może rodzić komplikacje w przyszłości. Potrzeby posiadania multikont nie rozumiem, ale może ktoś tego potrzebuje na zasadzie "Kumie chwalą nas. Kto? Wy mnie, a ja was :szydera:". Miłego dnia.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To pisz jawnym tekstem albo zgłoś do moderacji. 

Chyba już jestem zmęczona tym zamieszaniem. Chciałam skomentować ale chyba nie. Każde słówko zostanie rozebrane na czynniki pierwsze i każdy odczyta to co zechce. Ja bym tylko chciała by było normalnie. Uczciwie.

 

Nie masz większych problemów?:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LACH napisał:

Prośba do @Moderator o usunięcie wszystkich kont fejkowych( multikont).

Toważystwo wzajemnej adoracji samego siebie na tym Forum jest zupełnie niepotrzebne i niezdrowe. Diagnozy psychiatrycznej stawiał nie będę, bo mój zawód to: Szoruszoru:szydera:.

Dobrego Dnia

                                             Dziękuję R°

Dołańczam się do prośby o usunięcie wszystkich multikont 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorobota napisał:

Wczoraj spotkałam się z opiekunką, która ma problem i to wielki . Tak jej się wydaje . Nie ma kompa ani żadnego innego ustrojstwa do szerszego komunikowania się . Dzisiaj z nią pogadam i opiszę na forum . Może jakieś fachowe porady dostanie . Ja niestety, a może stety nie miałam takiego przypadku i nic nie mogłam pomóc. Czy może tak być ? myślę, że warto pomóc .:serce:

yyyyyy..to fakt wielki problem...ale chyba urzadzenia do kontaktowania sie ze swiatem foreme sa ogolnodostepne...tak mmi sie wydaje- saturn. rtv agd, media itd........no chyba ze problem jest bardziej przyziemny...kasa...wtedy ...obejsc sie nie da...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

O co Ci chodzi ? Mam dość zagadek i niedomówień. Ewidentnie coś do mnie masz. Albo napisz o co chodzi albo ignoruj to co piszę. 

Mam. Ale one są najmojsze. 

Odniosłem się do tego. :tak2:

Nic mi nie chodzi:szydera:

A powiedz mi proszę, co ja mogę mieć do Ciebie jak Cię nie znam???:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

Ci co zakładają podwójne konta powinni skorzystać z porady psychiatry lub psychologa.

Wczoraj kot zaatakował mojego psa a dwie ulice dalej bokser napadł  na drugą suknię......wróciłam z wieczornego spaceru ze złamanym paznokciem i podartymi rajstopami. Oczywiście właściciel boksera dostał reprymende slowną a bokser otrzymał parę razów drewniakiem, który zdjęłam z nogi i waliłam na oślep.....natomiast wracając do kota, to gonił nas ( jamniczka na ręku a druga sunia na smyczy ) do końca ulicy.....nóż qzwa przed kotem jeszcze nie uciekalam......:szydera:

Miłego dnia kochani :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry,

Ci co zakładają podwójne konta powinni skorzystać z porady psychiatry lub psychologa.

Wczoraj kot zaatakował mojego psa a dwie ulice dalej bokser napadł  na drugą suknię......wróciłam z wieczornego spaceru ze złamanym paznokciem i podartymi rajstopami. Oczywiście właściciel boksera dostał reprymende slowną a bokser otrzymał parę razów drewniakiem, który zdjęłam z nogi i waliłam na oślep.....natomiast wracając do kota, to gonił nas ( jamniczka na ręku a druga sunia na smyczy ) do końca ulicy.....nóż qzwa przed kotem jeszcze nie uciekalam......:szydera:

Miłego dnia kochani :cmok:

Bo to był kot bojowy. :szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Kiedy ten "element" obraził się na Forum, na użytkowników, poobrażał kogo się dało i nie dało, odszedł na własne życzenie, wrócił, został przyjęty miło i serdecznie i uczynił "powtórkę z rozrywki", tym samym dając się rozpoznać. A teraz winni są wszyscy, tylko nie "ten element". To jak zrobić "to" bez rozgłosu, skoro "ten element" sam czyni "to" publicznie? Dodam, że, niestety, oskarżane osoby nie współmoderowały Forum, o co zostały posądzone....ale w myśl zasady..."uderz w stół..."...no i ..."tylko winny się tłumaczy"...Amen...

"Elementów " Ci na tym forum dostatek .Czasami tak się zastanawiam ,który do którego pasuje takie one ładne jak puzelki są jeden w jeden ,dziurka w dziurkę .Uff ależ się rozpisałam :).Mam pytanie czy Ty masz problem z zamiennikiem słowa Wszyscy ,wszystkich ? czy tak z przyzwyczajenia ciągle używasz i wypowiadasz się za Wszystkich ?Właściwie Wszyscy nie protestują to ja też nie jak Wszyscy to Wszyscy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To pisz jawnym tekstem albo zgłoś do moderacji. 

Chyba już jestem zmęczona tym zamieszaniem. Chciałam skomentować ale chyba nie. Każde słówko zostanie rozebrane na czynniki pierwsze i każdy odczyta to co zechce. Ja bym tylko chciała by było normalnie. Uczciwie.

 

mariolanto..masz racje...

nic tak nie wkurw...a jak pisanie niedopowiedzeniami...smieszne skroty imion, pseudy ksywy...nie jestesm z hilotna i nie znam tamtejszych zwyczajow...nie jestem bywalcem innych for opiekunek poza tym...wiec drazni mnie podwojnie to sylabizowanie...zaiweszanie w pol zdania...bo wszyscy wiedza o co chodzi...a niby skad??? a niby w jaki sposob taki zwykly czytacz jak ja ma wiedziec co bywalcy na mysli maja....domysly, insynuacje ...zaczyna mnie mnie mierzic rozdmuchiwanie problemu do rangi niemalze ataku na pentagon...dajcie spokoj bo faktycznie zacznie sie uwazne analizowanie czy aby nacisne prawidlowy przycisk na klawiaturze czy aby mysl jaka bede chciala na forum przelac nie spotka sie z wniklia analiza szacownego grona...to forum to psychiczne wsparcie a nie agencja bezpieczenstwa rzadowego ..owszem nie jest w porzadku robienie w wala foremek i podszywanie sie pod inna osobe..ale nie nam rozstrzygac...od tego jest moderator...mnie nurtuja raczej powody dla ktorych ludziie robia sobe takie brzydkie rzeczy....to chyba taki...troche nizki poziom samooceny albo...prymitywizm...

dla mnie biale to jest biale a czarne to czarne nie lubie glupich gierek bo to dziecianda....albo nazywajmy rzeczy po imieniu z nazwiska tudziez z nicka albo dajmy sobie spokoj....

nerwowa atmosfera na forum nikomu dobrze nie robi...a na ploty to moze faktycznie do hiltona bo z tego co do tej pory tu doczytalam to tam ponoc sie dzialo...afery ploty kablowanie...czy aby tu ma zaczac sie to samo??

sorki...jestem na wolnym patrze z doskoku i nie jestem na biezaco...tym wyrazniej docieraja do mnie wlasnie takie sytuacje..

jezeli kogos urazilam bardzo przepraszam...

ci ktorzy mnie znaja osobscie wiedza ze nie lubie niedomowien datego pozwolilam sobie wprost napisac to co od jakiegs czasu mnie gryzlo

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mariolanto..masz racje...

nic tak nie wkurw...a jak pisanie niedopowiedzeniami...smieszne skroty imion, pseudy ksywy...nie jestesm z hilotna i nie znam tamtejszych zwyczajow...nie jestem bywalcem innych for opiekunek poza tym...wiec drazni mnie podwojnie to sylabizowanie...zaiweszanie w pol zdania...bo wszyscy wiedza o co chodzi...a niby skad??? a niby w jaki sposob taki zwykly czytacz jak ja ma wiedziec co bywalcy na mysli maja....domysly, insynuacje ...zaczyna mnie mnie mierzic rozdmuchiwanie problemu do rangi niemalze ataku na pentagon...dajcie spokoj bo faktycznie zacznie sie uwazne analizowanie czy aby nacisne prawidlowy przycisk na klawiaturze czy aby mysl jaka bede chciala na forum przelac nie spotka sie z wniklia analiza szacownego grona...to forum to psychiczne wsparcie a nie agencja bezpieczenstwa rzadowego ..owszem nie jest w porzadku robienie w wala foremek i podszywanie sie pod inna osobe..ale nie nam rozstrzygac...od tego jest moderator...mnie nurtuja raczej powody dla ktorych ludziie robia sobe takie brzydkie rzeczy....to chyba taki...troche nizki poziom samooceny albo...prymitywizm...

dla mnie biale to jest biale a czarne to czarne nie lubie glupich gierek bo to dziecianda....albo nazywajmy rzeczy po imieniu z nazwiska tudziez z nicka albo dajmy sobie spokoj....

nerwowa atmosfera na forum nikomu dobrze nie robi...a na ploty to moze faktycznie do hiltona bo z tego co do tej pory tu doczytalam to tam ponoc sie dzialo...afery ploty kablowanie...czy aby tu ma zaczac sie to samo??

sorki...jestem na wolnym patrze z doskoku i nie jestem na biezaco...tym wyrazniej docieraja do mnie wlasnie takie sytuacje..

jezeli kogos urazilam bardzo przepraszam...

ci ktorzy mnie znaja osobscie wiedza ze nie lubie niedomowien datego pozwolilam sobie wprost napisac to co od jakiegs czasu mnie gryzlo

Jak będziesz miała kiedyś czas to poczytaj sobie wczorajszą rozmowę przy kawie i wtedy napisz co o tym myślisz .Jestem ciekawa Twojego zdania .Ploty? niedomówienia ? wyśmiewanie?Czy tylko dobra zabawa czyimś kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

mariolanto..masz racje...

nic tak nie wkurw...a jak pisanie niedopowiedzeniami...smieszne skroty imion, pseudy ksywy...nie jestesm z hilotna i nie znam tamtejszych zwyczajow...nie jestem bywalcem innych for opiekunek poza tym...wiec drazni mnie podwojnie to sylabizowanie...zaiweszanie w pol zdania...bo wszyscy wiedza o co chodzi...a niby skad??? a niby w jaki sposob taki zwykly czytacz jak ja ma wiedziec co bywalcy na mysli maja....domysly, insynuacje ...zaczyna mnie mnie mierzic rozdmuchiwanie problemu do rangi niemalze ataku na pentagon...dajcie spokoj bo faktycznie zacznie sie uwazne analizowanie czy aby nacisne prawidlowy przycisk na klawiaturze czy aby mysl jaka bede chciala na forum przelac nie spotka sie z wniklia analiza szacownego grona...to forum to psychiczne wsparcie a nie agencja bezpieczenstwa rzadowego ..owszem nie jest w porzadku robienie w wala foremek i podszywanie sie pod inna osobe..ale nie nam rozstrzygac...od tego jest moderator...mnie nurtuja raczej powody dla ktorych ludziie robia sobe takie brzydkie rzeczy....to chyba taki...troche nizki poziom samooceny albo...prymitywizm...

dla mnie biale to jest biale a czarne to czarne nie lubie glupich gierek bo to dziecianda....albo nazywajmy rzeczy po imieniu z nazwiska tudziez z nicka albo dajmy sobie spokoj....

nerwowa atmosfera na forum nikomu dobrze nie robi...a na ploty to moze faktycznie do hiltona bo z tego co do tej pory tu doczytalam to tam ponoc sie dzialo...afery ploty kablowanie...czy aby tu ma zaczac sie to samo??

sorki...jestem na wolnym patrze z doskoku i nie jestem na biezaco...tym wyrazniej docieraja do mnie wlasnie takie sytuacje..

jezeli kogos urazilam bardzo przepraszam...

ci ktorzy mnie znaja osobscie wiedza ze nie lubie niedomowien datego pozwolilam sobie wprost napisac to co od jakiegs czasu mnie gryzlo

Tak jest!!!:tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Jak będziesz miała kiedyś czas to poczytaj sobie wczorajszą rozmowę przy kawie i wtedy napisz co o tym myślisz .Jestem ciekawa Twojego zdania .Ploty? niedomówienia ? wyśmiewanie?Czy tylko dobra zabawa czyimś kosztem ?

To taka lUDZKA twarz :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

I jeszcze jedno ważne!!!

Nie rozdawajcie proszę na priv( nieproszone nawet!!!) swoich: @, nunumerów telefonów, adresów itp.!!! Bo nie przestaniecie zachodzić w głowę (np.:czyja to mojsza???)i płakać po niewczasie!!!

Racja.....święta racja :tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...