Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, erika napisał:

dzień dobry Opiekunkowo:love:  jestem już w domciu :oklaski: szczęśliwa :hura: zregeneruję swoje zdrowie  po szteli marzeń :mur: i znowu wyruszam  zu arbeiten:).   Spokojnego dnia wszystkim życzę:cmok:

Dzisiaj wyruszasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na Franka nie patrz...historie rodzinne są ważne...:haha: W wagonie głodne krówki były...:szydera: I sąsiadki twoje nie chcą głodem przymierać...:haha: Chodź byk był na schwał...pewnie ten byk z miasta łodzi pochodzi...:haha:

Pudło! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Zadzwoniłam do prawnej , ponownie przedstawiłam sytuację i powiedziała mi , że pytała się wczoraj w sądzie , czy wypłata gotówką jest możliwa . Powiedzieli jej , że może te pieniądze przelewać na osobne konto Pdp a babcia będzie jej wypłacać do ręki . Tak więc zmienniczka wraca . Znowu posłużyła się moją gębą a ja przy okazji wyszłam  na idiotkę >:(

To dobrze,ze wraca. trzeba dziewczynie pomoc jak ma klopoty.

Dobrze,ze ciebie ma,tylko,zeby to docenila ........:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

Dzisiaj wyruszasz?

nie,  czekam na odzew firmy, przecież natychmiastowy zjazd był nie z mojej winy! wszystko jest przeze mnie wysmarowane na piśmie.                Znaleźli zmienniczkę i szybko zarezerwowali mi  Busa  Oni  zapłacą           .Ale ciekawa jestem czy nie potrącą mi z mojego  wynagrodzenia ?zadałam pytanie wcześniej e-mail i cisza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś późne dzień dobry.

Nie moge znależć to napisze tu.Musiałam skorzystać z wizyty u lekarza .I co się okazało?

EKUZ jeszcze nie mam,ale nawet jak pokazałam stare co było do maja ważne to paniom w przychodni nic ono nie mówiło:(Firmowe ubezpieczenie również nie zrobiło na nich wrażenia....Przyjemnośc ta kosztowała mnie więc 21,44 euro wizyta i diagnostyka raz 51,86 dwa lekarstwa.....Firmowe ub ma zwrócić koszta,ale nie wiem czy do NFZ też nie powinnam o zwrotwnioskować,muszę się wywiedzieć,bo jak tak to dlaczego nie skorzystać?:)

Diagnostyka ....he he he,polegałą na obejrzeniu i pomacaniu jednym palcem zmiany na skórze...oczywiście bez rękawiczki:)

Żeby zrekompensować sobie szok finansowy zaliczyłam tez wizytę w zakłądzie fryzjerskim za jedyne 13 euro,taniej niz fryzjerka co do Kulki przyjeżdża:)Pierwszy raz trafiłam na pana fryzjera,młody chłopaczek,ostrzygł szybko,sprawnie i tak jak chciałam,ale niechlujnie strasznie-całą do prania się nadaję:)hi hi hi

Kawka za płotem wypita,ploteczki zaliczone:)

Pod wieczór ruszamy z Kulką na grilisko do córki,urodzinowe.:)

Rankiem byłą wreszcie porządna burza ,tak porządna ,że podobno dworzec w FnM zalało.....Ale znó idzie duchota.Musiałoby z tydzień lać ,żeby sie powietrze zmieniło na bardziej rześkie.

Spokojnego popołudnia wsiem:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Dziś późne dzień dobry.

Nie moge znależć to napisze tu.Musiałam skorzystać z wizyty u lekarza .I co się okazało?

EKUZ jeszcze nie mam,ale nawet jak pokazałam stare co było do maja ważne to paniom w przychodni nic ono nie mówiło:(Firmowe ubezpieczenie również nie zrobiło na nich wrażenia....Przyjemnośc ta kosztowała mnie więc 21,44 euro wizyta i diagnostyka raz 51,86 dwa lekarstwa.....Firmowe ub ma zwrócić koszta,ale nie wiem czy do NFZ też nie powinnam o zwrotwnioskować,muszę się wywiedzieć,bo jak tak to dlaczego nie skorzystać?:)

Diagnostyka ....he he he,polegałą na obejrzeniu i pomacaniu jednym palcem zmiany na skórze...oczywiście bez rękawiczki:)

Żeby zrekompensować sobie szok finansowy zaliczyłam tez wizytę w zakłądzie fryzjerskim za jedyne 13 euro,taniej niz fryzjerka co do Kulki przyjeżdża:)Pierwszy raz trafiłam na pana fryzjera,młody chłopaczek,ostrzygł szybko,sprawnie i tak jak chciałam,ale niechlujnie strasznie-całą do prania się nadaję:)hi hi hi

Kawka za płotem wypita,ploteczki zaliczone:)

Pod wieczór ruszamy z Kulką na grilisko do córki,urodzinowe.:)

Rankiem byłą wreszcie porządna burza ,tak porządna ,że podobno dworzec w FnM zalało.....Ale znó idzie duchota.Musiałoby z tydzień lać ,żeby sie powietrze zmieniło na bardziej rześkie.

Spokojnego popołudnia wsiem:)

Młody :dsprawny, :haha:przystojny :love: Pan Fryzjer zrekompensował poranne wydatki...bezcenne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...