Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj niedziela...podobno....no to z tej okazji 338716978_dziedobryniedzielamysz.gif.f3d48642028dd6918684a17853e5ce4a.gif Czyli kończmy kolejny tydzień...:oklaski: U mnie dzisiaj na stelomierzu chrystusowa liczba....znaczy się, że jest fajny powód do świętowania...:oklaski: Teraz pozostaje tylko odstawić świąteczne siorbanko i świąteczne klepanko, bo świąteczne jaranko już za mną...:oklaski: I jeszcze przekazuję świąteczne życzenia miłego dzioneczka każdemu z was...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Pada deszcz ...ale nie na mnie ...ja sobie siedzę przy lapku ...kawę siorbię ...i...sprawdzam , czy nie daj Boże przez noc nie oduczyłam się palenia ...Cugasek smakuje ...znaczy nie oduczyłam się ...jest git ...

Miłej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj niedziela...podobno....no to z tej okazji 338716978_dziedobryniedzielamysz.gif.f3d48642028dd6918684a17853e5ce4a.gif Czyli kończmy kolejny tydzień...:oklaski: U mnie dzisiaj na stelomierzu chrystusowa liczba....znaczy się, że jest fajny powód do świętowania...:oklaski: Teraz pozostaje tylko odstawić świąteczne siorbanko i świąteczne klepanko, bo świąteczne jaranko już za mną...:oklaski: I jeszcze przekazuję świąteczne życzenia miłego dzioneczka każdemu z was...:oklaski:

dziękuję @Mirelka1965, tylko dni się nie zgadzają .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Radek50 napisał:

:cześć2:Witam niedzielnie. Wszystkim życzę udanego dnia:) Wymęczony, ale już w domu. Ze względów zdrowotnych musiałem przerwać zlecenie. Jak już będę całkiem zdrowy, to wrócę do pracy,  Wam też życzę zdrowia i zdrowia. Pa :cześć:

Oj, to grubo. 

Kuruj się, lecz, wracaj do zdrowia ale zaglądaj do nas też w ramach terapii. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa , kawę wypiliście już prawie wszyscy, ale o kwiatku z rana na miły początek niedzieli nikt nie pomyślał. Zatem ode mnie dla Was ( w nocy byłam na pachtach w miastowym klombie , ale ci......cho sza :$) I głośne DZIEŃ DOBRY!!!!! 

kwiat.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim stelomierzu dziś urocza cyfra:  55 :oklaski:. Ależ ten czas szybko rośnie, widać to po niemieckich dzieciach :haha:. Naprzeciw naszego domu jest szkoła podstawowa. Już 29.08.2018 będą  tu tłumy dzieciaków. Wreszcie Pop będzie miała kogo zaczepić na ulicy, uwielbia dzieciaki

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Po wpisie Mirelki zaczynam się zastanawiać czy ona w takim świątecznym nastroju bo już Boże Narodzenie nadchodzi czy co ? Bo w tej pracy nie ma wolnych sobót a niedziela to normalny dzień pracy....

Dla mnie święto....zmienniczka nocna przyjechała i świętuję ostatni dzień Nicnierobienia...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radek50 napisał:

:cześć2:Witam niedzielnie. Wszystkim życzę udanego dnia:) Wymęczony, ale już w domu. Ze względów zdrowotnych musiałem przerwać zlecenie. Jak już będę całkiem zdrowy, to wrócę do pracy,  Wam też życzę zdrowia i zdrowia. Pa :cześć:

Mam nadzieję , że to tylko chwilowe osłabienie . Wstawaj szybko na nogi i wracaj radośnie do pracy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d Dziś moja ostatnia niedziela na turnusie. W przyszłą będę zamykać niemieckie drzwi za sobą, co jawi mi się cudowną perspektywą. Zrobiłam sobie wczoraj przyjemność i kupiłam przepięknej urody akumulatorową wkrętarkę. No cudo po prostu :d i tylko 30 ojro :d . Mój stan posiadania narzędzi różnych, imponująco wzrósł . :d 

Miłej niedzieli dla Was:serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

O szczęscie niepojęte. Mój nowy zakup to wiertarko-wkrętarka. Byłam przekonana, że to tylko wkrętarka, a tu taka miła niespodzianka :d . Właśnie otworzyłam walizeczkę :d Mała, lekka i poręczna. To znaczy ta wiertareczko-wkrętareczka. :d 

Życzę ci miłego wiercenia i wkręcania.:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Życzę ci miłego wiercenia i wkręcania.:cześć:

:d :d :d Juz nie mogę się doczekać, kiedy zacznę wiercić i wkręcać. Nareszcie bez proszenia się sąsiada, czy innego chłopa, będę miała wszystko podokręcane i wywiercone :d A ile na piwie zaoszczędzę :d Dotychczas każda przysługa wiertarkowo-wkrętarkowa kosztowała mnie kilka butelek piwa :d, o proszeniu nie wspomnę. Ja prosić się nie lubię, w mysl przysłowia, że lepiej nosić niż się prosić :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...