Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Zasłuchałam się na płytotece w piosenki młodości...rozmarzyłam...przywołałam wspomnień czar...a tu komary mi nawlatywały...>:( Teraz trzeba mord uskutecznić...dobrze, że mam na to środki...ochrony bezpośredniej...:haha:Pożegnam was zatem życząc...181526569_miegowieczoru.jpg.c54f4ef50b64c0046cc2306705fe6ca6.jpg Do jutra kochani...:cześć:

Ja też się rozmarzyłam :cześć:.

Biorę swojego polskiego jaśka w objęcia. 

Dobrej nocy wszystkim. 

received_880171832180448.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Ale Cię wzięło . Na pocieszenie mogę powiedzieć , ze ludzie w tłumie też czują się samotni , a juz nie ma nic gorszego jak w parze czują się samotni . Nie jesteś sama :cmok: my samotni jesteśmy z Tobą :oklaski:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Ja wprawdzie nie będę nikogo teraz mordowac:haha:ale życzę wszystkim słodkich snòw.Zostało mi tylko 2 dni na podjęcie decyzji ale jak to môwi nasza koleżanka  pomyślę o tym jutro.....chyba.  DOBRANOC 

Ja bym podjęła wyzwanie :hura:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Barbara48 napisał:

Ja bym podjęła wyzwanie :hura:.

Wiesz ja nie rozpatruję tego w kwestii wyzwania.Praca jak inne.Nie chce pracować tam przez agencje bo to bez sensu, Więc trzeba  tam zostac mieszkać i życ a ja juz to przerabiałam. Dzięki  za podpowiedź .OMG jutro piątek.:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .......

Noc z wybudzeniami ...kręceniem się ...wstawaniem , alee....papierosa nie zapaliłam podczas przerywników sennych i jakoś po wybudzeniu zasypiałam ...Przyznam się bez bicia , że już o 3-ej  mnie kusiło , żeby wstać , włączyć tv , odpalić lapka , kawę zaparzyć i cugas w łapsko ...i przywitać jak się należy nowy dzień ...Zawzięłam się jednak i z łóżka nie wstałam ...pomaluśku sen wracał ...Po przebudzeniu ...kilka minut po 6-tej ucieszyłam się , że jest już jasno ....że można po ludzku i o ludzkiej porze  wstać ....A dzisiaj ...za godzinkę będę miała podrzucone do mnie dwa pisklątka ( 9 i 10 lat ) , którymi będę musiała się zaopiekować przez kilka godzin ....Uradowana za bardzo nie jestem ....jedyna frajda to , że będę miała dla kogo ugotować obiad ...i aby do przodu ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Wstałam jeszcze po ciemnicy.Słonko u mnie jeszcze nie wyszło,za to Pdp już od 40 minut buszuje.Jeszcze jej nie widziałam.Dzisiaj ruszam w miasto.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Hehehehee.....I tak masz szczęście , że jak powstanie z betów swych to nie " Teresuje "....Ja przeważnie mam PDP , którzy po otwarciu swych ocząt zawsze " Barbarują " ....Kurde blaszka ...w ciagu tych siedmiu , przepracowanych lat to dwa razy miałam PDP-ne , które nie barbarowały , tylko schodziłam do nich o umówionej godzinie ....była to Pani-Frau w Limburgu ...i Profesorowa w Getyndze ....Tej ostatniej nie bardzo mogę zapomnieć . Tam był spokój ....wszystko ułożone pod nas obie ....Wiedziałam , kiedy z nią posiedzieć , kiedy po angielsku wynieść się do siebie na górę , bo lubiła też swoje , własne towarzystwo ...Często odwiedzający goście , którym podałam szklanki na wodę ....ewentualnie kawę ( w zależności od życzenia ugoszczenia przez Profesorową ) i wio do siebie ....Co tam ...nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem . Było ...minęło ...za mniej więcej trzy tygodnie będzie dwa lata jak ją zdradziłam ...i nie wróciłam ....Trochę żal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć:

Śpię tutaj jak niemowlak. Moja Pdp mimo,że lekko demencyjna też dobrze sypia. Jestem tu pierwszą opiekunką i od wejścia Pdp mnie zaakceptowała. Wszyscy byli tym zaskoczeni... włacznie ze mnąO.o

Zawsze wieczorem prosi mnie żebym ją obudziła rano, jak już śniadanie będzie gotowe:haha:

Czyli 8.30 pobudka

A poniedziałki i piątki są wyjazdowe, bo to dzień przedszkolny........czyli ja mam wolne :oklaski:plus 3 godzinki przerwy codziennie. Rodzina  ten plan zaakceptowała, Pdp też..........bo jak mówi.......jesli ja będę zadowolona , to ona też.

Pierwszy raz mam taką seniorkę:cmok:, która troszczy się o moje samopoczucie.

Teraz kawa, papieros na tarasie i ............zaczynamy dzień.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 . Było ...minęło ...za mniej więcej trzy tygodnie będzie dwa lata jak ją zdradziłam ...i nie wróciłam ....Trochę żal ...

Niech Tobie nie będzie zal:"swojego kroku" :haha:

Dzień dobry wszystkim. 

Trza ruszyć w plener, miłego dnia ludziska, i nie żałujcie sobie niczego, kroku również :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Niech Tobie nie będzie zal:"swojego kroku" :haha:

Dzień dobry wszystkim. 

Trza ruszyć w plener, miłego dnia ludziska, i nie żałujcie sobie niczego, kroku również :d

Masz rację...nie wolno sobie żałować...:oklaski: Ja nie pożałowałam sobie wody przy porannej kąpieli...:szydera: I jeszcze te kroki....ja pierdziu...nie będę sobie żałować...dwie kondygnacje po krętych schodach...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...