Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Radek50 napisał:

a ja do domu jedynie w ...kawę się zaopatruję w LIDL. W tę D...r, a moja partnerka mi mówi, jakiś ty głupi, w Gdańsku jest po 20 zł:haha:no i ma rację, niepotrzebnie zagracam walizkę. A nikt mi nie powie ,że to kawa "gorszego sortu":, bo nie jest w PL przepokawowywana:) a tu zaoszczędzam....3,89 euro razy kurs...das ist krank

Parę razy w Lidlu w Polsce kawę kupiłam z kodem niemieckim.Ciekawe czy autentyk ,czy rozsypywana u nas.?I tak sporo innych rzeczy wyczaiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dorobota napisał:

Co robimy po południu, znaczy się pod wieczór ? Ja już mam wolne, może jakąś kawkę, albo składkę na coś słodkiego ? Co Wy na to ?

Ja jestem jeszcze przed kolacją . Czekam aż herbatka wystygnie , w tych tropikach jeszcze sobie poczekam O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 

A było jeszcze... @violka, @violka...pamiętasz lato ze snów....:szydera: Eeee....nie to imię....ale blisko...jedna literkę wytniemy...:haha:

:trele:a było tez Małgoska mówią Ci oj głupia głupia ty :trele:on nie jest wart jednej łzy...tak to chyba było:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...