Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Poszperaj, coś mi się obiło o uszy że wystarczy mieć rodzinę w kraju i już trzeba sie rozliczać w Polsce. Ale nie śledzę dokładnie więc nie wiem. Wiem że coś się zmienia.

 

To jestem spokojna :) Rozliczam się w Pl więc nic mi to nie zmienia :d chyba , ze podniosą podatki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

ostatni wieczór luzu-piwko plus fajeczka-w domu żona zagna mnie do roboty,nie mówiąc o tym ,że miałem rzucić palenie,nie zabrałem z sobą papirosów,kupowałem tutaj,a jej powiedziałem ,że już nie palę:(

A Ty, Ty ...brzydki taki.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maras1 napisał:

ostatni wieczór luzu-piwko plus fajeczka-w domu żona zagna mnie do roboty,nie mówiąc o tym ,że miałem rzucić palenie,nie zabrałem z sobą papirosów,kupowałem tutaj,a jej powiedziałem ,że już nie palę:(

kłamczuszek:)i po co?jak małe dziecko,ha ha ha 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak Cię żona wygoni to ja zawsze jestem chętna na dziki seks. :haha::szydera:

Zapomnialas dodac "dziki" a to dziala. Na drugi raz pamietaj:szydera:

Cholerka slepne naprawde albo MJ poprawila.

Kurde, pierwsza mozliwosc.

Trzeba isc na fajke.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

a tobie nie zdarza się minąć delikatnie z prawdą?O.o

Mnie nie. Mogę czegoś nie powiedzieć ale skłamać nie. Jakoś najbardziej mnie przeraża że będę musiała kiedyś stanąć twarzą w twarz z kłamstwem a tego się boję. :haha:

No, może z tym dzikim seksem przesadziłam. Będzie tylko wspaniały. :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie nie. Mogę czegoś nie powiedzieć ale skłamać nie. Jakoś najbardziej mnie przeraża że będę musiała kiedyś stanąć twarzą w twarz z kłamstwem a tego się boję. :haha:

No, może z tym dzikim seksem przesadziłam. Będzie tylko wspaniały. :szydera:

ze mną wspaniały ,dziki i cholera wie jaki jeszcze:hura::oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...