Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2117677399_Dziedobrywtorek.jpg.bc2e4781243a04ffa7491afa9ca555c5.jpg A pytam tak bezczelnie, bo oczka moje o poranku ujrzały......grzeszne towarzystwo...:haha: Tyle luda....nie śpią....nieczyste sumienie mają....siorbią...klepią....powariowali, czy co? :szydera: No....to i ja dobijam do tych zwariowanych.....:oklaski:  I miłego dzioneczka wszystkim życzę...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Kolejny dzień do zaliczenia i odliczenia.Te ostatnie dni ciągną się jak flaki.

Miłego dnia życzę wam kochani.

A mnie jakoś te ostatnie śmigają szybciutko. Bo jeszcze to czy tamto powinnam zrobić, zobaczyć, kupić. A tu myk i czasu nie ma na wszystko. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie jakoś te ostatnie śmigają szybciutko. Bo jeszcze to czy tamto powinnam zrobić, zobaczyć, kupić. A tu myk i czasu nie ma na wszystko. :haha:

Wszystko zakodowane jest i nastawiona jestem do następnego piątku.Pogryzłabym jak bym nagle musiała zostać dłużej.Zaraz na następny dzień jadę na urlop.Już wszystko załatwione.:hura:No i wreszcie się wyśpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dzisiejszej nocy kręciłam się w łóżku jak jakiś sputnik ....już o 5-tej miałam z wk...nerw wstawać , ale jakoś udało mi się zasnąć i dospałam do 7-ej ......Na razie niebo zachmurzone ...lekki wiaterek powiewa ...niby ma być dzisiaj 30 stopni ciepła ...jednak mam nadzieję , że w opisach pogody nastąpiła pomyłka i będzie kilka stopni mniej ....Oby moje marzenia pogodowe spełnione były ...Wczoraj trafiło mi się pochodzić po niezacienionych drzewami miejscach ....do domu wróciłam niczym wrak ....Dziś też muszę opuścić kwadraty i już pomaleńku , wzrokowo -myślowo wyszukuję trasy " jak , którędy iść , żeby trochę cienia było " ...Może nie będzie źle ...może ochłodzi się ździebko .....albo chociaż słońce nie będzie tak mocno palić ....O ...o paleniu ...czas zapalić cugasa ...sztachnąć się dymkiem do samych pięt ...

Miłego , spokojnego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko i radośnie :całus:.

W końcu się wyspałam, nawet nie słyszałam kiedy Caritas przyszedł. 

Pdp po wczorajszych spacerkach też spała snem sprawiedliwego. 

Pogoda też sprzyja, po poludniu ma być do 26 'C, wymarzona na jazdę rowerkiem. 

Miłego dzionka Wszystkim życzę. 

received_290849088166399.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani,

SMS od mojej zmienniczki podniósł mi ciśnienie od rana. Ma pretensje, ze ani razu nie zainteresowałam się jak sie czuje Pdp i jak ona sobie radzi......

Ja na urlopie odcinam się od pracy, nie dzwonię i nie wykazuje nadmiernej troski.....już mi przeszło ale sie wkurzylam jak nietoperz. A poza tym wszyscy zdrowi.....:d

Miłego dnia !!!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Witajcie kochani,

SMS od mojej zmienniczki podniósł mi ciśnienie od rana. Ma pretensje, ze ani razu nie zainteresowałam się jak sie czuje Pdp i jak ona sobie radzi......

Ja na urlopie odcinam się od pracy, nie dzwonię i nie wykazuje nadmiernej troski.....już mi przeszło ale sie wkurzylam jak nietoperz. A poza tym wszyscy zdrowi.....:d

Miłego dnia !!!

Może miała ciężkie dni i potrzebowała wsparcia . Bywa, że jednym słowem można kogoś " podnieść na duchu " . Tak bywa .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...