Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Głosuję za @Baśka powtarzająca się powinni uznać.Czasami dostaję listy i jest napisane "Państwo Kowalscy".Więc liczy się.

Też im tak powiedziałam i ....mam jednego przyjaciela i dwoje wrogów . Synowa neutralna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę w kuchni przy lapku ....Synowa odciążyła mnie w opiece nad wnuczętami ...Grają w państwa- miasta ...rejwach jak cholera , ale dowiedziałam się przed chwilą , że jest takie państwo jedno na literę " k " ....państwo Knapik ! I jak nie ma jak jest ...udowodniono właśnie i matkę dzieciątek uświadomiono , że gdyby znała przyjaciół własnego syna to by nie tylko imiona przyjaciół znała , ale nazwiska też ! ...Chyba w akcję wkroczę , bo jedni rechoczą ze śmiechu a wnusio prawie płacze :haha:

Ja bym też płakała. Ze śmiechu. :szydera:

I nawet 70 eurocentów nie potrzebuję bo bym się w majty zlała. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ubrana kawa wypita sprzet spakowany.....nawet walowe zrobilam ale to na potem....spadam na plaze zdjec troche porobic...lubie ten moment kiedy wszystko zamiera na moment - juz nie noc ale jeszcze nie dzien... rozowo pomaranczowa kula mozolnie sie wspina w gore i trabi pobudke dla wszystkiego co zyje

chwila zadumy a potem kierunek leba i wydmy...

gdyby ktos za mna sie stesknil odoboine melduje ze jestem zyje itd...

pozdrawiam przy niedzieli

mam troche wiecej kawy wiec zapraszam zapraszam.....podziele sie 

g-pic-Podstawa_serwisowa_do_kawy__podw__jna_na_2_termosy1.jpg.bf9be2759ed5627fd46397f6d42dca78.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lucyna.beata napisał:

juz ubrana kawa wypita sprzet spakowany.....nawet walowe zrobilam ale to na potem....spadam na plaze zdjec troche porobic...lubie ten moment kiedy wszystko zamiera na moment - juz nie noc ale jeszcze nie dzien... rozowo pomaranczowa kula mozolnie sie wspina w gore i trabi pobudke dla wszystkiego co zyje

chwila zadumy a potem kierunek leba i wydmy...

gdyby ktos za mna sie stesknil odoboine melduje ze jestem zyje itd...

pozdrawiam przy niedzieli

mam troche wiecej kawy wiec zapraszam zapraszam.....podziele sie 

g-pic-Podstawa_serwisowa_do_kawy__podw__jna_na_2_termosy1.jpg.bf9be2759ed5627fd46397f6d42dca78.jpg

Dzień dobry @lucyna.beata i całe Opiekunkowo :całus:.

To nie jest moja pora na wstawanie, ale o 4:45 obudziła mnie Pdp bo spadła jej kołdra. 

Po powrocie do pokoju przeżyłam lekki szok! 

Fruwało sobie około 10 -15 sztuk os albo pszczőł :szok:tego nie wiem bo się nie znam. 

Odkleił się kawałek siatki w oknie i postanowiły mnie odwiedzić :haha:, tylko nie wiem dlaczego? 

W pokoju nie mam nic słodkiego, więc pożywienia niet. 

Złapałam tylko kołdre, jasiek, i przeniosłam się do pokoju zmienniczek. 

Nie wiem czy uda mi się jeszcze zasnąć? 

Takich atrakcji to ja jeszcze nie miałam :haha:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie odwiedził....ani pszczoła...ani osa....ani szerszeń....no, żaden owad, ni insekt nie odważył się trafić pod mój kapeć...:haha: Dzisiaj niedziela....podobno urodziny trzmiela, ale nie wiem czy mu życzenia złożyć...długich lat życia....:haha:image.png.460c5869e2839ac1dfe2f9dfa457130f.png czyli zaczynamy nowy dzień...:oklaski: Prognoza mówi o 30 stopniach...ale damy radę...:małpa: Teraz odprawię poranne rytuały....siorbanko i czytanko, bo szlugowanko już za mną...:szydera: Pozostaje mi życzyć wszystkim miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał. Zarąbista robotę mamy. Nawet nocne atrakcje zagwarantowane. Full service

Dziadkowie odeśpią w dzień. Więc murem siedzę w pokoju i przed 7.30 się nie ruszam. Udało mi się przemknąć na tyle bezszelestnie, że nie dałam im sygnału do wstania Sprytna dziewczynka zrobiła sobie kawkę i siorbie ja sobie rozłożona na wychodzącym na tył ogrodu oknie. Parapet służy mi za leżaczek i niech tak zostanie. Nie będę ryzykować odryglowywania drzwi Ten czas jest mój

Edytowane przez zuziam
literówki
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Niedziela dzień lenia i mam zamiar świętować. :haha:

Podobnie jak @zuziam rano ukrywam się w pokoju bo to jeszcze czas tylko dla mnie. Moja ekstra pauza. Mam to szczęście że mogę spać ile chcę więc nie wynurzam się zbyt wcześnie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - co za oknem? jak na razie ok . Mam wychodne więc do wieczorka .  Nie wiem co będę szlifowała :d cały dzień . Muszę korzystać z wolnego dopóki mogę. Obiad dzisiejszy to kanapka w kieszeń :burger: i butelka wody . Kasa wczoraj poszłaaaaaaaaaa :( .

Cyt."Nie wiem co będę szlifowała " .....bruki kochaniutka ...bruki ...jako i ja i większość z nas przeważnie czynimy  w czasie wychodnego na robotach ...:haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, zuziam napisał:

Kto by pomyślał. Zarąbista robotę mamy. Nawet nocne atrakcje zagwarantowane. Full service

Dziadkowie odeśpią w dzień. Więc murem siedzę w pokoju i przed 7.30 się nie ruszam. Udało mi się przemknąć na tyle bezszelestnie, że nie dałam im sygnału do wstania Sprytna dziewczynka zrobiła sobie kawkę i siorbie ja sobie rozłożona na wychodzącym na tył ogrodu oknie. Parapet służy mi za leżaczek i niech tak zostanie. Nie będę ryzykować odryglowywania drzwi Ten czas jest mój

Ja tak samo kawę siorbię w ukryciu i skradam sie rano po cichutku. A atrakcje nocne to mi zapewnił pewien Opiekun poznany kiedyś. Zmieniał mnie i zapodałam mu swój numer telefonu. O północy do mnie zadzwonił adorator jeden.:|

Długo nie mogłam po tym zasnąć bo mnie sygnał z wyrka wyrwał. Mało na zawał nie zeszłam.

Już jest zablokowany i tym samym miłość się skończyła. Najchętniej bym mu dokopała :grzmotnąć:

Miłego dzionka Wszystkim :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Kawka siorbana ...cugasek wypalony ...zaraz będzie następny ....muszę korzystać z czasu , kiedy wnuczek jeszcze śpi , bo później tylko w kuchni i to dmuchając dymek za okno ...Na razie okna pootwierane na przestrzał , na oścież i ...mogę jarać siedząc wygodnie ...Fajnie jest ...Młodego mam u siebie do popołudnia ...co będę robiła jak z powrotem do taty pojedzie jeszcze nie wiem ...na pewno będzie to godzinny , obowiązkowy , niedzielny  spacer ...powiedzmy , że do parku ...Wizytować dzisiaj nie mam w planach nikogo , chyba , że mnie zwizytują niespodzianie ...niedziela jakoś zleci , bo przed południem trza ogarnąć pobojowisko , które z mojego mieszkania te  najsłodsze , najukochańsze wnuczątka uczyniły ...na razie czekam na przypływ energii ...możliwe , że po wysiorbaniu kawy nadejdzie ...jakaś , choćby wątła energia ...taka , żeby odkurzacz w łapska wziąć ....

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MeryKy napisał:

Ja tak samo kawę siorbię w ukryciu i skradam sie rano po cichutku. A atrakcje nocne to mi zapewnił pewien Opiekun poznany kiedyś. Zmieniał mnie i zapodałam mu swój numer telefonu. O północy do mnie zadzwonił adorator jeden.:|

Długo nie mogłam po tym zasnąć bo mnie sygnał z wyrka wyrwał. Mało na zawał nie zeszłam.

Już jest zablokowany i tym samym miłość się skończyła. Najchętniej bym mu dokopała :grzmotnąć:

Miłego dzionka Wszystkim :d

Żałowałaś że przez telefon nie można zabić ? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, MeryKy napisał:

Ja tak samo kawę siorbię w ukryciu i skradam sie rano po cichutku. A atrakcje nocne to mi zapewnił pewien Opiekun poznany kiedyś. Zmieniał mnie i zapodałam mu swój numer telefonu. O północy do mnie zadzwonił adorator jeden.:|

Długo nie mogłam po tym zasnąć bo mnie sygnał z wyrka wyrwał. Mało na zawał nie zeszłam.

Już jest zablokowany i tym samym miłość się skończyła. Najchętniej bym mu dokopała :grzmotnąć:

Miłego dzionka Wszystkim :d

Nie tylko ja miałam nocne atrakcje :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prawdziwa niedziela 0 gotowania ,0 sprzątania a na dodatek spotkanie na ławeczce w parku z kolejną opiekunką a nawet dwoma bo przyjdzie jeszcze jej koleżanka z którą się spotykają prawie codziennie w czasie przerwy :hura:.Luz bluz w niebie same dziury .Zaczynam się tu czuć jak w jakieś polskiej dzielnicy w Ameryce :hura:.Szkoda że muszę niedługo opuścić to urocze miejsce i jeszcze bardziej urocze towarzystwo koleżanek i kolegów z Polski :smutek:;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...