Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

dzieci, dzieci, dzieci ;)

tylko pamiętaj, że przez skórę na kolanach licho do głowy wchodzi. Ja też powinnam to zrrobić, ale jak znam życie, to nie ucieknie okazja. To bedzie zapewne już niebawem ok. 15.10.2018. Będę sztywna jak szyna kolejowa

:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Melduj nam natychmiast: co Ciebie najbardziej "zauroczyło" po powrocie do domu:haha:. I pamiętaj: złość piękności szkodzi:szydera:

nie kuchnia. nie pokoje, nawet nie mgla jaka otaczala moje pietro ..LAZIENKA....to bylo jak...diament...zachlysnelam sie ...i zamilklam....

heidi sama siebie nie poznalam...owszem czuje rozdraznienie ale....nie komentuje ....robie pomalutku swoje ...tlumacze sobie na plus co i jak...i mimo wszystko...chlopak zostal sam w mieszkaniu - mlodszy poszedl do dziewczyny, pracuje na zmiany i rozumiem ze zanim dojedzie do domu po 10 godzinach ma serdecznie dosc....nie padl z glodu, gotuje sobie, kanapki do pracy robi...a ze....tak czy inaczej o tych detalach zapomnial...pstryk...samo sie zrobi....

jutro oddaje sie pizamowemu porankowi, potem jakis zakup owocow i czegos  zielonego...dzisiaj w akcie desperacji zakupilam  ...szarlotke....czyli mozna powiedziec ze ;...zjadlam jablko:haha:

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Popatrz na mapę :trele:

Patrzę na mapę i .... widzę same sanatoryjne  kórniki:szydera:. Kołobrzeg, Sopot, Inowrocław, Ciechocinek,  Horyniec Zdrój, Rabka Zdrój i wiele innych . Jaki ja mam dobry wzrok! Poprawiło mi się jak tylko żuk gnojarz mnie opuścił na granicy do Demenclandii:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

Odpoczywaj kochana, robota nie zając, nie ucieknie :szydera:.

Bierzcie rowery i w drogę :całus:

ja wiem ze robota bedzie na mnie czekac ale co ja moge no co ja moge jak mam wkur...a kiedy nie jest chociaz w miare poprawnie??

rower  stosuje w tzw miedzyczasie O.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ide genisowac pierwszy wieczor w domku...

moje autunio mam po domem....ukochalo mnie przytulilo....opierdo...lo ze na tak dlugo zostawilam bez opieki...

koty sie tez przywitaly czyli...jestem u siebie

milego wieczoru....

:oklaski:

Śpij słodko

dobranoc 3.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

wyjechalam zamiast o 13,45 dopiero o 15,30...

Bez mała jechałaś tyle co ja tu, a u mnie prawie 1000 km. 

Współczuję, ja już ostatni raz busem jechałam, nie wiem co mnie podkusiło. 

Jeszcze tak drogo. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja wiem ze robota bedzie na mnie czekac ale co ja moge no co ja moge jak mam wkur...a kiedy nie jest chociaz w miare poprawnie??

rower  stosuje w tzw miedzyczasie O.o

U mnie jest niby wysprzątane jak przyjeżdżam na urlop, ale pierwsze co robiě  to wpadam w łazienkę. 

Do reszty się nie mieszam żeby nie utrudnić im życia :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Heidi napisał:

Patrzę na mapę i .... widzę same sanatoryjne  kórniki:szydera:. Kołobrzeg, Sopot, Inowrocław, Ciechocinek,  Horyniec Zdrój, Rabka Zdrój i wiele innych . Jaki ja mam dobry wzrok! Poprawiło mi się jak tylko żuk gnojarz mnie opuścił na granicy do Demenclandii:haha:

Może spojrzyj na ten "błąd ortograficzny"....ale najpierw okularki przetrzyj...:haha:https://kornik.travel/pl/obiekty/zwiedzanie/zamek-w-korniku?gclid=EAIaIQobChMIsrW1sNvv3AIVLSjTCh0nAgXSEAAYASAAEgLzUvD_BwE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Może spojrzyj na ten "błąd ortograficzny"....ale najpierw okularki przetrzyj...:haha:https://kornik.travel/pl/obiekty/zwiedzanie/zamek-w-korniku?gclid=EAIaIQobChMIsrW1sNvv3AIVLSjTCh0nAgXSEAAYASAAEgLzUvD_BwE 

Co wy z tymi błędami ? O.o one są po to , żeby je robić :d koniec i kropka , amen :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam gości swoich z kraju, to opiekunka mnie odwiedzi, ma trochę dalej swoją sztele tak z 300 km . Obgadamy wymianę, jest chętna .  Mamy już trzecią opiekunkę, która już od kilku lat nie jeździ do pracy . Ma jednak ochotę wskoczyć od czasu do czasu . Będziemy miały i urlopy i święta w miarę dopasowane . Mirellka miała rację trzeba próbować . Ja nie miałam wątpliwości, że ktoś się skusi. Jest jeden walor, ten główny nie do odrzucenia .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...