Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Teresadd napisał:

Miłego dnia życzę wam kochani

Hejka....ja w temacie odbiegającym od powitań...:$ Chciałabym życzyć tobie miłych chwil przy filmie...:haha: Wczoraj zaczęłam "Designated Survivor"  z Kiefer'em Sutherlandem...nie wiem czy widziałaś...zaczęłam wczoraj....ciekawie się zapowiada, choć nie kryminał...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucyna.beata napisał:

ja sie wymledowywuje poki co....czas lapka do garazu zaparkowac ....zycze jeszcze raz naj wszystkim i tu i tam

sie spiszemy jak sie juz odnajde w polskiej rzeczywistosci

dobrze ze was mam

buziaki kochani

Wypoczywaj i wraca szczęśliwa :serce: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Wczoraj miałam bardzo intensywny , męczący dzień ...Dziś spoglądam na paczki płytek ....hoboki z farbami zagracające mój największy pokój i....zaczynam zdawać sobie sprawę , że to dopiero początek ....burdelu i wydatków ....Na szczęście ...moje oczywiście ...jak robota zacznie się na całego ja będę na wyjeździe w D.:haha:...Moim zadaniem jest przygotować polecone przez majstra materiały ....spakować co się da i w pierwszych dniach września wywieźć część gratów i wszelkiego kalibru "przydasi " na przeczekanie do teściów mojego syneczka ....mają gdzie mi je przechować ....Nie powiem , bo wczoraj wk..nerwa już miałam , gdy przyszło do zapłaty za polecone mi przez majstra farby ...nie tak wiele mniej mnie kosztowały niż cała glazura do kuchni i łazienki ( ściany i podłogi ) , bo pan majster dał mi namiary na ....drogą farbę ...a ja jestem absolutnym laikiem w tych sprawach i że farba dobra ( podobno ) wiem tylko kiedy portfel otwieram ....Co tam ...może faktycznie dobra ...pomyślę o tym później ....ważne , żeby mi kasiory wystarczyło na resztę zakupów a na zapłatę za wykonanie usługi zarobię na wyjeździe ....przynajmniej nie będą mnie kusić zakupy , bo trza będzie ojrasy mocno ściskać .....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Dooobra. Udaję że rozumiem. :szydera:

To tak jak ja ....Też taka rozumna bardzo jestem ....A remont ...to miał być taki całkiem malutki , bo na każdym z urlopów coś tam robione było....Okazało się , że będzie jednak ciutkę większy ...znaczy dokładny ...i ...mocno kosztowny ....Dam radę ...tak sobie wmawiam , powtarzam jak mantrę ....bo kto jak nie ja ?!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nadal jakaś taka rozmemłana jestem , pomalutku przestawiam się na opcję " dom" :d...mam czas , nigdzie mnie się nie spieszy .

Pogoda nadal upalna,w okolicach 30 stopni ,ale da się żyć , choć w głowie kołata się myśl o zakupie klimy do sypialni :haha:...ale to na przyszły rok ,tegoroczna inwestycja w postaci " remont łazienki " ,za skurczybyka się nie spięła ...to tak do Basiunii ....majstry ,to się tak zbiesiły ,że na produktach w przyzwoitej cenie,to wodule nie chcą pracować ...najwyższa półka ich tylko interesuje ... jednym słowem budżet przekroczony o 50 % O.o....ale jest pięknie :d.

Superowskiego dnia Ludeczkowie i szczęśliwych powrotów ...w tę i nazad .:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie witam...:szydera: Lucynko, Basiu szczesliwej drogi Baska to razem posiedzimy do grudnia... Milo ,.ze nie bede sama na takim dystansie.. teraz czekamy na dziadkowego busa  przedszkola, po 12 musze Ninke na rehabilitacje.zawiesc i odebrac, reszta czasu wolne do kolacji, po 16 przychodzi jakis mlody czlowiek na 2 godziny dziadka aktywizowac ,cokolwiek to znaczy.. ostatnio byl z nim w aldiku po bulki a potem w karty grali bezstrseowego dnia wszystkim

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...