Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, makaroni napisał:

To juz chyba koniec. Jestem tu dopiero 3 miesiac, a juz wszystko nie tak. Caly czas jestem uwiazana kolo domu. Gdy spytalam sie czy moge wyjsc 3 tygodnie do przodu to uslyszalam pretensje od siostrzenicy, ze agencja jej powiedziala, ze ja bede tu siedziec i ze poprzednia opiekunka  tak miala. Ile czlowiek moze siedziec na tylku w domu, mam tu znajomych z ktorymi chce wyjsc od czasu do czasu ale widac wielki problem. Zgodzilam sie na to, bo myslalam ze moze sie dogadamy, ale widocznie nie da rady.

Zawsze twierdzę , że praca 24/ 24 nie jest dla młodych ludzi i to potwierdza sie na Twoim przykładzie . Jesteś młodą dziewczyną , ukończyłaś kursy , znasz język więc przemyśl czy dla Ciebie nie byłoby lepiej pracować w Heimie .Bardzo rzadko można trafić na Stele z wieczornym lub całonocnym wolnym . Rozumiem , że te 2 godzinki wolnego są dla Ciebie niczym , potrzebujesz kontaktów z ludzmi a oni o tym czasie pracują . Przemyśl sobie dobrze , bo na dłuższą metę będziesz coraz bardziej rozgoryczona :( Życzę Ci wszystkiego naj naj :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem :d.

Weekend w domku, czyli snucie się" po kątach i międzynarodowe rozmowy w gronie rodzinnym , minęły bezpowrotnie ,rodzina z Anglii już wyfrunęła i nastał błogi spokój....czas pomału zawijać rękawy i zrobić parę poprawek po sprzątaniu ,poremontowym :haha:...tak jak zołzy lubią najbardziej .Ale łazienka cud, miód i orzeszki :d.

Pogoda słoneczna,piękna, temperatura przyzwoita , paznokcie zrobione , jeszcze fryzjernia do zaliczenia i parę tygodni "beztroski " przede mną i szukanie nowego miejsca pracy ...

Czołem Rebiata , miłego tygodnia .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami w moim ostatnim tygodniu na zleceniu.

Byle do soboty.

Martwi mnie tylko jedna sprawa...tych bomb w okolicy...

Dziś mają zacząć przy nich pracować. Pisałam, że rejon przeznaczony do ewakuacji kończy się na sąsiedniej ulicy.

Jeśli ładunki okażą się większe, to my też. No i nakręcam się techniczną sprawą- jak? dokąd? 

Najchętniej to bym się spakowała i ewakuowała do Pl, no ale zmienniczka będzie dopiero w sobotę ;) 

Będziesz miała bombowy powrót do Polski :o

 

Miłego dzionka Wszystkim.

U mnie 13 nadeszła rankiem upragniona burza, tylko trochę za późno bo juz się ochłodziło od kilku dni.

13.jpg.c9bcae5988fead0c59955fa37f9b8455.jpg

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, INEZ napisał:

@lucyna.beata jesteś najrozsądniejszą osobą nie tylko na tym forum ale jaką mi było w życiu dane poznać w tym przypadku poczytać .Wszystkie gwiazdy forumnowe przy Tobie bledną  łącznie ze mną :smutek:Twojej mądrości i rozsądku nie są w stanie oddać żadne rankingi .Kiedyś Ci już to napisałam ;)

To dla Ciebie :zwyciezca::oklaski::cześć2:

Musiałam

sie splonilam niczym dziewoja  bo to jest najmilsze powitanie jakie mozna sobie wymarzyc ...kawa daje rozkosz dla podniebienia a takie slowa daja rozkosz dla duszy

dziekuje inezko

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, geronimo napisał:

Witam Was dziewczyny i chłopaki wczesnym świtem, albo jak kto woli głęboką nocą 2:20

Właśnie szykuję się powolutku do wyjazdu, 5:44 wsiadam w Zug i do demenclandji gnam.

Na miejscu będę o 21:30

Zaczynam z poniedziałku i kończę 15 grudnia w sobotę.

Wracam na swoją sztele nad Bodensee.

Mam nadzieję że będę miał w pociągu WIFI.

Miłego poniedziałku wam życzę:cześć2::kawa:

o tej porze stalam przy lozku babki o z nia rozmawialam ...

szerokosci drogi kolego i powodzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

1414969761_poniedziaekidopracy.jpg.52921d4821c2ee46302b29d216cf2d6c.jpg chyba, że woli ktoś się pourlopować...:haha: Ale kawusia dobra jest zawsze...:szydera: Czyli....siorbiemy...siorbiemy...:oklaski: Każdemu z was życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

czuje moc twojej kawy...wprawdzie wysiorbalam juz jedna ale druga tez chetnie w doborowym towarzystwie wypije..

spalam jak niemowle cale 3 godziny...jestem juz na nogach ale z tak cudownym spokojem ze kazdemu z was go zycze..

dzisiaj mam dyzur przy pdp obiad na stol zakupy i ogarniecie miekszania na przyjazd szoguna to nie moja dzialka...torby w blokach starotowych czekaja na wymarsz...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie ranne ptaszęta. Informuję, ze mama już w drodze od 3.30. Kto by pomyślał, że razem z @geronimo zaczniemy turnus urlopowy. @Baśka powtarzająca się trzymam kciuki za wielki finał remontu.O kasę się nie martw kochana. Pieniądze, to rzecz do nabycia. Fenicjanie je dwo temu wymyślili i do dziś za nimi ciagle i bez ustanku gonimy. Niby dlaczego miałabyś nie miec nowego celu? Poczekamy za Tobą w Demenclandii:tak2:. Oby tylko efekt oczekiwany był osiągnięty z sukcesem. @Mirelka1965 silna kobieta jest, to  kawę bedzie jeszcze długo nam parzyć:szydera:.  Cała reszta opiekunek ma ta5kze mieć dzisiaj piekny dzień. Bacik został prze roztargnienie w domu. Zatem dziś wszyscy będą miec małe pupy (oprócz mojej :szydera: ). Bicia nie będzie:love:

witaj kolezanko...widze ze lepszym nastroju witasz nowy tydzien

milego wiec nie tylko poniedzialku ale caaaallleeeeego tygodnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :d.

Weekend w domku, czyli snucie się" po kątach i międzynarodowe rozmowy w gronie rodzinnym , minęły bezpowrotnie ,rodzina z Anglii już wyfrunęła i nastał błogi spokój....czas pomału zawijać rękawy i zrobić parę poprawek po sprzątaniu ,poremontowym :haha:...tak jak zołzy lubią najbardziej .Ale łazienka cud, miód i orzeszki :d.

Pogoda słoneczna,piękna, temperatura przyzwoita , paznokcie zrobione , jeszcze fryzjernia do zaliczenia i parę tygodni "beztroski " przede mną i szukanie nowego miejsca pracy ...

Czołem Rebiata , miłego tygodnia .:całus:

Jak chcesz na zamku pracować to daj znać. Od 29 września jest wolny etat...:tak2:

A tak w ogóle,  to cieszę się że jesteś. ..:oklaski: Już chciałam poszukiwania wszcząć...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Wpadłam dzisiaj na "genialny"pomysł.Znalazłam przedłużacz i zainstalowałam się z lapkiem na tarasie,żebym mogła klikać i palić równocześnie.I wielka dooopa :( wszystko na nic.Zaczęło lać i pewnie długo nie przestanie :( 

pogoda niewazna liczy sie to ze wpadlas na tem pomysl...masz opcje swiezego powietrza w naszym towarzystwie:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...