Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tego nie da się zapomnieć .... A przymusowe kładzenie do łóżka " za widoku " ...i ....o 3 -ej rześki jak szczygiełek , wyspany , zaczynał wędrówki ludów ....a ja za nim , żeby nie wpakował się w szklane drzwi ...nie przewrócił na szklana ławę ...przeróżne stoliki ....wszędzie szkło ..szkło ...szkło . On powłóczył się ze dwie godziny ....ja niczym piesek za nim ...zmęczył się i padał w fotel i dalej lulu . A ja już dzielnie czekałam ,że smród kawy francy nie wybudził ( bo kiedyś wybudził ) to wynosiłam ją na balkon ....jakiegoś cugasa przy niej wyjarałam i zwarta i gotowa czekałam , żeby frnczeska wstała , wzięła prysznic a ja szybciorem za sprzatanie .... Ona szykowała śniadanie , ja nakrywałam do stołu ...karmiłam Wilego ....a potem ...potem dostępowałam zaszczytu zjedzenia kromki chleba z leberwurstem ....i tak cały miesiąc ....Przesrane było ....bardzo .

Pamietalam Twoja opowiesc, zwlaszcza szklo. Zobaczylam u Jasia szklane stoliki i eksponaty "muzealne" za szklem dookola scian,  dywany, brak rolatorka(bylam pierwsza opiekunka) i ...wiedzialm jakie problemy beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Kurcze . Zapomniałam :sorry: Oczywiście , że wyszedł :oklaski: Przecież przepis mam od najlepszego :d Masz ode mnie zaległe :cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok:

I jeszcze jednego z okazji Święta całuśnego image.png.3c678e0afb33f654d402f48dff496f69.png:love:

To kamień z serca! A już kombinowałem co mogłaś spiepsić? :czytaj:

Ale za to zrobiłem właśnie dil roku. Za jednego całusa OSIEMNAŚCIE!!!

I naturalnie, że się nie gniewam. Ja niegniewający   :szydera:  :hura:  :szydera:.

Warto być cierpliwym :cześć3:

No i o to i o to   :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

To kamień z serca! A już kombinowałem co mogłaś spiepsić? :czytaj:

Ale za to zrobiłem właśnie dil roku. Za jednego całusa OSIEMNAŚCIE!!!

I naturalnie, że się nie gniewam. Ja niegniewający   :szydera:  :hura:  :szydera:.

Warto być cierpliwym :cześć3:

No i o to i o to   :hura:

Wyjasnij mi natentychmiast jaka karte w avatarku masz:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LACH napisał:

To kamień z serca! A już kombinowałem co mogłaś spiepsić? :czytaj:

Ale za to zrobiłem właśnie dil roku. Za jednego całusa OSIEMNAŚCIE!!!

I naturalnie, że się nie gniewam. Ja niegniewający   :szydera:  :hura:  :szydera:.

Warto być cierpliwym :cześć3:

No i o to i o to   :hura:

Na swoje usprawiedliwienie dodam jeszcze , że nie mogłam dać Ci buziaka z tej smutnej przyczyny , że zniknąłeś z forum na długi czas >:( i bez uprzedzenia :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Magdzie napisał:

No ja tez mam bardzo mocno spiete posladki i zastanawiam sie jaki rodzaj masazu mi jest potrzebny:haha:, no to jest rzeczywiscie problem))

Myle, ze Twoj maz wie, ale sie nie reklamuje:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha juz mnie brzuch boli z tego śmiacia:szydera::szydera::szydera: dowiedziałam sie ze bez ciasta jogurtowego nie chcą gwałcić..teraz takie wymogi unijne chyba,że ford  żonka zainkasowała a biedaczek @geronimo na piechotkę z @maras1naszą koleżankę @Mirelka1965wcelach wiadomych będą odwiedzaćPanowie w stringach kokoszki na,balkonie obmacują,W Hiltonie momenty sie uskuteczniają Ooooooi nasxz kolega @LACHsie z tułaczki po świecie powrócił..:szydera:jako syn marnotrawny.  Się dzieje 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak . Kiedyś , dawno temu złamał ....i ...sztywny od tamtego czasu jest ...cały czas ...ten palec .Tylko on ...sztywny zawsze i wciąż ,

Pewnie sie koslawo zrosl, ale to nikomu nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak . Kiedyś , dawno temu złamał ....i ...sztywny od tamtego czasu jest ...cały czas ...ten palec .Tylko on ...sztywny zawsze i wciąż ,

Niekoniecznie po złamaniu sztywny jest...ten palec...:haha: W celach grzebalnych lekko musi się zginać przecie...ten palec...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak . Kiedyś , dawno temu złamał ....i ...sztywny od tamtego czasu jest ...cały czas ...ten palec .Tylko on ...sztywny zawsze i wciąż ,

Oj można złamać można :szept:a szczególnie przy jeździe na . :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

hahahaha juz mnie brzuch boli z tego śmiacia:szydera::szydera::szydera: dowiedziałam sie ze bez ciasta jogurtowego nie chcą gwałcić..teraz takie wymogi unijne chyba,że ford  żonka zainkasowała a biedaczek @geronimo na piechotkę z @maras1naszą koleżankę @Mirelka1965wcelach wiadomych będą odwiedzaćPanowie w stringach kokoszki na,balkonie obmacują,W Hiltonie momenty sie uskuteczniają Ooooooi nasxz kolega @LACHsie z tułaczki po świecie powrócił..:szydera:jako syn marnotrawny.  Się dzieje 

Moze zaloz watek streszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...