Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, INEZ napisał:

Szybko poczytałam i już wiem ,że żaden szogun mi biletów na wycieczkę objazdową nie kupił tak jak lucyna.beata,do Kasieńki też wrócić nie mogę jak Maria Jolanta tutaj gdzie jestem też wrócić nie mogę hm czyli moja agencja  nie ma mnie z głowy :haha:.Nie mogę do nikogo napisać @ bo  potem już nic nie mogę napisać  @lucyna.beata

@INEZ jak chcesz to możesz mi dzisiaj nawstawiać @ w ilościach hurtowych :haha:.Ja i tak nie będę miała czasu,żeby przeczytać, a Ty sobie poużywasz:szydera:.U mnie koniec spychoterapi,muszę dzisiaj odrobić wszystkie zaległości,łącznie z pakowaniem walizki :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Joy napisał:

@INEZ jak chcesz to możesz mi dzisiaj nawstawiać @ w ilościach hurtowych :haha:.Ja i tak nie będę miała czasu,żeby przeczytać, a Ty sobie poużywasz:szydera:.U mnie koniec spychoterapi,muszę dzisiaj odrobić wszystkie zaległości,łącznie z pakowaniem walizki :( .

Właśnie o to chodzi ,że nie mogę :szok::trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Joy napisał:

@INEZ jak chcesz to możesz mi dzisiaj nawstawiać @ w ilościach hurtowych :haha:.Ja i tak nie będę miała czasu,żeby przeczytać, a Ty sobie poużywasz:szydera:.U mnie koniec spychoterapi,muszę dzisiaj odrobić wszystkie zaległości,łącznie z pakowaniem walizki :( .

@Joy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Szybko poczytałam i już wiem ,że żaden szogun mi biletów na wycieczkę objazdową nie kupił tak jak lucyna.beata,do Kasieńki też wrócić nie mogę jak Maria Jolanta tutaj gdzie jestem też wrócić nie mogę hm czyli moja agencja  nie ma mnie z głowy :haha:.Nie mogę do nikogo napisać @ bo  potem już nic nie mogę napisać  @lucyna.beata

inezko...moja wycieszka objazdowa jak to nazwalas...to moj powrot na zlecenie w cenie kwoty jaka dostaje w chwili przyjazdu...tyle tylko ze jest rozdzielona na...3 etapy...dom - kassel- bochum-berlin...tylko tyle..ale szogun nie robi tego bezinteresownie...w tym momencie wie...ze bede znow pod koniec wrzesnia...wiec..to raczej dbanie o jego wlasny spokoj wewnetrzny...bo gdzie on taka druga znajdzie ha ha ha ....tak wiem...to bylo nieskromne..ale postanowilam sobie dzisiaj podarowac odrobine luskusu....proznosc....polecam kazdemu byc dobrym dla siebie samego

pomaga niemalze jak oje rozowe okularki ktore sa dla mnie niczym amulet...:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wolny czwartek poszedł się paść. Za to wieczorem spotkanie towarzyskie tutaj. Tradycyjnie już ja nic nie robię i nie przeszkadzam. Zaczyna mnie męczyć to nicnierobienie.... Kąpiel, sprzątanie i tylko za kierowcę robię. Jedzenie mam podstawiane pod nos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lucyna.beata napisał:

dawaj ja zaczynam ...@@@@@@

teraz ty....od razu lepiej sie poczujesz:cmok:

:haha:to nie o to chodzi mam problem bo jak wpisuje czyjś nik z @ bo nie chce cytować tylko wspomnieć o tej osobie no i chce żeby na niebiesko było ładnie widoczne to jak to wpiszę to już nic dalej napisać nie mogę .Ma ktoś też taki problem ? czy to tylko mój laptop jest przegrzany i szwankuje?:haha::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, INEZ napisał:

:haha:to nie o to chodzi mam problem bo jak wpisuje czyjś nik z @ bo nie chce cytować tylko wspomnieć o tej osobie no i chce żeby na niebiesko było ładnie widoczne to jak to wpiszę to już nic dalej napisać nie mogę .Ma ktoś też taki problem ? czy to tylko mój laptop jest przegrzany i szwankuje?:haha::cmok:

@INEZ ...wypróbowałam i.... działa :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

No i wolny czwartek poszedł się paść. Za to wieczorem spotkanie towarzyskie tutaj. Tradycyjnie już ja nic nie robię i nie przeszkadzam. Zaczyna mnie męczyć to nicnierobienie.... Kąpiel, sprzątanie i tylko za kierowcę robię. Jedzenie mam podstawiane pod nos. 

To chyba dobrze? :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

:haha:to nie o to chodzi mam problem bo jak wpisuje czyjś nik z @ bo nie chce cytować tylko wspomnieć o tej osobie no i chce żeby na niebiesko było ładnie widoczne to jak to wpiszę to już nic dalej napisać nie mogę .Ma ktoś też taki problem ? czy to tylko mój laptop jest przegrzany i szwankuje?:haha::cmok:

To nie jest problem. Po wybraniu osoby musisz zrobić spacją odstęp. Jeśli go nie będzie, to niebieskie podświetlenie zniknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...