Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a miejscowosc kana galilejska cos mowi kolezance??

po wodzie....to pic sie jeszcze bardziej chce...

facet chodzil i publike mial...calych dwunastu

nie jestem moherowa na podlodze nie leze zeby romantyzmu nie dostac ...bo wtedy to ja poszukiwlalabym opieki..ale mi cos sie o uszy obilo....

A propos Kany...Po weselu w Kanie , dnia następnego ,towarzystwo budzi się mocno skacowane , normalnie piasek w gębie i Sahara ....Wody,wody krzyknął jeden z biesiadników ,na co drugi : Te ,Jezus skocz no po wodę ...Tylko mi nie Jezus !!! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

W Polsce dziś i jutro apogeum upału.....od soboty, na krótko ma być chłodniej...

Miłego dnia :d

Nie wierzę już ani politykom, ani synoptykom.

Miłego dnia, niezależnie od temperatury

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem:cześć2:.

Ochłódło , jest ok ,da się żyć ,tylko czemu teraz,przed samym wyjazdem!? Na dodatek w Polsce , znowu wpadnę w " łapy tej afrykańskiego Armagedonu ".... nie ma sprawiedliwości na świecie,za sk....zjada :haha:.

Jeszcze dziś ,już za chwileczkę ,za momencik ,ablucje hipopotama ( sauna w gratisie ,dla mnie ) pakowanko , posprzątanie apartamentu ( qwaq...a miałam palcem nie tknąć ,ja to jednak niesłowna jestem :haha:) i mam nadzieję,że ten dzień jakoś szybciorem zleci.

Miluśkiego dnia Milusińscy i ochłody.:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem:cześć2:.

Ochłódło , jest ok ,da się żyć ,tylko czemu teraz,przed samym wyjazdem!? Na dodatek w Polsce , znowu wpadnę w " łapy tej afrykańskiego Armagedonu ".... nie ma sprawiedliwości na świecie,za sk....zjada :haha:.

Jeszcze dziś ,już za chwileczkę ,za momencik ,ablucje hipopotama ( sauna w gratisie ,dla mnie ) pakowanko , posprzątanie apartamentu ( qwaq...a miałam palcem nie tknąć ,ja to jednak niesłowna jestem :haha:) i mam nadzieję,że ten dzień jakoś szybciorem zleci.

Miluśkiego dnia Milusińscy i ochłody.:całus:

Niech zleci jak najszybciej! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .......

Deszcz strugami walił w szyby ....grzmoty były ...." łyskało " się ....ale usnęłam ...znaczy nasennik skuteczny ....

Obudziłam się po 7-ej ...wstałam z nadzieją na lekki chłodek i g......o ....Woda w uliczce przed blokiem stoi przy krawężnikach .... ochłody nie czuję ....Okna pootwierane... jak zwykle z rana..... na przestrzał ...niby nie praży , ale , żeby chłodziło to też nie mogę powiedzieć ....Luknęłam na pogodę ( z nadzieją na chłód ) a na jutro przewidywane 2 stopnie wyżej ...lato trwa .......

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka....nie martw się , że do domku ...do ciepełka wrócisz ...Ty wiesz jaka to oszczędność zarobionych ...ciężko ...ojrasów jak na doopie w domu trzeba siedzieć ? ....Tylko raz kiedyś start do najbliższego sklepu po najpotrzebniejsze " przydasie "i ....biegiem powrót na kwadraty ...biegiem o ile oddech pozwala ...:haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zbieram swoja porcelanke:kopara:....jestem po rozmowie z agencja w sprawie zlecenia i  indywidualnego wynagrodzenia....

nie doszlam do konfrontacji mojego jezyka z pania...webrujaca na zlecenie....milo sobie porozmawialysmy sobie....w mowie ojczystej...o...tym co jest napisane a jak wyglada zlecenie w praktyce...

nie wiem czy to pogoda, czy konkurencja na rynku....zaciagam kurtyne milczenia....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie agencja miło zaskoczyła. Już wczoraj dzwonili w sprawie zjazdu i powrotu do Kasieńki i zamówili busik. Mają mnie z głowy. :haha:

powrot na wrzesien mam juz ustalony nawet szogun bilety mi pokupowal bo na okretke bede jechac..najpierw kassel potem bochum i dopiero wtedy berlin

doslownie...z glowy:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ktoś, kiedyś, zamieniał krew w wino....ale o takim przypadku, jak twój, to nie słyszałam...jeszcze...:haha: Muszę za niewiernego Tomasza porobić...paluchów we wrzątek nie wepchnę, ale popatrzę, poniucham, posmakuję...się organoleptycznie sprawdzi twoją moc sprawczą...:szydera:

Wstyd , wstyd . Normalnie wstyd mi za Ciebie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poczytałam i już wiem ,że żaden szogun mi biletów na wycieczkę objazdową nie kupił tak jak lucyna.beata,do Kasieńki też wrócić nie mogę jak Maria Jolanta tutaj gdzie jestem też wrócić nie mogę hm czyli moja agencja  nie ma mnie z głowy :haha:.Nie mogę do nikogo napisać @ bo  potem już nic nie mogę napisać  @lucyna.beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...