Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

Toż widzę jaka zmiana jest w temp, na północy,,ale woda jest cieplutka ,była cieplutka, ponad 30 stopni na zewnątrz  i tylko siedziec w wodzie która miala 23-25 stopni ,,to jest ok! a potem wyskoczyc i ręcznika nie potrzeba,,za chwilę znowu do wody,,a w między czasie slonce jak głupie atakuje skórę,,i tak mnie trochę zaatakowało,,ale w taką pogodę tylko taka ochłoda  albo zimny pryśnic,,albo dobry wentylator,,

a nie kąpałąś się z meduzami? właśnie tam,gdzie byłaś, jest ich najwięcej:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

a nie kąpałąś się z meduzami? właśnie tam,gdzie byłaś, jest ich najwięcej:)

Wiem ,,meduzy widzialam i bylam trochę zdziwiona ,,sporo ich jest i to prawda,,ale ludzisk ogrom na plazy ,,full dzieci ,rodzin itd, mało tego mamusia wzieła meduzę do ręki i pokazywała innym ,,dała malutkiej dziewczynce do ręki,,to są Niemcy,,omijałam meduzy  ,ale faktem jest,że jest ich full, ale nie szkodliwe -tak slyszałam,,:tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wiem ,,meduzy widzialam i bylam trochę zdziwiona ,,sporo ich jest i to prawda,,ale ludzisk ogrom na plazy ,,full dzieci ,rodzin itd, mało tego mamusia wzieła meduzę do ręki i pokazywała innym ,,dała malutkiej dziewczynce do ręki,,to są Niemcy,,omijałam meduzy  ,ale faktem jest,że jest ich full, ale nie szkodliwe -tak slyszałam,,:tak2:

właśnie tam,zanotowano70 poparzeń, ostatnio tu artykuł zamieściłem :) pozdrowienia dla słodziaka :dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Radek50 napisał:

Czytam takie scenariusze nie pierwszy raz,,sama opisywałam już o takich typach ,,,teraz tylko nie z Afganistanu a Polak,,uczą się nieroby ,,a naiwnych kobiet nie zabraknie,,nie taki to inny sposób faceci znajdą na kobiety,,ale co tu dużo mówic,,siedzi taka kobieta w domu i marzy o wielkiej miłosci i o królewiczu ,,a tu się zjawia bożyszcze i jest co jest,,trzeba miec głowę na karku i myślec,pierwsze co ,to jak bym uslyszała o kasie to od razu kop i wio dalej,,dobrze jest trochę czytać w internecie,zanim się na coś zdecyduje człowiek. samotnosc jest dla większosci traumą,,mówią ,że nie ,,ale co do czego ,,to taki jeden z drugim powie trochę komplementów i głupieją baby,,ale nie będe się powtarzać,,wszystko jest na ,,Zabawy na portalu randkowym"

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne są związki,,obserwowałam trochę ,,jest impreza,,zespół gra co wieczór przy morzu,,młoda Tajlandka bo bardzo ładna dziewczyna ,malutka i bardzo drobniutka,piękny uśmiech,córeczka może 5 lat i uroda po mamie ,a synek mieszany już z tatusiem,,a tatus młody chłopak a gruby -olbrzym,ledwo chodzi,ledwo się rusza,,,co mówią niemcy? że za gruby i za brzydki aby znalesc sobie kobietę w Niemczech,więc ma Tajlandkę..

Następna para to kobieta -czysta z rodu Murzyńskiego-Afryka jak się patrzy,,ale nie brzydka ,bardzo ładna ,zgrabna,córeczka pomieszana ,bo trochę jasniejsza i też bardzo ladna ,,ale ten facet?:rozpacz: lekki szok jak zobaczyłam ,że ten facet jest razem z nią i z tą dziewczynką,,,obleśny gruby czerwony tłusty-a fujj,,,stary trochę i ten zwisający bebech,,,mało co rozmawiali po niemiecku,raczej afrykanski czy jaki tak ich język ale byli razem,,więc czepili się niemcy znowu,że taki brzydki to sobie wziął czarną ,,więc ja obserwując ich ,powiedziałam ,że może ten brzydal pomaga tej dziewczynie itd, bo skąd możemy wiedziec co ich łaczy-to ich sprawa a nie nasza,, wiecie jak się trochę siedzi na lądzie a nie w wodzie to na coś się trzeba gapic ,,więc ja się gapiłam ,,bo cały cyrk mialam przed sobą,, ale co tam! aby ludziska byli szczęsliwi,,a czy czarny czy biały to każdy sobie wybiera i dobiera w/g siebie,,,:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak dziwnie się ta nasza praca plecie że nie zawsze wiem po co w ogóle niektórym opiekunka. Chyba dla spokoju rodziny że w razie "W" ktoś jest. Właśnie w takim miejscu teraz jestem. Aż mi głupio bo nawet obiad mam podany pod nos.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Teresadd napisał:

Do środy 36 ,potem burze i ochłodzenie do 25-27 stopni.Okolice Frankfurtu.Czekam z utęsknieniem,bo nie można normalnie funkcjonować

Coś pisałaś o dozgonnej wdzięczności na moje prognozy pogody...:haha: Czy raczej o jakimś obrzucaniu zlotem ( nie błotem)...:haha: Czy to już, czy muszę do czwartku zaczekać? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Czasem tak dziwnie się ta nasza praca plecie że nie zawsze wiem po co w ogóle niektórym opiekunka. Chyba dla spokoju rodziny że w razie "W" ktoś jest. Właśnie w takim miejscu teraz jestem. Aż mi głupio bo nawet obiad mam podany pod nos.....

Pisałam ,że czuję się jak gosc  będąc w pracy !!! Wszystko zrobione za mnie ,wszystko podane, byłam jak na wczasach ,,co się okazało? Babcia chciała mi pokazać,że jej nie potrzebna opiekunka i że, świetnie sobie daje radę,,ale to powinna pokazać córeczce,która mamusi chciała zrobić dobrze,a nie mi,,ale co tam,,ja swoje wywczasowałam i kasę dostałam jeszcze za te wczasy i baj baj,,,nie mój problem,,ale też się strasznie czułam,,bo pojechałam do pracy a nie wypoczywać,,,ufff i tak zle i tak nie dobrze,,,nie dogodzisz,,babie czasami,,ale za coś płacą,,to trzeba popracowac ,a tu nie bylo za co się wziąsc,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Coś pisałaś o dozgonnej wdzięczności na moje prognozy pogody...:haha: Czy raczej o jakimś obrzucaniu zlotem ( nie błotem)...:haha: Czy to już, czy muszę do czwartku zaczekać? :szydera:

Pisałam ,że ewentualnie na mszę dam w Twojej intencji,tzn.świeczkę zapalę.Razem ,to możemy się wódki napić.Ja stawiam.:wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...