Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie przerwa się zaczęła...i do piątku trwać będzie...:oklaski:

U mnie jedynie w poniedziałki w normalnych w miarę godzinach  13-15, bo wtedy trzyma szychtę pani sprzatająca - Turecka ....jutro też ona na spółkę z Elką , ale 11.30- 13.30 .....Elka wpada na szychty w swoich " okienkach " , kiedy nie ma umówionych pacjentów . Dlatego te godziny takie trochę za wczesne są ....a tam ...dobrze , że nie trzeba wykłócać się o pauzy i dni wolne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@LACH - masz bojowe zadanie. Poszukać fajnych sklepów  bo się na zakupy wybieram do Ciebie. :haha:

Aha. Dobrze byłoby gdybyś mi je jeszcze zasponsorował. :szydera:

Już do Ciebie jadę!!! Uwielbiam na "krzywy ryj"!!! Bojowo i zadaniowo!!!  :hura: Wreszcie mi się Sponsorka trafiła(przez duże S)  :szydera:  :hura: :szydera:

Screenshot_20180606-135153.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria JolantaPoszukaćfajnych sklepów  bo się na zakupy wybiera

Tu możesz szaleć do woli. Do wyboru: sianokosy, zwijanie w baloty, karmienie, dojenie, wywożenie gnoju, opyski kukurydzy dla urozmaicenia, czyszczenie koni, etc. ...

Z wiejskich sensacji mamy tu kręconą kolejną edycję "Bauer sucht Frau"(kandydatki i kandydaci, że ho ho:d).

Ale marketu tu nie uświadczysz.

A, możesz jeszcze popróbować też wspinaczki na drewniany, 25-cio metrowy, okorowany i posmarowany tłuszczem słup(na zwieńczeniu czeka sponsor z nieeeeezwykłymi atrakcjami).

Więc czniago panno Jago!!!

A mówią, że na wsi nuda

    ........  . . . .   :szydera::hura::szydera:

20180606_140636.png

20180606_140609.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długej nieobecnosci, Życzę miłego popołudnia. Wróciłam od kukiełki wczesniej tak firma mnie załatwiła bo znalezli zmienniczkę na terenie Niemiec o 8 dni. Do Kukiełki juz nie jadę.Mam małego stresa- dzisiaj mam bezuchy z Niemiec na 4 dni - córka z mężem byłej Pdp / jadą przez Mazury na Litwę.Przeżyć do niedzieli. We wtorek na miesięcznę zlecenie jadę do Weisbaden.Ale mam zaległosci w czytaniu:książka:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Witam po długej nieobecnosci, Życzę miłego popołudnia. Wróciłam od kukiełki wczesniej tak firma mnie załatwiła bo znalezli zmienniczkę na terenie Niemiec o 8 dni. Do Kukiełki juz nie jadę.Mam małego stresa- dzisiaj mam bezuchy z Niemiec na 4 dni - córka z mężem byłej Pdp / jadą przez Mazury na Litwę.Przeżyć do niedzieli. We wtorek na miesięcznę zlecenie jadę do Weisbaden.Ale mam zaległosci w czytaniu:książka:

Witaj Michasiu, dobrze że jesteś :serce:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

No prawie, prawie. :szydera:

Chcę się wymiksować z wesela wnuka i wybrać pociągiem do dużego miasta. Jednak krówki, świnki koniki  i zajączki na dłuższą metę nie są zbyt rozrywkowe.:haha:

Ale kogutki sa:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Andreaa udaj ze masz biegunke?

Taa......

Zaraz powiedza ,ze   jakiegos wirusa polskiego  w sobie nosze i wszystkich zaraze, albo beda dochodzic co  zjadlam i czy czesem mamusi tym dobrobytem nie poczestowalam.

Jednak wole przerzucic wine mojego stanu na wyzsze partie ciala ,czyli glowe :-)))

;)));)))

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Taa......

Zaraz powiedza ,ze   jakiegos wirusa polskiego  w sobie nosze i wszystkich zaraze, albo beda dochodzic co  zjadlam i czy czesem mamusi tym dobrobytem nie poczestowalam.

Jednak wole przerzucic wine mojego stanu na wyzsze partie ciala ,czyli glowe :-)))

;)));)))

Też ryzykowne, bo mogą pomyślić że cosik z głową masz i możesz mamusi krzywdę uczynić:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata to ty juz pampersow uzywasz?

Na rower?:kopara:

jak mam dluuuugie trasy to odczuwam to i owo....dlatego czasami ubieram spodenki z wkladka....mowi o nich spodenki z pampersem:szydera:

wlasnie dzisiaj mialam ubrane..i nic nie uwieralo nie draznilo itd...ale wypad byl zajebiaszczy...polecam kazdemu kto moze i chce..ja osobiscie jestem maksymalnie wyluzowana

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LACH napisał:

@violka  

Jak tam Biskłit!!!

Buziaka żadnego???

W takim dniu speszly jak dzisiejszy, to masz ode mnie  :cmok: :d  :hura:

Kurcze . Zapomniałam :sorry: Oczywiście , że wyszedł :oklaski: Przecież przepis mam od najlepszego :d Masz ode mnie zaległe :cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok:

I jeszcze jednego z okazji Święta całuśnego image.png.3c678e0afb33f654d402f48dff496f69.png:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, violka napisał:

Kurcze . Zapomniałam :sorry: Oczywiście , że wyszedł :oklaski: Przecież przepis mam od najlepszego :d Masz ode mnie zaległe :cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok:

I jeszcze jednego z okazji Święta całuśnego image.png.3c678e0afb33f654d402f48dff496f69.png:love:

Ze tez Ci sie chce w ten upal. Mnie boli glowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

Też ryzykowne, bo mogą pomyślić że cosik z głową masz i możesz mamusi krzywdę uczynić:szydera:

na bol glowy nawet faceci sie nabieraja,to juz sprawdzone.

Tylko Gero nie podsylaj mi tu zadnej pani Gozdzikowej, bardzo cie prosze  :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...