Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Tak piszecie o burzach i deszczu że sprawdziłam prognozę pogody. Dziś i jutro fajnie ale wtorek i środa dowali do pieca jak w hucie. :o

Za to potem normalnie....

Prognozę pogody to monitoruję codziennie...kilka razy dziennie...:haha: No....mam taką nerwicę...:szydera: Od piątku ochłodzenie...do 27 stopni...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tak piszecie o burzach i deszczu że sprawdziłam prognozę pogody. Dziś i jutro fajnie ale wtorek i środa dowali do pieca jak w hucie. :o

Za to potem normalnie....

U nas obecnie pada deszcz i wieje wiatr . Chłodno się zrobiło . Za to potem normalnie po 30-ści będzie .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Morderczyni !!!

Bardziej humanitarnie byłoby go pacnąć i już. 

wiesz...ja probowalam bo zanim w szkklane go zapakowalam walilam czym popadnie ..

o ile mam umiarkowane obawy przed pszczolami o tyel szerszeni sie boje panicznie...a os nie lubie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dorobota napisał:

U nas obecnie pada deszcz i wieje wiatr . Chłodno się zrobiło . Za to potem normalnie po 30-ści będzie .

Jak mi ktoś powie że nie widzi ocieplenia klomatu to go śmiechem zabiję. 

Jak byłam dzieckiem to było tyle śniegu zimą że trzeba było się przez zaspy przedzierać a nad Bałtyk się nie jeździło bo zimno i leje. 

I komu to przeszkadzało ? 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Ale Ci zazdroszczę.Może i u mnie coś skapnie,oby :) 

Joy..stick ....życzę Ci tego z całego serca ....i wszystkim pragnącym deszczu , lekkiego ochłodzenia  też ......W mieszkaniu ciemnica ...światło zapaliłam ....nie będę oszczędzać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja jednak wolę czasem coś poczytać. Forum to nie czat ( co często ostatnio ma.miejsce ) i zdaży się inny temat. 

Oczywiście wolałabym przyjemniejsze tematy. Już wolę głodną kolację lub polowanie na naćpanego szerszenia. :haha:

mariolanto to byla osa po anabolach hi hi hi ...taka wyrosnieta

oznak zycia nie daje wiec szansa ze poleglbyl tez owad jakis tam

uwagi...podpusjemsieobiemarecami:dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wiesz...ja probowalam bo zanim w szkklane go zapakowalam walilam czym popadnie ..

o ile mam umiarkowane obawy przed pszczolami o tyel szerszeni sie boje panicznie...a os nie lubie

U mnie gdzieś w pobliżu założyły gniazdo :( .Jeszcze nie wiem gdzie ale jestem na tropie:haha:Prawie co wieczór mam polowanie.Jak widzę mojego psa pędzącego "w locie" do łazienki to już wiem,że jakiś wleciał .Koniecznie musimy wytropić gniazdo,bo "strach się bać" :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .......

Pada ...aż nie wierzę , ale pada ...i z daleka pogrzmiewa ....ufffff....

Nie mogłam dospać do chociaż 7 godziny ...strasznie duszno było ....Teraz okna pootwierane na przestrzał ....lekuchny wietrzyk mnie smaga ...jest cudnie .....W moim łóżku śpi facet a ja sobie klikam ....Niech się wyśpi ...po tańcach weselnych ....Zgarnęłam go późnym wieczorem ....dziś będzie odebrany po południu , żeby dalej , na poprawinach szaleć a przed poprawinami podjedzie mój syn i zabierze go do siebie , żeby poszalał z kuzynostwem ....w podobnych latach ....przecież nie  będzie siedział ze starą babką w chałupie ......o jeżuńku najeżony ...jak ślicznie ...delikatnie mnie wiaterek smaga ....zatem

Miłej , spokojnej z powiewem wiaterku ....tudzież wilgotnego nieba niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

 

:kopara:

toz to seks w najczystszej postaci i to w niedzielny poranek:dobrze:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

bo się pogubiłam już :( 

Nie dziwię się , że pogubiona jesteś , bo my - opiekunki /opiekunowie to takie fruwające motylki jesteśmy ...jak ten od Meryjki ....tylko jeśli o mnie biega to z tym usychaniem po fruwaniu to już nie bardzo ....Fruwam se fruwam i zamiast podsychać .....to qwa kształty me coraz pełniejsze !:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak mi ktoś powie że nie widzi ocieplenia klomatu to go śmiechem zabiję. 

Jak byłam dzieckiem to było tyle śniegu zimą że trzeba było się przez zaspy przedzierać a nad Bałtyk się nie jeździło bo zimno i leje. 

I komu to przeszkadzało ? 

Ten zimny Bałtyk to mnie przeszkadzał...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, INEZ napisał:

Widzę,że wadę jednak jedną ma za wysoko postawił sobie poprzeczkę i na dodatek ma oczekuje  tego  samego od innych .Wiem coś o tym :haha:trochę to utrudnia życie ;)

no niestety a wiesz jak trudno takiemu dogodzic??w sensie sprostac jego wymaganiom? tu na zleceniu....?

mial pecha ze cos nie cos wiem w temacie wiec mi jest latwiej ale widze kobiete (bo niestety ale slowo dziewcze ni..chu..ja nie pasuje do niej)..i czuje stres jaki ma  na razie w stosunku  do mnie a bedzie miala jeszcze wiekszy jak toranaga wroci do domu..nie dlatego ze bedzie opier.../.zwracal uwage ale dlatego ze bedzie od niej wymagal...mysle ze sie zepna w pewnej chwili 

mam podobnie ..i wiem ze trudni sie porozumiec czasami...inezko ale nie my jedyni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...