Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :).Miłego, udanego dnia Wszystkim życzę :)

@lucyna.beata jak przeczytałam kilka wpisów to się przestraszyłam,że znów ja coś nabroiłam wczoraj ale nie przypominam sobie żebym o dziedziczeniu coś wspomniałam :$

Dziękuję za kawę  jak zwykle pyszna i ładnie podana dzisiaj udało i się dłużej pospać ale to chyba dla tego ,że wczoraj dłużej okupowałam taras :haha:

@Mirelka1965 zapomniałam zapytać czy chociaż stół był ładnie zastawiony ? bo ,że nie suto to już wiem :szydera:

Pytanie do Wszystkich czy ktoś ma namiary na portal randkowy dla duńczyków bo chciałabym takiego drugiego jak szogun znależć:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :).Miłego, udanego dnia Wszystkim życzę :)

@lucyna.beata jak przeczytałam kilka wpisów to się przestraszyłam,że znów ja coś nabroiłam wczoraj ale nie przypominam sobie żebym o dziedziczeniu coś wspomniałam :$

Dziękuję za kawę  jak zwykle pyszna i ładnie podana dzisiaj udało i się dłużej pospać ale to chyba dla tego ,że wczoraj dłużej okupowałam taras :haha:

@Mirelka1965 zapomniałam zapytać czy chociaż stół był ładnie zastawiony ? bo ,że nie suto to już wiem :szydera:

Pytanie do Wszystkich czy ktoś ma namiary na portal randkowy dla duńczyków bo chciałabym takiego drugiego jak szogun znależć:)

a czym toranaga cie ujal moja droga ze chcialabym drugiego takiego spotkac??:haha:

notariusz chyba raczej dlatego, zeby potwierdzic albo jasnosc umyslu pdp albo dac pelnomocnictwa bliskim na wypadek gdyby lezacy nie byl w stanie powiedziec ze nie chce

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Afryka napisał:

Z Twoich wpisów wynika,że masz Pdp w stanie wegetatywnym i chyba jak dobrze zrozumiałam,tak jest już od sześciu lat .Poza   tym,że podziwiam,że dajesz radę,a nawet Cię "kręci "taka praca, to zaczęłam się zastanawiać czy chciałabym tak " żyć" ...i chyba nie ... oświadczenie woli ,o nie podtrzymywaniu takiego "życia" ,czy.obowiązuję u nas w kraju? 

Pierwszego dnia zostałam poinformowana że podopieczna złożyła oświadczenie woli i wiem nawet gdzie się znajduje.

Pierwsze takie miejsce....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a czym toranaga cie ujal moja droga ze chcialabym drugiego takiego spotkac??:haha:

notariusz chyba raczej dlatego, zeby potwierdzic albo jasnosc umyslu pdp albo dac pelnomocnictwa bliskim na wypadek gdyby lezacy nie byl w stanie powiedziec ze nie chce

Ty mnie pytasz czym mnie ujął ???? Inny to pewnie dawno zwiał by do tej swojej Danii a żonę oddał do jakiejś placówki opiekuńczej .Uważam ,że jest dobrym człowiekiem :oops:tylko nie bij :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

siema lachon jaki ci tam??

walczylam do 2giej z szerszeniem qwa mac...wpadl wczoraj jeden taki zboj siadl na firance...buczal buczal bucza...kolo 1ej sprawdzalam czy aby babka dycha jeszcze i znow slysze bubububu...widze to os ale po anabolach.:szydera:.wiec szklanka w dlon i zlapalam chwasta...przykrylam nie dlonia lecz packa ma muchy...w kochni nasaczylam reczniki woda...mysle ..sie utopi...wchodze do kuchni zajb..na mulem jeszcze ze by kawe zrobic sobie i widze ze dycha...zeszszzzz ty mysle sobie...zalalm robala woda z kwaskiem cytrynowy z stezeniu 50%...mam takowy specyfik w plynie zakupiony przez toranage..

mylse z tym razem sie podda...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Pierwszego dnia zostałam poinformowana że podopieczna złożyła oświadczenie woli i wiem nawet gdzie się znajduje.

Pierwsze takie miejsce....

bo ichnim i nie tylko ichnim wymogiem jest posiadanie takowego w miejscy przebywania pdp szpital, dom, dom opieki

i opiekun musi wiedziec gdzie papier takowy sie znajduje...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i się dziś ochłodziło o poranku, termometr wskazuje 15 stopni, ma w dzień być 23. Bynajmniej na północy.

:cześć2:Witam zacne grono w niedzielny poranek i życzę wszystkim miłego dnia i dobrej wyżerki w czasie obiadu ze swoimi podopiecznymi:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama się zastanawiam od jakiegoś czasu czy nie złożyć takiego oświadczenia o rezygnacji z przywracania mnie do życia na siłę .Dowiedziałam się zupełnie przypadkowo ,że takie coś jest w Polsce możliwe chyba przy okazji dyskusji ze znajomymi o przekazywaniu organów do przeszczepów

Proponuję jednak zmienić temat bo trochę nie swojo zaczynam czuć :|

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Ty mnie pytasz czym mnie ujął ???? Inny to pewnie dawno zwiał by do tej swojej Danii a żonę oddał do jakiejś placówki opiekuńczej .Uważam ,że jest dobrym człowiekiem :oops:tylko nie bij :haha:

wiesz co..on to facet niedzisiejszy...slowo dane..i koniec..

jezeli umawia sie na godzine to jest o tej godzinie....to tylko jeden z przykladow...

skoro on stara sie dobrze i rzetelenie to oczekuje ze inni beda dokladnie tak samo mysleli pracowali itd...

taki troche inny swiat..stosownie do sytuacji odpowiednie obuwie, spodnie, koszula itd...bez wzgledu na pogode...

w szwajcarii ma pogrzeb zabiera garnitur biala koszule krawat...leci na jeden dzien w czasie swojego urlopu...ale nie wyobraza sobie byc w takim miejscu ubranym oowszem na ciemno ale...na luzie...

zgadzam sie z w takim stanie w jakim jego zona sie znaduje...oddaliby ja do domu opieki...maksymalnie miesiac...i po klopocie...on walczyl o przlieczenia odpowiedniego zywienia itd...ma dwa potezne segregatory o jej zywieniu, nawadnianiu...w ciagu tych ustabilowal ja SAM na tyle ze nie kilkunastu atakow padaczki w ciagu dnia....albo spastyk...jest stablina...

na zasadzie...mysmy zone uratowali...wiez ja pan do domu i sam sobie radz...i sobie poradzil...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Sama się zastanawiam od jakiegoś czasu czy nie złożyć takiego oświadczenia o rezygnacji z przywracania mnie do życia na siłę .Dowiedziałam się zupełnie przypadkowo ,że takie coś jest w Polsce możliwe chyba przy okazji dyskusji ze znajomymi o przekazywaniu organów do przeszczepów

Proponuję jednak zmienić temat bo trochę nie swojo zaczynam czuć :|

zgadzam sie z tym jak najbardziej ani to mile ani tworcze...co najwyzje wiemy wiecej ni c poprzednio

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .......

Pada ...aż nie wierzę , ale pada ...i z daleka pogrzmiewa ....ufffff....

Nie mogłam dospać do chociaż 7 godziny ...strasznie duszno było ....Teraz okna pootwierane na przestrzał ....lekuchny wietrzyk mnie smaga ...jest cudnie .....W moim łóżku śpi facet a ja sobie klikam ....Niech się wyśpi ...po tańcach weselnych ....Zgarnęłam go późnym wieczorem ....dziś będzie odebrany po południu , żeby dalej , na poprawinach szaleć a przed poprawinami podjedzie mój syn i zabierze go do siebie , żeby poszalał z kuzynostwem ....w podobnych latach ....przecież nie  będzie siedział ze starą babką w chałupie ......o jeżuńku najeżony ...jak ślicznie ...delikatnie mnie wiaterek smaga ....zatem

Miłej , spokojnej z powiewem wiaterku ....tudzież wilgotnego nieba niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Baśka powtarzająca się dziwnie zabrzmiały te wilgotne życzenia w kontekście faceta w Twoim łóżku.:szydera:

Może i dziwnie ....ale burza , burza nadchodzi ....wieje i lekko pada ...i tylko to się liczy w tej chwili ....Co będzie później to na razie nie myślę , bo temperatura przewidywana jest na 30 stopni ....Ważne , że chociaż trochę skropi pożółkłe trawniki ...oj ...błysnęło ...iiiiiii....pierdutttt ...i to nie za daleko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - ani słowa o remoncie ani o braku kasy . Jest fajnie, wczoraj padał obfity deszcz, dzisiaj świeże powietrze i lekki chłód . Zrobię jeszcze pranie i zacznę się pakować .Wrócę do  "ELDORADO"  przecież muszę skończyć to co zaczęłam. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

wiesz co..on to facet niedzisiejszy...slowo dane..i koniec..

jezeli umawia sie na godzine to jest o tej godzinie....to tylko jeden z przykladow...

skoro on stara sie dobrze i rzetelenie to oczekuje ze inni beda dokladnie tak samo mysleli pracowali itd...

taki troche inny swiat..stosownie do sytuacji odpowiednie obuwie, spodnie, koszula itd...bez wzgledu na pogode...

w szwajcarii ma pogrzeb zabiera garnitur biala koszule krawat...leci na jeden dzien w czasie swojego urlopu...ale nie wyobraza sobie byc w takim miejscu ubranym oowszem na ciemno ale...na luzie...

zgadzam sie z w takim stanie w jakim jego zona sie znaduje...oddaliby ja do domu opieki...maksymalnie miesiac...i po klopocie...on walczyl o przlieczenia odpowiedniego zywienia itd...ma dwa potezne segregatory o jej zywieniu, nawadnianiu...w ciagu tych ustabilowal ja SAM na tyle ze nie kilkunastu atakow padaczki w ciagu dnia....albo spastyk...jest stablina...

na zasadzie...mysmy zone uratowali...wiez ja pan do domu i sam sobie radz...i sobie poradzil...

 

Widzę,że wadę jednak jedną ma za wysoko postawił sobie poprzeczkę i na dodatek ma oczekuje  tego  samego od innych .Wiem coś o tym :haha:trochę to utrudnia życie ;)

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - ani słowa o remoncie ani o braku kasy . Jest fajnie, wczoraj padał obfity deszcz, dzisiaj świeże powietrze i lekki chłód . Zrobię jeszcze pranie i zacznę się pakować .Wrócę do  "ELDORADO"  przecież muszę skończyć to co zaczęłam. 

Nie tam , żebym chciała kogoś wk..denerwować , aleee...szykuję się do remontu ...pomaluśku ...Na pociechę : kasy wystarczy mi na zakup materiałów i urządzeń wszelakich , ale na zapłatę dla wykonawcy niestety będę musiała we wrześniu zarobić ...dorobić jeszcze , bo tej mi zabraknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...