Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Afryka napisał:

Aaa, ...rosyjska bania,sauna fińska ...to też w gratisie ,24/h ...a skapnąć ,to mi nic nie skapnie, bo Paź Królowej ma " Metresę kurews...tfu królewską" na utrzymaniu :d i generalnie nie odbiega od standardów czyli szparowny . Wczoraj natenczas ,był się udał do magazynów królewskich,pt.Aldi i zakupiłby dla wybranki... jego łóżka,caluśką torbę damskich niewymownych, tudzież BH oraz kosmetyków marki Lacura.Lacura....No ,jaka metresa ,takie dary ,albo jakie czasy,taka nałożnica.:szydera:

No jak to? Opiekunka sypia z PDP czy o co to chodzi? :d No z lekka mnie zatkało. I to za paczkę majtek z Aldika??? Świat się kończy :( 

Dzień dobry się z PAństwem Opiekuństwem :serce:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Afryka napisał:

A jednak Ci upał przegrzał styki :szydera: Zapytam nieśmiało : po...rąbało Cię !? :grzmotnąć:O.oToż to dla "Zmienniczki ,która sypia z rodziną " i nadciąga już za tydzień z powrotem...też prawie z całą swoją rodziną .

:szok:Co???? z całą rodziną ???:szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Dodzisława napisał:

No jak to? Opiekunka sypia z PDP czy o co to chodzi? :d No z lekka mnie zatkało. I to za paczkę majtek z Aldika??? Świat się kończy :( 

Dzień dobry się z PAństwem Opiekuństwem :serce:

Z synusiem Pdp ... chodzi w tej samej wadze ,co mamusia .:szydera:...i nie za paczkę , nie za paczkę ....cała torba tych "luksósów" zakupiona,taka z Ikei.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

Z synusiem Pdp ... chodzi w tej samej wadze ,co mamusia .:szydera:...i nie za paczkę , nie za paczkę ....cała torba tych "luksósów" zakupiona,taka z Ikei.:szydera:

Angebot pewnie był, bo u mnie własnie w Aldi jest. Majtki, biustenhaltery , majtki wyszczuplające, oraz podkoszulki i majtki. Takie przaśne. No ja bym tego nawet patykiem nie tknęła, a co dopiero ubrać. A ileż Paź Krolowej ma lat, oraz nałożnica jego ? :d 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Angebot pewnie był, bo u mnie własnie w Aldi jest. Majtki, biustenhaltery , majtki wyszczuplające, oraz podkoszulki i majtki. Takie przaśne. No ja bym tego nawet patykiem nie tknęła, a co dopiero ubrać. A ileż Paź Krolowej ma lat, oraz nałożnica jego ? :d 

Ona 38 wiosenek sobie liczy, on 51 .:d...i też bym patykiem nie tknęła.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Afryka napisał:

I żeby była całkowita jasność ,moja bez demencji , kompletnie nie absorbująca ,związana emocjonalnie ze  swoim wózkiem,okupująca miejsce na tarasie od 8.30 do 13 ...potem 3 godziny w łóżku ,( moja pauza) potem powrót na strategiczną pozycję , dwie partyjki kości ...ten hazard ją kiedyś wykończy :haha:i parę minut po 19 do "łoża boleści" z powrotem  i tak ,qwa dzień za dniem leci....jak kapiąca woda z kranu :mur:...

To masz fajniejszy raj...:haha: Ta moja to ma szwendacza i nie śpi...ni w dzień, ni w nocy...>:( Pauzę to muszę z gardła Litwince wyszarpywać i to nie po obiedzie, a jak jej pasuje...:przekleństwa: A jeszcze rodzinka pętająca się pod nogami...:grzmotnąć: I babka ma dzisiaj cukier prawie 500, więc szwendacz doppel...:sos:  To miejsce, to jedna wielka porażka, chociaż stresu nie mam....Irytuje mnie ta degrengolada, ten nieustawiony i nieunormowany dzień...:donos: Ale godzina 20-ta to dla mnie jest to godzina święta...spadam i choćby wiało i grzmiało, to mnie nie ma...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Angebot pewnie był, bo u mnie własnie w Aldi jest. Majtki, biustenhaltery , majtki wyszczuplające, oraz podkoszulki i majtki. Takie przaśne. No ja bym tego nawet patykiem nie tknęła, a co dopiero ubrać. A ileż Paź Krolowej ma lat, oraz nałożnica jego ? :d 

Ja bym tknęła....do ogniska wrzucając...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...