Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mirelka1965 te okularki i tego wypasionego lapka masz zaj......go :oklaski::haha:

:cześć2:hejka Opiekunki przemiłe. Życzę Wam cudownego dnia:) Wypiję kawę i jadę do rybaka po świeże rybki na obiad.

Termometr wskazuje teraz 18 stopni, a w dzień ma być 27. Planowałem dziś kąpiel w morzu , ale po przeczytaniu tego artykułu aż mi się odechciało. W Szlezwiku jest tak samo. A niedawno pisałem o swoich obserwacjach. Skorzystam więc z basenu. 

Raz jeszcze miłego dnia życzę Wam wszystkim :cześć:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/niemcy-plaga-meduz-w-baltyku-prawie-100-osob-poparzonych/8eqsgd3

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

no milego milego

zjadlam sniadanie ide na swieze powietrze kto sie wlaczy??

stawiam...sie znaczy,,,czestuje:haha:

i kawe bede robic jeszcze jedna bo tamta mne nie obudzila

ktos chetny???

No to posiedżmy sobie razem bo ja już od godziny na tarasie siedzę ,piję kawę i wdycham chłodne powietrze na zapas :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Najstarsi górale warszawscy nie pamiętają takich upałów.....uffff.....do końca tygodnia ma być taka patelnia....moi dziś jadą na Woodstock......powariowali  :d

Miłego dnia i troche chłodu.....:cmok:

A ja myślałam, że tylko moi są tacy porąbani z tym Woodstock'iem...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Leniwe i słoneczne Dzien Dobry. Nie będę marudzić ale upały juz dają w kość.     Ja juz poproszę o znane pory roku ..marzy mi sie zima i śnieg i ..Zakopane.Pozdowionka:d

Nie zgadzam się na inne pory roku...>:( Lato trwa krótko, szybko zleci....a te inne trwają....i trwają...i trwają...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

Leniwe i słoneczne Dzien Dobry. Nie będę marudzić ale upały juz dają w kość.     Ja juz poproszę o znane pory roku ..marzy mi sie zima i śnieg i ..Zakopane.Pozdowionka:d

I jeszcze do tego miłość w tym Zakopanem pewnie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Nie ma , nie ma wody na pustyni ,a wielbłądy  nie chcą dalej iść.Czołgać się już dłużej nie mam siły,o jak bardzo, bardzo chce się ....spać..

Witam Milusińskich :cześć2:

Zero deszczu, prawie zero spania ...jadę na oparach cierpliwości .:papieros:

Dobrego dnia .

Nie marudź.

Koleżanka wiele lat mieszkała w Sedonie, prawie na pustyni. Upały 40-50 stopni. Mówiła że upały nie dokuczają tak strasznie bo jest sucho. Więc jak już mają być upały to lepiej bez deszczu....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...