Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, lucyna.beata napisał:

zrobilam i prosze bardzo....jestem czekam na poranne kogutki..komu komu?

images.jpg.dbbd072c00d11cc422da869815c92279.jpg jakby vo stoi i czeka..ja ide sie zrobic na bostwo:haha:781110020_images(1).jpg.c4d47f3c30f53b5200fc738c4c6a79eb.jpgzmienilam okluary bo te mi jakos bardzej pasowaly

mysle ze jeste gotowa:szydera:

:cześć:Dzień dobry już pije z Tobą .Dziękuję:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

:cześć:Dzień dobry już pije z Tobą .Dziękuję:)

inezko odliczam...nie da sie przyspieszyc??

dzisiaj niby sroda ale widze po szogunie ze myslami jest daleko...wczoraj otrzymal telefon o smierci przyjaciela ...czeka do dodatkowy lot na pogrzeb do szwajcarii..i powrot na urlop do londyniu....nie bedzie to udany wypoczynek....obstawiam ze dzisiejszy dzien spedzi na rozmyslaniach i zalatwianiu przelotow...dobrze z nie bede gotowac, co najwyzej  pomoge mu przy zonie ...

przepakuje walizki sprzatne troche swoj pokoj na przyjazd zmiany  ktorej nadal nic nie wiem...byc moze jeszcze sie zastanawia czy aby chce tu przyjechac??

bedzie nieciekawie jezlei sie rozmysli..wiiesz ze tak bywa...dwa dni przed przyjazdem potrafia ludzie odmowic...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się i ja...:cześć3:  Rankiem mam czas na swobodne siorbanko, na czytanko, na klepanko...:dobrze: Dzień na tej stelli nie jest zbyt pracowity, tylko pochłaniający czas i nie bardzo idzie mi pisanie, chociaż was czytam ile się da...:tak2: Napiszę lada chwila jak tu jest, a teraz tylko się przywitam...1871040894_dziedobrysiemankoroda.jpg.0ee9aaacd9cb929233bc99a120e04b08.jpg Miłego dzioneczka kochani wszystkim życzę....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję się i ja...:cześć3:  Rankiem mam czas na swobodne siorbanko, na czytanko, na klepanko...:dobrze: Dzień na tej stelli nie jest zbyt pracowity, tylko pochłaniający czas i nie bardzo idzie mi pisanie, chociaż was czytam ile się da...:tak2: Napiszę lada chwila jak tu jest, a teraz tylko się przywitam...1871040894_dziedobrysiemankoroda.jpg.0ee9aaacd9cb929233bc99a120e04b08.jpg Miłego dzioneczka kochani wszystkim życzę....:oklaski:

o...zyje!!!!:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

zrobilam i prosze bardzo....jestem czekam na poranne kogutki..komu komu?

images.jpg.dbbd072c00d11cc422da869815c92279.jpg jakby vo stoi i czeka..ja ide sie zrobic na bostwo:haha:781110020_images(1).jpg.c4d47f3c30f53b5200fc738c4c6a79eb.jpgzmienilam okluary bo te mi jakos bardzej pasowaly

mysle ze jeste gotowa:szydera:

Bobrze jakie laski czerwonouste.Palce lizać.Tzn usta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Czytam ,że pada .U mnie też.Żeby z tego nie zrobiła się sauna ,bo wtedy zdechnąć idzie.Ochłody życzę wam kochani.

U mnie po dziesięciu kroplach, które spadły o 6-tej rano, jest sauna...>:( A zapowiadają na kolejny miesiąc upały...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

U mnie po dziesięciu kroplach, które spadły o 6-tej rano, jest sauna...>:( A zapowiadają na kolejny miesiąc upały...>:(

Ja tam wierzę Amerykańcom. Od następnego tygodnia upały odpuszczą i będzie normalne 25 stopni. :hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie po dziesięciu kroplach, które spadły o 6-tej rano, jest sauna...>:( A zapowiadają na kolejny miesiąc upały...>:(

Nie godziłam się na pracę w takich warunkach.Saunnowych i tropikalnych.Ponoć w De.pracuję.:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Mimo przyjemnego chłodu w sypialni (21 stopni) nie wyspałam się.

Zasnąć dłuuuugo nie mogłam, aż przed 3 w desperacji tabletkę wzięłam. Nie wiem, czy to ona pomogła, czy w końcu zmęczenie, ostatni zerk na zegarek był o 3:38 i potem dopiero budzik.

Kawy!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .......

Nie ma sprawiedliwości ....u mnie teraz 14 stopni :(...Na szczęście nie pada i słońce po oczach daje , ale wszystko jest jeszcze  możliwe ....miejscowy czas to dopiero 7.18 ......Dziś ostatni dzień mojego pobytu tutaj ...jutro o 4-tej wyjazd na lotnisku w Liverpool i około południa powinnam być już u siebie w domu ....Plany na dzisiaj mamy napięte ...o zwiedzanie biega ...ale wszystko możliwe , że zakończą się te plany tylko na shoppingu ....dobre i to ...chociaż kosztowne :haha:...Poczekamy ...obadamy ....coś tam się zrobi ...gdzieś pójdzie ..

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko chciałabym napisać do @Moderator,żeby całkowicie wyczyścił wątek Szukam znajomych i żebyśmy wpisywali tam tylko konkretne informacje czyli jeżeli ktoś czuje się samotny i chciałby nawiązać kontakt z innymi osobami to ,żeby wpisał tylko nazwę miejscowości ,kod pocztowy i termin w którym tam będzie bez zbędnych komentarzy  .Wątek jest zaśmiecony i nie aktualny trudno się w nim czegoś konkretnego doszukać .Przyznają się ja też trochę go zaśmieciłam :oops: .Co Wy na to ?

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...