Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem...średnio wyspana...ale już się dobudzam kawusią...:haha: Przyjemnie, rześko na zewnątrz...sprawdziłam organoleptycznie przy szlugasku...:haha:Zatem image.png.e73e5657b8a0b05a8c7e7b6629a66543.png Miłego dzioneczka kochani...:oklaski:

Boziuuu jaka cudna sowa!!!

Sowy som piekne.

Ja po przebudzeniu, tez mam takie oczki,

Juz wieczorem przygotowuje wszystko do porannej kawy, i z zamknietymi oczami czlapie do kuchni.

Jak automat robie kawe i ide na taras.

Potrzebuje pol godziny, by zwoje zaczely pracowac ,a oczy otworzyly sie.

Raz tylko PDP zawolala mnie kiedy uslyszala,ze nie spie, 

kiedy zobaczyla mnie jak wygladam i belkocze

,przerazila sie,

Juz mnie nie wola o swicie, grzecznie spi dalej.:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Nie moglam sie przebic przez te bildy,,:szydera:

Iiiiiii....ja tam codziennie z rańca ( szczególnie ) przebijam się przez nie . Do wprawy doszłam ...tylko linie papilarne mam na glanc zdarte ...Na włamy mogę chodzić ...śladów nie zostawię :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, sayonara 52 napisał:

Boziuuu jaka cudna sowa!!!

Sowy som piekne.

Ja po przebudzeniu, tez mam takie oczki,

Juz wieczorem przygotowuje wszystko do porannej kawy, i z zamknietymi oczami czlapie do kuchni.

Jak automat robie kawe i ide na taras.

Potrzebuje pol godziny, by zwoje zaczely pracowac ,a oczy otworzyly sie.

Raz tylko PDP zawolala mnie kiedy uslyszala,ze nie spie, 

kiedy zobaczyla mnie jak wygladam i belkocze

,przerazila sie,

Juz mnie nie wola o swicie, grzecznie spi dalej.:tak:

Sowy są piękne...i mądre...nawet jak mają zapuchnięte oczka o poranku...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Wstaje nowy,piękny dzień i będę się przy tym upierała. :szydera:

 

@sayonara 52 też mam taką walizkę. Na przyszłość stawiaj ją nie na kółkach a na boczku to będzie szansa że sama sobie boczków nie obijesz. :haha:Mam już własną technikę wnoszenia tego grzmota ( kupiłam największą jaka była ) po schodach a mieszkam wysoko. Stawiam grzmota na boczku i podnosząc troszkę na rączkach opieram na kolanach i tak po jednym schodku i do góry. Szanuję swój kręgosłup bo jeszcze się przyda. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dibry Opiekunkowo :-)

Mala ksiezniczka,wnuczka mojej nowej pdp-nej zaprosila mnie wczoraj  na swoje urodziny. Chyba 7-me.

Nie chce mi sie isc ,wole sama  w domu posiedziec,zaczac sie pakowac itp...

Nie wiem za bardzo jak mozna sie wykrecic z imprezki takiej malej dziewczynki.

Musze to przemyslec.

Slonecznego dnia zycze i zadnych zmartwien  w pracy :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Heloł  everybody :d

Czy te upalý się kiedyś skończą ? Wczoraj dopiero po kolacji wyszlysmy z babką z domu.....dziś będzie powtórka z rozrywki.....:d

Miłego dnia.

Jak jest gorąco to spacerujemy rano zanim się nie zrobi wściekle gorąco. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, awe59 napisał:

Moja zje śniadanie i dalej idzie w kimę....I śpi albo zalega w łóżku do obiadu....później nabiera rozpędu....:szydera:

To dokładnie jak moja :d Właśnie idę ją obudzić na śniadanie , po którym dalej będzie sobie kimać ale przed telewizorem :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mile ludki. Moje wczasy nad morzem sie psuja. O 4.30 ptaczyska tak darly dzioby, ze mnie obudzily, a teraz nalalam sobie wody do wanny i niebieskiego plynu do kapieli, zeby chociaz poudawac, ze sie kapie, a tu fachowcy przybyli, mlot udarowy rabota, a ja nawet spokojnie muzyczki posluchac nie moge.

Ide na fajke. Milego dnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z polskiej ziemi,po upałach w końcu chłodniej ,wyszłam teraz pranie wieszać do ogrodu i było mi zimno w szortach i krótkim rękawku,wole już to jak gorąc i duchotę . Wszystkim życzę spokojnej dobrej środy :) 

image.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...