Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi markerami to jest jeden podstawowy problem. Nie aktualizują się więc sporo jest nieaktualnych. Kiedyś sama się w De oznaczyłam i zdążyłam wrócić i znów wyjechać w nowe miejsce a na mapie opiekunów byłam zaznaczona na starym miejscu. Szkoda zachodu....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Z tymi markerami to jest jeden podstawowy problem. Nie aktualizują się więc sporo jest nieaktualnych. Kiedyś sama się w De oznaczyłam i zdążyłam wrócić i znów wyjechać w nowe miejsce a na mapie opiekunów byłam zaznaczona na starym miejscu. Szkoda zachodu....

 

a czy nie można by,np. co 2 miesiące czyścić całej mapy ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako wczoraj rzeklam ...wstalam siorbie kawe i czekam az sie wiecej kawy zrobi dla forumkowiczow...

swiergot glosny az okna zamknelam ...powietrze narazie jak to mowia frsch...czyli swiezo a nie duszno...jest ok..

 

5a72db2940e6f.jpeg

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

jako wczoraj rzeklam ...wstalam siorbie kawe i czekam az sie wiecej kawy zrobi dla forumkowiczow...

swiergot glosny az okna zamknelam ...powietrze narazie jak to mowia frsch...czyli swiezo a nie duszno...jest ok..

 

5a72db2940e6f.jpeg

Dzień dobry   smaczna kawuska:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry z domku.

Dzis napiete terminy, trzeba doprowadzic sie do stanu uzywalnosci.

Jutro nareszcie wizyta w klinice okulistycznej.

Bede chciala jednak przelozyc operacje powiek na jesien.

Obawiam sie, ze wyjazd nad morze, slonce, to nie jest to ,co powieki potrzebuja po operacji.

Moj wyjazd z De zaczal sie niestety pechowo.

Kupilam nowa wielka walizke z 4 kolkami.

Na stacji kolejowej  lotnisko w Dusseldorfie, wlazlam na tasme ,ktora byla zamiasta ruchomych schodow.

No i walizka zaczela mnie ciagnac w dol.W drugiej rece mialam kabinowke.

Duza waliza wywalila sie, razem ze mna, i mimo ze tasma jechala do gory, ja z waliza osuwalam sie w dol.

Zamiast puscic ta cholerna ,,szafe,, na kolkach ,ja kurczowo trzymalam sie.jej

Widok musial byc niezly.

dobrzy ludzie zatrzymali tasmociag, i pomogli wyzbierac sie.

Z kolana lala sie krew, spodnie (swietny gatunek!;)) pozostaly cale.

 

Dopiero nastepnego dnia odczulam skutki upadku.

Bark, lokiec ,przepiekny siny kolor uda.

O kolanie nie wspomne.

znienawidzilam moja nowa,piekna walizke.

Niestety nie mozna zablokowac kolek, a ja nieswiadoma wlazlam na tasme, zamiast szukac windy.

Teraz od dwoch dni cos mi sie robi w oku, moze to tzw gradowka?

Pod gorna powieka,w polowie oka jest kulka, mam uczucie ,ze w zrenice kluje mnie ciern.

 

Po zapuszczeniu kropli piecze jak diabli.

Ciesze sie,ze juz jutro zobaczy to oko fachowiec

 

ale juz w sobote jade z siostra na kilka dni do Bialegostoku.

wynajelysmy apartament z tarasem (!) gdzie bede mogla do woli palic, siostra rzucila palenie 20 lat temu i..

zachorowala na astme:oxd

Milego dnia bez stresu pracujacym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...