Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Heidi napisał:

Czołem  dzieciaki :cześć3:. Melduję się na forumowym pokładzie. Rety !!!!Mam 174 strony do przeczytaniaO.o. Szybciej dolecę na Marsa nim zdążę  ogarnąć tematy tu poruszone .Klepiecie jak po maryśce. Może jakaś pauza?  Co?  Już całkiem za niedługo  wpadnę na urlop do De:oklaski:. W domu chcą mnie zaorać. Do przeczytania.  Prawdopodobnie tym razem będzie to urlipiwy raj w  Dusseldorf. Mamy tam kogoś  na zleceniu pi 13-tym sierpnia ?

staram sie maks 10stron miec do oczytania ale..spuscic ich z oka to naklepia...setki

no to masz co robic

poki co...nie daj sie zaorac...szkoda byloby

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoping zaliczony.Pyjama wersja tropikalna zakupiona,klapki z wyściółką skórzaną wersja po domu zakupione,krótkie spodenki na rower( tak napisane,ale gdzie tu na rower) zakupione,bluzka z Tchibo w szafirowym kolorze zakupiona, bermudy zieloniaste zakupione + arbuz 1,5 euro za sztukę.Dobry syn zaprzyjażnionej Polki ulitował się i zawiózł do sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Całusa mu prześlij chociaż wirtualnego myślę ,że to zastąpi słowa .

wiesz...mysle ze napije sie z nim wirtualnej zimnej wodki..i potrzymam za ramie...

i mysle ze maras wie...ze mnie osobiscie bardzo to ruszylo...

kiedy pracowalam z kims kto najpierw przezywal skok  syna na glowe latem nad jeziorem....i calkowity paraliz- 22 lata ...a pol roku...pochowal corke - nie miala szans na przeszczep nerki. - 24 lata ...on przezyl swoje dzieci o..3 lata...

nie chce tego nawet komentowac...bo tyle slow sie cisnie na usta ze nie starczyloby strony na forum...

po porostu jestem...i nie jest z tym sam...to wielka odwaga o tym napisac z tym miejscu..to jednak swiat wirtualny...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wiesz...mysle ze napije sie z nim wirtualnej zimnej wodki..i potrzymam za ramie...

i mysle ze maras wie...ze mnie osobiscie bardzo to ruszylo...

kiedy pracowalam z kims kto najpierw przezywal skok  syna na glowe latem nad jeziorem....i calkowity paraliz- 22 lata ...a pol roku...pochowal corke - nie miala szans na przeszczep nerki. - 24 lata ...on przezyl swoje dzieci o..3 lata...

nie chce tego nawet komentowac...bo tyle slow sie cisnie na usta ze nie starczyloby strony na forum...

po porostu jestem...i nie jest z tym sam...to wielka odwaga o tym napisac z tym miejscu..to jednak swiat wirtualny...

:dobrze: myślisz .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

staram sie maks 10stron miec do oczytania ale..spuscic ich z oka to naklepia...setki

no to masz co robic

poki co...nie daj sie zaorac...szkoda byloby

 

Jak będą tak klepać,  to na drugi raz zabieram ich do Pl ze sobą. I teraz uwaga co na nich szykuję: Zamówiłam przyczepę obornika. Spokojnie.  On sobie leżakuje  już w glebie, ale jest jeszcze przyczepa czarnoziemu do rozrzucenia.  I to jest praca tylko dla osób, które  za klepanie trzeba  wyróżnić. Głupio  rozdawać medale,  więc wyjątkowo rozdam  łopaty.  Może być? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Jak będą tak klepać,  to na drugi raz zabieram ich do Pl ze sobą. I teraz uwaga co na nich szykuję: Zamówiłam przyczepę obornika. Spokojnie.  On sobie leżakuje  już w glebie, ale jest jeszcze przyczepa czarnoziemu do rozrzucenia.  I to jest praca tylko dla osób, które  za klepanie trzeba  wyróżnić. Głupio  rozdawać medale,  więc wyjątkowo rozdam  łopaty.  Może być? 

wiesz co...ja nawet wiem kto dostanie te..najwieksza....:d

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

l1159134661_IMG-20180711-WA0001(2).jpg.3f33cda28d38c988465f289da7c017f5.jpgI przesyłam pozdrowienia z naszego pięknego kraju :d

A fotograf nawet  nie ukradł aparatu. Co za porządni ludzie jeszczd na świecie żyją.  Hm... wyglądasz prawie jak ja:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wiesz co...ja nawet wiem kto dostanie te..najwieksza....:d

 

Tylko nie ja!!!. Plissss....Mam już  bolacg kręgosłup,  ręce w odciskach/bomblach. Krzyczę z bólu  w nocy,  kiedy mam ochotę zmienić pozycję spania (sama oczywiście). Może ktoś na ochotnika? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tylko nie ja!!!. Plissss....Mam już  bolacg kręgosłup,  ręce w odciskach/bomblach. Krzyczę z bólu  w nocy,  kiedy mam ochotę zmienić pozycję spania (sama oczywiście). Może ktoś na ochotnika? 

Do pomocy przy zmianie pozycji?:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Tylko nie ja!!!. Plissss....Mam już  bolacg kręgosłup,  ręce w odciskach/bomblach. Krzyczę z bólu  w nocy,  kiedy mam ochotę zmienić pozycję spania (sama oczywiście). Może ktoś na ochotnika? 

Lasu rąk to ja tu nie widzę :szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...