Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

Dzień dobry. Ostatni dzień pracy, bo jutro przyjeżdża zmienniczka, więc dzień będzie zupełnie inny. Może nawet bardziej intensywny, ale zleci jakoś szybciej. Przynajmniej ja tak mam. Nic nie działa na mnie bardziej kojąco jak spakowana walizka w korytarzu. Miłego dnia.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

dzien doberek1796655146_pobrane(1).jpg.8418b176b7ba0810612d9070dea65179.jpg moja kawusia juz pachnie...

1131996538_images(4).jpg.99570c2940248c98a4e341f70c46e35c.jpgi mam tez wersie lzejsza  

i wersje dla poniedzialkowych despreatow

poprosze-czarna-kawe-rozmiar-poniedzialkowy.jpeg.31c2065f25c8a20f8f60478322e1fb99.jpeg

zapraszam wiec na kawe  i dymka jezeli masz chec

milego zycze

Dzień dobry opiekunkowo :love:och lucynko dziękuję za :kawa::cmok:. Coś nie mogłam wczoraj długo zasnąć :),kawa Pomoże mi odzyskać równowagę spokojnego dnia wszystkim życzę 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucyna.beata napisał:

oby na leczenie odwykowe potem grosza dali:haha:

Od razu na odwyk byście mnie chcieli posłać bo się oficjalnie przyznałam,że piwo i winko na zleceniu pije a czasami nawet szampana znaczy się podróbkę bo nie prawdziwego .W umowie mam ,że wolno mi oczywiście za przyzwoleniem rodziny i podopiecznych a jeżeli oni się zgodzili wręcz mnie zachęcają do napicia się tego czy tamtego :d to z tego korzystam oczywiście w granicach rozsądku i z umiarem  ;) Tak @1bozka jak już wstaniesz wreszcie to sobie to przeczytaj i Ty @lucyna.beata też .;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Barbara48 napisał:

 Ludzieee! Przeżyłam totalny szok dzisiaj! Na wesele przyjechał z Szwajcarii były szef mojego szwagra z żoną Afrykanką Mariją.

Od wczoraj wszyscy mnie męczyli bym z nimi porozmawiała a ja, nie. 

Nie znam niemieckiego, aby konwersować.

A dziś był placek po węgiersku i szwagier nie wiedział jak im to przetłumaczyć po angielsku. 

Więc mu powiedzialam jak to jest po niemiecku, i się zaczęło. ...

Staliśmy w 6 osób, i 3 języki byly w akcji, mój Syn i szwagier angielski, ja trochę niemiecki , Stefan angielski i niemiecki. Marija angielski i trochę niemieckiego. 

 

Kabaret. A ja ze Stefanem gadałam jak najęta, jest informatykiem w Szwajcarii.

Coś mi się chyba w główce przestawiło z tych upałów......

Bo niby skąd ja mam taki zasób słów? ????

 

A żeby było jeszcze śmieszniej to Stefan i Marija stwierdzili że mam niemiecki akcent. 

Kuźwa, dawno się tak nie uśmiałam .

Potem zamowiłam im taxi i powiedziałam kierowcy gdzie ma jechac. 

Dzien pełen wrażeń.

 

 

Zdjecia z weseliska" prosimy.:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, INEZ napisał:

Od razu na odwyk byście mnie chcieli posłać bo się oficjalnie przyznałam,że piwo i winko na zleceniu pije a czasami nawet szampana znaczy się podróbkę bo nie prawdziwego .W umowie mam ,że wolno mi oczywiście za przyzwoleniem rodziny i podopiecznych a jeżeli oni się zgodzili wręcz mnie zachęcają do napicia się tego czy tamtego :d to z tego korzystam oczywiście w granicach rozsądku i z umiarem  ;) Tak @1bozka jak już wstaniesz wreszcie to sobie to przeczytaj i Ty @lucyna.beata też .;)

inezko agnieszko...my tylko sie troszczymy o ciebie...bo jezeli zdrwie swe nadszarpniesz na tym zleceniu to co dalejO.o

a serio....skoro mozesz i masz chce...prosze ciembardzo...ja odmawiam mowiac ze w pracy jestem jezeli juz szogun czestuje mnie lampka wina d obiadu to prosze o mischung z woda..on nadyma sie mowiac ze to profanacja a ja ze albo taka wersja albo zadna...:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Martta napisał:

Dzień dobry xd. Jako jedyna cieszę się że to już poniedziałek??? Kiedyś to był mój ulubiony dzień tygodnia.

Nie jesteś jedyna...:haha: Ci, co w robocie są, to uwielbiają poniedziałki, bo to oznacza kolejny dzień mniej do odjazdu...:szydera: A ci co na urlopach, to marudzą, bo maja kaca po weekendzie...chociaż ci zarobieni i sterani życiem też czasem pomarudzą...:haha: Tu jest jak w kalejdoskopie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maras1 napisał:

złapałaś mnie:d ,ale INEZ o tym nie wie,więc mogę ją trochę pobajerzyć:d

Nie złapałam , tylko ....demencja nie do końca mnie jeszcze dopadła ;)....Ciiiiii...nikomu nie mów ....bajerę masz fajną ....a ja ...ja se w czwartek ...wczesnym rankiem pierdyknę zdjęcie na tle żółtej - podwodnej i ....będę gadała , że se kupiłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lucyna.beata napisał:

inezko agnieszko...my tylko sie troszczymy o ciebie...bo jezeli zdrwie swe nadszarpniesz na tym zleceniu to co dalejO.o

a serio....skoro mozesz i masz chce...prosze ciembardzo...ja odmawiam mowiac ze w pracy jestem jezeli juz szogun czestuje mnie lampka wina d obiadu to prosze o mischung z woda..on nadyma sie mowiac ze to profanacja a ja ze albo taka wersja albo zadna...:)

Ja też tylko lampkę i też tylko do obiadku ;).Nie mam drugiego imienia niestety chyba rodzice zapomnieli albo ksiądz zapomniał ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...