Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Już się boję czytać niektóre wątki bo mnie zemdliło od wpisów na niemieckiej oszczędności. Szok, że istnieją tacy ludzie i takie zasady "niehigieny".

Dopiero co twierdziłam że jestem spolegliwa ( czyli dupowata ) i dopasowuję się do podopiecznej i warunków ale .... no nie ! Tego to bym nie zniosła. Chyba...

Kiedy mnie dotykają osobiście niemieckie oszczędności to mnie to denerwuje ale wczorajsze wpisy na ten temat  bardzo mnie rozbawiły. Nic na to nie poradzę i z uśmiechem na ustach poszłam wczoraj spać :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MeryKy napisał:

Kiedy mnie dotykają osobiście niemieckie oszczędności to mnie to denerwuje ale wczorajsze wpisy na ten temat  bardzo mnie rozbawiły. Nic na to nie poradzę i z uśmiechem na ustach poszłam wczoraj spać :d

Wykroczenia  żadnego nie popełniłaś :d to i tłumaczyć się nie musisz ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie !

Się ochłodziło w nocy ",wyprzeciągałam" mój górny apartament i teraz kombinuję jak ten chłodek zatrzymać ,coby se nie poszedł ...w chorerę :haha:

Wszystkiego dobrego w tę siedemnastą niedzielę zwykłą,roku pańskiego 2018 .:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Już się boję czytać niektóre wątki bo mnie zemdliło od wpisów na niemieckiej oszczędności. Szok, że istnieją tacy ludzie i takie zasady "niehigieny".

Dopiero co twierdziłam że jestem spolegliwa ( czyli dupowata ) i dopasowuję się do podopiecznej i warunków ale .... no nie ! Tego to bym nie zniosła. Chyba...

firma wie o dziwnych zachowaniach,ale syn pdp twierdzi ,że wszystko robią tak samo od kilku lat, i jest ok,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Od dwóch dni paskudna pogoda .....wczoraj łeb wiatr urywał ...dzisiaj deszcz  leje jak z cebra ...Niby dla mnie to wsio rawno , bo i tak mnie coś rozbiera od wczoraj ....ma sie to zezowate szczęście ...

Miłej spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińskie !

Się ochłodziło w nocy ",wyprzeciągałam" mój górny apartament i teraz kombinuję jak ten chłodek zatrzymać ,coby se nie poszedł ...w chorerę :haha:

Wszystkiego dobrego w tę siedemnastą niedzielę zwykłą,roku pańskiego 2018 .:cześć2:

Nie wiedziałam,że Ty taka religijna jesteś :szok::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Wyobraź sobie,  że wstając o 6-tej nie zaczynam dnia od czytania wiadomości z kraju. Czy to była "beka"? Może tak, może nie. Bo kto to jest Kora Jackowska wiem. Natomiast enigmatycznie napisane przez ciebie słowo mogło oznaczać wszystko...i wyszło jak wyszło...

Wyszło tak jak napisałam . Olga Jackowska a nie Kora Jackowska. Użyłam jej scenicznego imienia . To drobiazg,  ważne  jest, że  wiemy obie o KOGO chodzi .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, lucyna.beata napisał:

pozwol ze mirelke wytlumacze...ona od wczoraj na nowym zleceniu i musi sie tam odnalezc...ja tez nie czytam jezeli nie musze wiesci z kraju bo wkurw..c sie nie chce..o chorobach nie chce bo wystarczy mi fakt, ze paliatywna mam na codzien zreszta...naprawde wiedza czasami bardzo przeszkadza cieszyc sie zyciem...

mala gafe kazdy z nas moze popelnic nieprawdaz??

 

Lucynko-Beatko, przecież nie musimy wszystkiego wiedzieć, jesteśmy oderwane od części informacji zwłaszcza tych gorących . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - odpisałam na cytowane  a teraz witam w niedzielne przedpołudnie . Dzisiaj mam dzień wolny, będę odsypiała tańce, hulanki, swawole . Było fajnie , tłok spory , wytańczyłam chyba całe wakacje . Limit wytańczyłam . Muszę jednak napisać, że Niemcy potrafią się bawić .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noooo....jeszcze . Wszystko przed Tobą ...;)

Naiwniak myśli, że ktoś z takim kierunkiem nie ma go już na uwadze :haha:Ja kurde na jego miejscu kielicha bym nie wypiła, żeby mieć oczy dookoła własnej głowy (raczej doopy) :haha:To jak się zakocha to już nie odpuści.., a on taki przystojniaczek :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, maras1 napisał:

ja nie wieję,jestem tu żeby zarabiać,dobrze zarabiam,a do mojego tyłka jeszcze się nikt nie dobierał:d

Z mojej strony i myślę że z innych również to nie był przytyk. Sama miałam kiedyś pdp która po wytarciu pupy wąchała palce czy nie śmierdzą. A ja ją podwoziłam do umywalki i zawsze jej te łapki myłam. Na szczęście nie protestowała. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Chciałam sobie zmienić obrazek w statusie a skasowałam wszystko :( Albo to mocno pokomplikowane albo ja taka nie kumata:mur:.Albo jedno i drugie 

Skąd ja to znam ... xd Bez uczciwej edukacji to nie próbuje przy moim lapku nic robić xd on i tak mi codziennie przypomina, że głupia jestem :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...