Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :) @ lucyna.beata dziękuję za pyszną :kawa:ale się opiłam  z rana  i nie wiem czy  wypada tak od rana pić  ;)

kawa gardzisz??????ode mnie???:smutek:

ok....mam cos w zamianpobrane.jpg.57931e555122cf7b30cb6a648c738724.jpg no tego to chyba nie odmowisz???? na poczatek dnia na rozruch na dobre samopoczucie dawaj:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

ok..rozumiem...nowe doznania....zamek baszta roszpunka...mozna nie byc calkowicie klar ...zmeczenie...O.o

no zmarlo sie jej 

nowa era sie zaczyna...i nie bardzo wiadomo co pisac

 

Nie czytam doniesień z kraju od rana....chcę zdrowsza umrzeć...:haha: A Jej szkoda....niemniej jednak, trzeba żyć dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

@lucyna.beata znalazłam ogłoszenie do pracy...do Huberta....reflektujesz? :haha: Miałabyś do Kryśki bliziutko...:haha:

nie -  podziekuje z dwoch powodow

nie z ta firma...to cel nadrzedny..nie stac ich na mnie...

dwa..nie bo depresja demencja latami nieleczona plus chytrosc i uciazliwosc meza pdp nie napawa optymizmem...oby nikt nabrac sie nie dal

wole pociagiem do kryski podjechac bo mam wtedy czas dla siebie 

ale dziekuje ze pomyslalas...to zupelnie jak ja o tobie:haha: tylko zapytac nie zdazylam:haha:..bo wy po slowie byliscie kiedys:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, lucyna.beata napisał:

kawa gardzisz??????ode mnie???:smutek:

ok....mam cos w zamianpobrane.jpg.57931e555122cf7b30cb6a648c738724.jpg no tego to chyba nie odmowisz???? na poczatek dnia na rozruch na dobre samopoczucie dawaj:haha:

:szok: napisałam,że właśnie kawą od Ciebie się już nabombałam z rana :smutek:ale winka też nie odmówię ale to dopiero wieczorkiem ;)

Jeśli chodzi o samopoczucie to nie najlepiej z nim :smutek:do wczoraj to mi się wydawało ,że ja tolerancyjna jestem i otwarta na różne kombinacje no wiesz ale życie to brutalnie zweryfikowało .Nie zaliczyłam egzaminu  z tolerancji :smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wiem, kim jest kora, niemniej jednak składam kondolencje....

Większej "beki" nie mogłaś zrobić. Nic nie słuchasz i nic nie czytasz ? Korę znają wszyscy . Była to osoba kontrowersyjna i przebojowa ale życzliwa i pomagająca . Wniosła wiele w życie innych ludzi . Chociażby swoja muzyką .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

Dłuuuga to była podróż,korki,objazdy a na granicy przymusowe siedzenie w busie,bo przywitała nas taka pompa,że nie dało rady wyjść na zewnątrz.Ale w końcu dotarłam do domu.A teraz zastanawiam się co wpierw zrobić i chyba zacznę dzień  tradycyjnie od kawy z Wami.A później pomyślę,czy chce mi się widzieć kurz czy go ignorować :haha:

images (10) (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...