Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie strzymałam....:haha: Wdepnęłam na chwilkę, coby sprawdzić działanie internetu...działa...:oklaski: I teraz Księżniczka Mirelka pożegna was z bajkowego Zamku, o trzech basztach, wewnętrznym dziedzińcu i trzykondygnacyjnych krużgankach drewnianych na Bajerach...:tak2: 

To jakaś pomyłka.

To ja powinnam się włóczyć po basztach i krużgankach zamiast siedzieć na poddaszu jak w jakimś piekarniku. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie strzymałam....:haha: Wdepnęłam na chwilkę, coby sprawdzić działanie internetu...działa...:oklaski: I teraz Księżniczka Mirelka pożegna was z bajkowego Zamku, o trzech basztach, wewnętrznym dziedzińcu i trzykondygnacyjnych krużgankach drewnianych na Bajerach...:tak2:  585134754_dobranocruchome.gif.0713ecdcef01b50509df0215beb0c143.gif Do jutra kochani...:cześć:

no to na brak ruchu nie bedzesz narzekac

dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie strzymałam....:haha: Wdepnęłam na chwilkę, coby sprawdzić działanie internetu...działa...:oklaski: I teraz Księżniczka Mirelka pożegna was z bajkowego Zamku, o trzech basztach, wewnętrznym dziedzińcu i trzykondygnacyjnych krużgankach drewnianych na Bajerach...:tak2:  585134754_dobranocruchome.gif.0713ecdcef01b50509df0215beb0c143.gif Do jutra kochani...:cześć:

Kurde , a ja zwiedziłam tyle wspaniałych zamków i nawet w najśmielszych snach nie marzyło mi się w takim czymś mieszkać :love: Idę pogadać z księżycem :haha:

Śpij dobrze księżniczko  i zapamiętaj co Ci się śniło w tej czarownej komnacie :d:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Zazdraszczam :oklaski:

No dawaj z nami kajaki Wisłą do Sandomierza!!! Geronimo na pewno się nie obrazi jak będziemy w większym gronie. ale w niedzielę mamy 30 km kajakiem Wisłą do Annopola no nie wiem czy Marta da raę tyle wiosłować :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Darekr napisał:

No dawaj z nami kajaki Wisłą do Sandomierza!!! Geronimo na pewno się nie obrazi jak będziemy w większym gronie. ale w niedzielę mamy 30 km kajakiem Wisłą do Annopola no nie wiem czy Marta da raę tyle wiosłować :)

Bliżej mi do Odry jak do Wisły , ale życzę Wam wspaniałej zabawy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Bliżej mi do Odry jak do Wisły , ale życzę Wam wspaniałej zabawy :oklaski:

Moim marzeniem jest - kiedyś pisałem o tym na "Opiekunkowie" - rejs (jachtem motorowym) z Poznania do Odry, potem Szprewą pętla w koło Berlina i znów Odrą do Warty i do Poznania. to ok 8-12 dni i trzeba mieć co najmiej dwa silniki i 3 sruby napędowe. Tak pisali znajomi. Jeszcze nie stać mnie na to, ale marzenia są po to, żeby kiedyś je w końcu zrealizować

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. mi nie wierzy, jak jej powiedziałem że na jesień 2021 roku po przepłynięciu całej Wisły, wysiądziemy z kajka w Gdańsku, może nie dokładnie w Gdańsku, ale w Zatoce Gdańskiej w Mikoszewie. Kiedyś nie wierzyła, że w ogóle poplłynie Wisłą. a już raz popłynęła a w ten weekend zrobi następne 45 km Królową naszych rzezek

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czasu pisalam na forum jakto tzw leasingkraft z carititasu odmowil wylegitymowania sie i pojechala nie podajac babce lekow...nie trzeba bylo dlugo czekac na efekt zgloszenia sprawy przez szoguna....od czwartku wszyscy pracownicy caritasu musze pokazac dokument ze zdjeciem i plakietke

wczoraj wpada sobie czlowiek niejaki pan raplh...prosze o dokument oczywsice pokazal ....szoruje mi facet do kuchni i zabiera sie do strzykawek itd..wiec zwracam panu uwage ze nalezalby rece umyc zdezynfekowac rekawiczki nalozyc...on...ze on WIE DOKLADNIE WSZYSTKOT jak wyglada podanie lekow przez zglebnik ...wiec ja oczywiscie ze jestem pewna jego wiedzy i fachowosci ale prosze go zeby umyl rece bo z dworu wszedl ...nadal sie czlek i w tym momencie wszedl do kuchni szogun....nie komentowal naszej durnej dyskusji na temat zasad higieny....pan nadal nie zdezynfekowal rak ...w koncu ja powiedzialam tylko ze zostawiam panu i wyszlam...

dzialalam w pokoju i slysze dyskusje podniesionym tonem szoguna i pana ralpha...

bylo juz po czasie podania lekow, ..dobry kwadrans bo tak sie jakos pan nie wyrobil...w koncu pan ralph glosno powiedzial szogunowi ze on nie jest z policji zeby go sprawdzac i jak sie mu nie podoba wychodzi...ale bedzie pracowal wedlug swojego toru i rytmu bo on ma uprawnienia do opieki nad paliatywnymi , nad demencyjnymi i nikt mu nie bedzie praccy ustawial...wyszedl nadety z kuchni, ubral buty szykuje sie dowyjsc a szogun ze czynnosci ktorych nie wykonal sa elementara zasada opieki a teraz jezeli on wyjdzie to nazywa sie w niemieckim prawie pozostawieniem chrego bez udzielenia pomocyi grozi za to kara wlacznie z zakazem wykonywania zawodu..

stalam sobie przy lozku i czekalam co ten facet zrobi..gosc zazdwonil do caritasu....i po chwili poszedl umyc rece itd..

mine mial nietega...szogun czerwony na twarzy...cisza jak przed burza...

za drugim razem bez szemrania umyl raczki ubral rekawiczki....a potem mnie poprosil o pomoc...:kopara:..przy zmianie opatrunku przy sondzie...i gdzie to doswiadczenie??

mialam ubaw z jednej strony...z drugiej strony....czy o to chodzilo? gdzie ta slynna niemiecka perfekcja ?

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się na stanowisku siorbankowym...:cześć3: Hoboczek stoi obok, chłodne powietrze wpada przez okienko w baszcie, słonko zza horyzontu się wychyla....jest dobrze...jeszcze...:oklaski: Zapowiadają 35 stopni, więc to "dobrze" długo nie potrwa...:haha: Spałam jak kamień, żadnych snów nie pamiętam, zaćmienia księżyca nie widziałam, bo padłam jak ustrzelone ptaszę...:haha: Nie wiem, czy to dobrze, czy źle...:szydera: Cóż...czas nowe zlecenie rozpocząć...:dobrze: Moje pierwsze wrażenia są niesprecyzowane...:haha: Ludzi cała masa w domostwie, aczkolwiek to przyjezdni...jest opiekunka nocna, ale jeszcze tylko 3 tygodnie...gospodarz domu, wraz z rodziną, urlopuje się do niedzieli...Pewnie od poniedziałku sytuacja wejdzie na swoje tory...albo i nie...:szydera: Na razie mamy czas na "obwąchiwanie"...:haha: Teraz, z czystym sumieniem, mogę się porządnie przywitać...Dzień dobry mówię i miłego dzioneczka kochani życzę667288930_dziedobrysobotaruchoma.gif.7f5ff42b8f950b1adb72e038ce9c2ef4.gif ...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

To jakaś pomyłka.

To ja powinnam się włóczyć po basztach i krużgankach zamiast siedzieć na poddaszu jak w jakimś piekarniku. :szydera:

Królewna @Maria Jolanta myśli, że w basztach chłodniej jest? :haha: W lochach, to się zgodzę...ale tych jeszcze nie zdiagnozowałam...organoleptycznie...na szczęście...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucyna.beata napisał:

no to na brak ruchu nie bedzesz narzekac

dobrej nocy

Ano...nie będę narzekać...:haha: Mieszkanko mam na drugim piętrze, w innej części domostwa, do której wiodą kręcone schody...:szydera: Parę takich "wycieczek" dziennie i kondycha jak u młódki...o mięśniach nie wspomnę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry opiekunkowo :love:ja już jedną kawkę zaliczyłam a teraz powolutku bez pośpiechu śniadanko będę szykowala. Mam ochotę na kaszke manne więc ugotuje. Nie wiem czy moja Kasienka będzie jadła ale nie problem będą też świeże bułeczki. A więc lecę do piekarni. Milego dnia wszystkim życzę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję się na stanowisku siorbankowym...:cześć3: Hoboczek stoi obok, chłodne powietrze wpada przez okienko w baszcie, słonko zza horyzontu się wychyla....jest dobrze...jeszcze...:oklaski: Zapowiadają 35 stopni, więc to "dobrze" długo nie potrwa...:haha: Spałam jak kamień, żadnych snów nie pamiętam, zaćmienia księżyca nie widziałam, bo padłam jak ustrzelone ptaszę...:haha: Nie wiem, czy to dobrze, czy źle...:szydera: Cóż...czas nowe zlecenie rozpocząć...:dobrze: Moje pierwsze wrażenia są niesprecyzowane...:haha: Ludzi cała masa w domostwie, aczkolwiek to przyjezdni...jest opiekunka nocna, ale jeszcze tylko 3 tygodnie...gospodarz domu, wraz z rodziną, urlopuje się do niedzieli...Pewnie od poniedziałku sytuacja wejdzie na swoje tory...albo i nie...:szydera: Na razie mamy czas na "obwąchiwanie"...:haha: Teraz, z czystym sumieniem, mogę się porządnie przywitać...Dzień dobry mówię i miłego dzioneczka kochani życzę667288930_dziedobrysobotaruchoma.gif.7f5ff42b8f950b1adb72e038ce9c2ef4.gif ...:oklaski:

961795061_images(1).jpg.23f2de2fd3c17222004557c7e1909aa2.jpgo zeszszsz...to ty taka roszpunka jestes...wlosy zapusc i uwazaj na tego ksiecia co wspinac sie bedzie do komnat twych:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ano...nie będę narzekać...:haha: Mieszkanko mam na drugim piętrze, w innej części domostwa, do której wiodą kręcone schody...:szydera: Parę takich "wycieczek" dziennie i kondycha jak u młódki...o mięśniach nie wspomnę...:haha:

no to twoje adhd odpusci moze odrobine....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...