Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Andreaa to wina kierowcy. Dlaczego nie zrobił postoju gdzieś na trasie na siusianie i papieroska. NigdyNigdy mi się tak nie zdarzyło. 

Mnie tez nie,a jezdze juz jakis dlugi czas.

Pare lat temu jak jeszcze z promedica pracowalam,to do pracy firmowymi busikami jezdzilam .

Przywozilo sie opiekunke,czy odbieralo,to kierowca mowil,zeby nie wychodzic,bo ludzie do firmy sie skarza,ze glosno,pety itp...

Ale to prywatny busik i im jest wszystko jedno. Pijanych woza,liczy sie to,zeby byl komplet i kasiwo,a reszta nie.

W kazdym razie,zadzwonilam do tej busiarni i grzecznie wyjasnilam sytuacje,o co chodzi,ale czy dotarlo ,to ja juz nie wiem.

Juz z nimi nie pojade.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale mi się miło zrobiło. To że dostałam pisemne podziękowanie od rodziny Kasieńki z załącznikiem to było miłe. Jednak to że napisali do agencji również laurkę na mój temat wraz z nadzieją na mój powrót to już było po prostu wisienką na torcie. 

Pochwal się!!! @wichurra chętnie pomoże. Porywalizujemy(zdrowo).

Uwielbiam tak!:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Andreaa napisał:

Wracalam do domu busem. Bylam tam pierwszy raz jak wiecie. Corka z pdp-na staly  w wejsciu ,bo padal deszcze i sie ze mna zegnaly.

Przyjechal bus,a tam panie opiekunki  wylecialy  z busa z zapytaniem ,gdzie tu wc jest. Glosne polecialy  w strone pdpnej domu,mowiac ,ze one musza. Corka grzecznie wskazala im wc-ta.

Mezczyzni zas,pijani, z piwem  w reku ,,szczaly " pod  drzewami ,ktore tworza ogrodzenie.

 

Myslalam,ze sie pod ziemie zapadne. Tak sie wstydzilam. Tym bardziej,ze to mala miescina,sasiedzi w ogrodkach,a tu ,,szarancza" po mnie przyjechala,a do tego pelno petow od papierosow rzucone bylo na wejsciu do posesji pdp-nej.

 

Gdybym jechala od kolezanki,siostry,moze bym  na to troszke inaczej spojrzala,chociaz takiego zachowania nic nie usprawiedliwia,ale to moja PRACA i ludzie,ktorzy mi placa i do ktorych mialam zamiar wrocic i dalej pracowac.

Masakra jakas....... wkurzona bylam na maxa . Wstydzilam sie za  zachowanie ludzi z mojego keaju.

Pięknie nie powiem.I czar prysł.Nie zawsze WC  u Pdp jest publiczne,a jeśli już to dyskretnie .Tylko czasami nie można tego wymagać,bo kultury niet.Busy nie są moim ulubionym środkiem transportu do De.Raczej ostatecznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Andreaa napisał:

 

 

Gdybym jechala od kolezanki,siostry,moze bym  na to troszke inaczej spojrzala,chociaz takiego zachowania nic nie usprawiedliwia,ale to moja PRACA i ludzie,ktorzy mi placa i do ktorych mialam zamiar wrocic i dalej pracowac.

Masakra jakas....... wkurzona bylam na maxa . Wstydzilam sie za  zachowanie ludzi z mojego keaju.

Andrea ... 7 lat jeżdżę, a pewnie tylko z rok Sindbadami... Przedostatnio wpuszczałam do swojego kibelka dwie potrzebujące opiekunki, ale tu mam swój i rozumiałam potrzebę... :| Reszta towarzystwa skorzystała z przerwy na papierosa i pewnie pozostawili pety...  I to był ten jedyny raz .., czyli jakieś takie zachowanie, które nam przynosi ujmę (:$) nie jest na szczęście regułą... Nigdy też przez te 7 lat nie podróżowałam z kimś kompletnie pijanym, choć na ten temat dość się nasłuchałam. I zgadzam się, że jest to tylko i wyłącznie wina kierowcy... :|

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busikami jeżdżę od kilku lat.

Mam "swoją" sprawdzoną firmę. Przerwy robią na zawołanie- gdzie i kiedy.

Często pasażerowie nie korzystają na stacji, bo tam WC płatny, a potem właśnie w prywatnym domu bardzo muszą.

Tutaj też miałam podobną sytuację. Przerwa na siku i papierosa była jakieś 50 km przed moja wysiadką, może nawet nie. Nikt chyba z WC nie skorzystał, palaczy tylko zaobserwowałam.

Podjechaliśmy, wysiadam, a się panie "obudziły"- czy mogą skorzystać z kibelka?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry Wszystkim :) Wybaczcie mi ,że dopiero teraz.Ale od wczoraj mam demencję galopującą albo reisefieber i zapomniałam na śmierć o dobrych manierach :( 

A Ty na urlop zjeżdżasz czy na nową sztelę ,bo nie wiem czego Ci życzyć ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...