Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LACH napisał:

Parzę kawę po omacku dla wszystkich:hura:

ja pytam czemu juz nie spisz...toz to wczesny bardzo swit 

ja musze ale Ty???

no to dla tez zrob kubel i jeszcze mi lozka przynies...to juz bede jak w raju sie czula ...prawie...

nie wstaje...wysiorbie kawusie od ciebie na lezaco:szydera:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ja pytam czemu juz nie spisz...toz to wczesny bardzo swit 

ja musze ale Ty???

no to dla tez zrob kubel i jeszcze mi lozka przynies...to juz bede jak w raju sie czula ...prawie...

nie wstaje...wysiorbie kawusie od ciebie na lezaco:szydera:

 

Codziennie wstawałem o 4 rano.Taka praca.

Czuj się jak w raju. :szydera:

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LACH napisał:

Codziennie wstawałem o 4 rano.Taka praca.

Czuj się jak w raju. :szydera:

no to dwa ranne ptaszki juz na chodzie reszta pewnie na ktorys bok z kolei sie przewraca, niech sobie jeszcze posia nie bedziemy ich budzic

jestem w raju 1711273505_z21221027IEPolska-to-raj-na-ziemi.jpg.49114754566e0130440e7b7c871c45db.jpg

dziekuje za pyszna kawe i milego dnia00063BHF7EEQKNM5-C116-F4.jpg.bff86b508a8dd9913b6a304b0e0f4289.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - wstrętny budzik dzwoni i dzwoni . Tez tak macie ? 

zawsze nastawiam dwa budziki w odstępie pięciu minut...i już wstaję po pierwszym na równe nogi,a drugi wyłączam, żeby nie obudzić podopiecznego zbyt wcześnie:dobrze:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten pierwszy budzik nie może obudzić podopiecznego ? tylko ten drugi ?:haha::oklaski:

To było pytanie do @Radek50:haha: ależ ja zakręcona dzisiaj jestem :haha:ale nie ma się co dziwić obiadu znów dzisiaj gotować nie muszę :hura:czyżby oni forum poczytali  i moje narzekania na swój los ;)Za to czeka mnie dzisiaj wycieczka po nowe bukiety polnych  kwiatów  do wazonów :hura:.

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Ranny ptaszek ze mnie ,ale to tylko na tym zleceniu.Upału dalszy ciąg.Udało mi się opanować automatyczne żaluzje i już mam zacienienie w kuchni.Ochłody życzę tylko póki co nadzieji żadnych.Spokojnego dnia życzę wam kochani.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Niebo skąpi suchej ziemi kropli deszczu ..." Dzień dobry Milusińscy  !!! 

Następny dzień piekielnych temperatur ,luknęłam wczoraj na pogodę 25 dniową i powiem Wam ...dobrze nie jest ,no piekło i szatany .O.o

Ochłodzenia sobie życzę jako i Wam ... nie wiem może jakiś "różaniec do granic" albo insze egzorcyzmy .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...