Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słoneczka i jeszcze raz słoneczka życzę chociaż to już późna pora . Opaliłam się na brązowo . Dzisiaj spojrzałam w lusterko w łazience i obejrzałam  się..... kto to za mną stoi ? A to ja, sama we własnej osobie, tylko czekoladowa .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadspodziewanie szybko mi ten tydzien mija...wolna niedziela a teraz sroda...no tak to mozna ....:oklaski:

upal na jutro straszliwy ..bedzie kolo 40 stopni...ale mimo to na rower i heja...najwyzej bede z siebie zdzierac ubrania w tym upale:haha:

mam od siebie jakies 12km jeziorko w placem do opalania i nawet fkk jest ale potem wroce tak zlachana ze na prace bede miala uczulenie....chyba jednak nie skorzystam z urokow kapieli slonecznej...szkooooooda

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry:love: Co słychać? Nie dam rady ogarnąć zaległości. Wydarzyło się coś interesującego?

Wróciłam juz z sanatorium, było bardzo fajnie, zresetowałam się na maksa, a jako pamiątkę z Ciechocinka, przywiozłam złamany ostatni palec u lewej nogi:( Jedyne buty jakie mogę załozyć to japonki. Masakra jakaś. No tak czy tak, w sobotę wracam na łono Demenzlandu to i na forum zaglądać będę częściej. Miłego dnia dla Was:serce:

To się działo, że aż paluszek złamałaś:haha:

Dobry wieczór Wszystkim, jak się macie? Upał jak jasny gwint.:kąpiel:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechana jestem. Myślałam że wcześniej byłam zajechana ale się myliłam. :haha:

Ogarnąć się nie mogę, meble latają po chałupie, koty też i tylko dwa żywe, reszta się szwenda po kątach. Za dziesięć godzin będę w busiku a nawet nie zaczęłam się pakować i na pewno teraz nie zacznę. Nie zrobiłam tego co chciałam, nie ogarnęłam tego co chciałam. Nie zrobiłam planu minimum. Wszystko mnie boli, muszę zalegnąć na dwie godzinki bo padam na .... nos. Nie ryjek !!!

Ale za to mam termin na usunięcie znamienia na koniec sierpnia bo znów będę miała jakieś trzy dni tylko i znów nie ogarnę tego co chciałam. Poczeka. Jeść nie woła. W grudniu zjadę na dłużej to ogarnę to co muszę, to co powinnam i to co sama chcę. :szydera: I tym pozytywnym akcentem kończę gościnne występy w domu.

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dodzisława napisał:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

Fiu,fiu...:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dodzisława napisał:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

Super, super Kobieta.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH napisał:

Taka wiara  Ci to truchło zwłóczy???

Mają potrójne okrzyki(taki odzew jak nasze hip, hip hura) mówiące o ich męskości i celności. Drą gęby trzy razy i na koniec jest okrzyk: TOLL!!! Polak nie drze ryja i się sam nie chwali przed polowaniem(bo by spłoszył zwierzynę), tylko po cichu robi swoje i czeka na werdykt.:hura:

Na festynie paradowałem w tym kapelaszu. :szydera:

I tańczyłem ze sztachetami. Były wniebowzięte!!! Się pochwalę:szydera: po.:hura:

20180724_142331.png

No proszę jaki dorodny Senior. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

To się działo, że aż paluszek złamałaś:haha:

Dobry wieczór Wszystkim, jak się macie? Upał jak jasny gwint.:kąpiel:

Skarbie, złamałam we własnym pokoju sanatoryjnym idąc zgasić światło przed snem :( Jak zapierniczyłam w obudowe łózka, to aż mi się gwiazdy pokazały. A to wszystko przez ten mój temperament :d . Zamiast iść dostojnie jak przystało na starszą bądź co bądź panią, to jak dzierlatka leciałam. Kara więc musi być długa i uciązliwa :d Ma się zrastać podobno 5 tygodni. Przekichane :( 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...